bugün

dişi köpeklere verilebilecek güzel adlardan birisi.
ingilizce adıyla (Limitless), Sınırsız ile aynı mantık işlenmiş olan film.
scarlett johanssonun güzelliği önplanda olduğu için izlediğim filmdir.
Dizisi çıkacakmış. Hem de morgan freeman’lı.
Olay örgüsünü hij beğenmedim. şimdi spoiler verdin yelloz diye başımı yemeyin haber veriyorum iste spoiler. Bu bayan madem bu kadar değerli bi uyuşturucu taşıyo niye zindanlarda süründürüyosunuz korusanıza. Bi de usb yerine keşke hard dikis falan olsaydı daha hoş olurdu.
Klişeleri ucuca ekleyip yapılmış scarlet'li film.

---spoiler---

Beynin %10'unu kullanıyoruz geyiklerinden, zamanlar arası gezmeye kadar sıkan bayan ne kadar konu varsa hepsi bir arada.
Sondaki sandalye sahnesine kadar yine akıcı denilecek bir tempoda geldi. O loading sahnesi beni benden aldı. içimi baydı.

---spoiler---
evrimi pompalayan uyduruk filmlerden biri.
memeli bir flaşdisk.

hayır canım ne spoileri.
Luc Besson'a yakışmayan bir film. Limitless'ın tırnağı olamaz gözümde, sonunda ki mesaj da gözümde filmi 2-3 kat düşürdü zaten.
konusu ve işlenişi dikkatimi çekmişti ta ki evrim pompası olduğunu ankayana kadar.
Konusu ve akışı gerçekten dikkatimi çekmişti taa ki sonunda resmen bi flash bellek oluşana kadar...
konusu güzel olsa da konuyu iyi işlemeyen bir filmdi. o yüzden güzel konuyu heba etmişler bence.
Filme neden nefret kusuluyor anlamıyorum sanki zorla ananız ile cima ettiler. Bence akıcı ve insanı düşünmeye iten bir film biraz abartılı yanları var iyi geçirememiş yönetmen sırıtıyor o abartılı yerler ama genel olarak sevdim bok gibi bir film değil.
Taksi serisinden sonra en başarısız luc besson filmi.
görsel
ilah mısın be aq.
Defalarca da izlesem bikmam dedigim film.

Scarlett hayraninim lan.
Scarlett Johansson filmidir, morgan freeman eşlik etmiştir. Scarlett için izleyip konusu ve filmi gayet beğenmişimdir.
çoğunluğun sevdiği lakin bana fazla boş gelen film.

gerçi sevenlerin çoğunun finalden sonraki sözleri de usb bellek oldu ya kadın muhtemelen ama olsun.
Beynin %100’ü kullanılması sonucunu düşünerek oluşan bir film. Çok beğenerek ve etkilenerek izlemiştim.
Vayyy kaosu cehalet getirir, bilgelik değil iyi lafmış. Helal lucy başkan
" Kaosu cehalet getirir, bilgelik değil. "

görsel

http://www.imdb.com/title/tt2872732/
Oldukça başarılı filmler arasında kendisi, severek sinemada izledim.
Çok başarılı bir film, izlemenizi tavsiye ederim.
ilk dişi primat.
görsel

http://www.imdb.com/title/tt2872732/
Boktan bir filmdi. Boktan filmleri kurtarma ekibinden Morgan Freeman bile kurtaramamış bu filmi.