bugün

Durduk yere yükselten gereksiz olaylardır.
Misal benim saçlarını kalem kullanarak toplaması.
Fonetik olarak -de ekinde duraksanması hahahah. Yazı dilinde ayırmasını saymıyorum bile amk.
normalde yükseldiğim şeyler çok bellidir ve senelerdir değişmedi aq. böyle bir sadakat yok. ve fakat bazen saçma şeylere de gözüm kayabiliyor.

şu sıralar çok büyük bi dikkatle yemek yarışmalarını falan takip ediyorum. öğrenmek istiyorum ve en iyi bilenden öğrenilir. adamlar da işin dersini verecek nitelikteler.

bi erkeğin sanırım mutfakta bi şeyler yapabilmesi, böyle tabak hazırlayabilmesi, ne bileyim bıçağı elinde kalem gibi kullanabilmesi, malzemeleri bilmesi, "şunu şöyle yaptım bunu böyle yaptım" diyebilmesi beni çok azdırıyor.

mastırşef'te bi delikanlı var. insafsız bir güzellik oğlandaki. gülüşü falan dev sevimli. çok başarısız bi yarışmacı. elenir bikaç haftaya ama acayip hoşuma gidiyor mesela. yemek yapmakta çok iyi değil ama sonuçta o tezgahın arkasında ve uğraşıyor ya önlükle falan sdagfg. bu beni çok yükseltiyor.

evet yemek yapabilmesi. eved.
Rep müzik.
Herhangi bir konuda kazanmak, rüştünü ispat etmek, otorite olduğunu kabul ettirmek. Baktığın zaman epey saçma.

Sanırım bu seksin doğasında gücün olduğuyla alakalı bir durum. Ne demiş oscar wilde;

"Everything in the world about sex, except sex. Sex is about power."

ingiliççe yazdım ki daha entel görüneyim. Bazen böyle çakallıklar yaparım. Ewed.
kadın çorabı.

güzel bir kadına ait olması şartıyla.
Beynim.
elinin bakımlı olması. böyle krem falan sürüyorlar o zarif ellerine var ya öpmek istiyorum o elleri.
Durduk yere ayrıcalıklı davranan karşı cins. Egodan sanirim bilmiyorum.
Yılanlı küpe veya dövmesi olan kadınlar, avlayasım geliyor hepsini.
Kırmızı şarap, hiçte sevmem.
nefes alıp vermek
breathe in
breathe out
kaynar suyu en iyi ben s...bilirim
kapı gıcırtısına kalkıyor efenim.
Karşı cinsin giydiği çiçekli askılı elbiseler. Saçma olduğunu düşünmüyorum. Leopar deseni ise bi o kadar libido öldürücü benim için.
Halay çeken erkek. Ciddiyim.
Bana veron de, batistuta de hemen kalkar.
piç olması.
Damarlı kalın kollar.

Yalarım.
Linidom yok. Televizyonun taksiti bitsin onu da alacağım.
Otobüs yolculuğu.
4 saniyelik bir ses. Ve Sadece 3 kelimeden ibaret.
Şeker kokulu o saçma parfüm, hani bi köşede dior hypnotic poison diğer köşede şeker kokulu parfüm olsa gider şeker kokuluyu seçerim, bana zaman mekan algımı kaybettiriyor, beynimi skim mk!
Çıplak olmak.
ince kaş. Daha doğrusu kalın kaş Libido killer benim için.
libidomu yükselten şey saçma olamaz.
Siyah super ince corap. Topuklu ayakkabiyla birlestiren kadınlar tam taş oluyor.