bugün

lgbt bireyleri hasta, sapik, lanetli gören herkes hastadir. Bu, yillar önce hastalik olmaktan cikarilmistir.
bilim yalan söylüyor da bir tek bunlar dogru biliyor degil mi? cok büyük laflar ediliyor görüldügü üzere. sayet ilahi adalet diye bir sey var ise öncelikle bu insanlara cereyan etmesini isterim.
ayrimciliktan, cinsiyetcilikten ici karalar baglamis hasta ruhlulara sifa diliyorum.
barbaros sansal in ahsen tv ye verdiği demeç . (bkz: swh)
isteyen herkes istediği gibi yaşayabilir isteyen hanımlarla evlenir isteyen top olur isteyen gay olur herkese saygı duymamız gerekir.
Ülkemizde nedense normal görülemeyen topluluk. Aslında normal görmeyen topluluğun normal olmadığı gibi bir gerçek de var ki insana normal kavramının çoğunlukla sağlanamayacağı bilgisini sorgulatmak ve tekrarlatmak zorunda kalırlar. Ben bu topluluğun bir üyesiyim. Gayet de mutluyum bu şekilde.
çok basklı altında olan insanlardır.
yaklaşık iki sene önce mersin'de eşcinsel bir çocuk baskı yüzünden trenin önüne atlamıştır.
eşcinsellik değil sizler yasaklanmalısınız. yazık değil mi lan bu insanlara.

edit: liseli olduğunu da söyleyeyim. gencecik çocuktu.
ihsan eliaçıka göre cennete gidebilirler.
Bir nevi ibnelik hareketi ..
Keşke ibneler özgür olsa.
herkesin izin almaksızın gösteri, yürüyüş vs yapma hakkının olduğu anayasasında yazan ülkede, yılda bir kez düzenledikleri yürüyüşleri engellenmek istenen kitle. ben bunların yürümesinde herhangi bir sapıklık göremiyorum. biz ne amk? daha doğrusu size ne? adam adama saplıyormuş... sana ne amk? memmunlar mı? evet. o zaman sana ne ? kime ne...
Ben bu tiplere çok küfür falan ettim umarım çocuğum bunlara benzemez.
tengir budun adlı bursa gökkuşağı derneğinin kurucu başkanı yazarımızın sonuna kadar desteklediği topluluk..
(bkz: yolsuzluk hırsızlık din istismarı yapan lgbt birey/#36977358)
Love wins be gülüm.
Kara üzüm habbesi lgbt canım.
işleyişi biraz farklı olan gayriresmi kurum. ilk yapması gereken misyonunu belirlemektir. şu anki misyonu arzuların yerine getirilmesinin ötesine geçememiştir.
nasıl ki kanser hastaları bir araya gelip birbirlerine moral verip önerilerde bulunmak için buluşuyorlar, lgbt de öyle olmalı.
lgbt ismindeki 4 açılımın hastalık ismi olduğunu kabul etmeleri gerekir. pedofiliden farksızdır, tedavi edilmeli.
Vurduranlar kulübü.
Bazıları saygı duyulmalı diyor. Ya arkadaş bu sapkınlığın nesine saygı duyacaksın. Bunlar bir toplumun helakına sebep olur.
Kimse kusura bakmasin da bu ulkede ibneye yer yok. Ha varsa da boyle uku orta yok.

Ben opusen adamlar,sevisen kadinlar gormek istemiyorum. Benim cocugum bunlari gormek zorunde degil.

Cok ozgurluk isteyen ibneler hollanda bi bilet kadar yakin.
Kimse bu durumu mesrulastirmaya kalkmasin.
Ülkenin lgbt olanları da ayrı çomar.
Ulkeye haksizlik eden topluluk. Bu ulke zeki müreni bülent ersoyu bagrina basmis insanlardan kurulu. hatta coguna gore zeki muren en onemli sanatci. Ha bu iki sahsiyet ne yapmamis toplum neden bunlara karsi cikmamis yerin dibine sokmamis da bas taci etmis lgbt toplulugu buna bakmali oncelikle.
kim ne derse desin sapkınlıktır.

aşağılık bir durumdur.

tecavüzcü, gaspçı, seri katil, hırsız, rüşvetçi, din istismarcısı, yobaz, faşist, özgürlük düşmanı, cahil, ırkçı ne kadar toplumun düzenini bozarsa bunlar da o kadar bozar.

'her koyun kendi bacağından asılır' zırvalığını bırakın. neticede toplum içinde yaşayan bireyleriz ve birbirimizi etkileriz.

eğer; damacanaya halleneni, tavuğa göz koyanı, kangalın arka bacaklarını bağlayıp tecavüz edeni, ağaç kovuğuna boşalan adamı ya da yurtlarda çocuklara acımayan hayvanları ayıplıyorsak ve toplum için zararlı mahluklar olarak görüyorsak bu gruptan olanları da zararlı görmeliyiz.
çünkü yaptıkları 'insan' oluşumuna aykırıdır.
dişilik ve erkeklik durumuna terstir.
sapıklık ve sapkınlıktır.
tedavi edilmeli ve rehabilitasyona tabi tutulmalıdırlar.
yaptıklarını mazur görüp normalleştirmek geleceğimiz için tehlikelidir.

her koyun kendi bacağından asılır doğru... ancak o koyunun pis kokusu her yere yayılır ve sinekler etrafa o koyundan hastalık bulaştırır.

sapkınlıkları mazur görmeyin. ahlâk her topluma gereklidir.

bir gün başınıza gelir, kıvranır durursunuz.
Görmek istemiyosanız çevirin kafanızı, kapatın gözünüzü. Kimse siz istemiyorsunuz diye kendinden vazgeçmek zorunda değil. Saygı duyun!
kesin lan sapkınlıkmış bik bik. kimse senin kuru götüne kalmadı kendini nimette sayma beyinsiz çomar.
Hastalıklı düşüncelere sahip insanlardan oluşan topluluk.
vahabileri hop hop hop hoplatan grup.
içinde benim de olduğum, güzel insanlardan oluşan topluluk. Hastalıklı olanlar sizlersiniz. Eşcinseller her yerde be gülüm, alışacaksın.
Ne alaka soysuzluk ne be! Homofobikler olmak zorunda mı her sözlükte
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar