bugün

bence erdal bakkaldır.

ilk 10 bölüm civarlarında ismail abiydi ama sonra erdal bakkal öne geçti bir de kiraçburnunda 2 kere çekimlerinde görme, tanışma fırsatı bulmuştum o açıdan erdal bakkal başkadır.
Erdal Bakkal. ismail abiyle yarıştırırdım ama olmuyor, özlediğin Erdal Bakkal oluyor.
ilk leyla ezgi asaroğlu için izlenirdi.
ilk leyla* ile erdal bakkal.
edit:çakma sakallı dedeyi unuttuk o da çok iyi.
edit2:ismail abi yi yazmamışım malım la ben.
ismail abi... Abimmm...
Ismail abiyi tek gecerim.
ismai ağabey... Hooppp
herhalde ismail abi'dir. böyle bir sorunun zaten sorulması, ismail abi'ye ayıptır. senin ağzından çıkanı kulağının tutmadığının farkına ne zaman varacaksın acaba?
leyladır elbette çok sevilesi hatun.
iskender. Ya adam fena duygusala bağlıyo bazen.
Yavuz. Ne güzel şiir okurdu bankta. Ve ne güzel şarkı söylerdi. Belki biz de bir şiirin içinde karşılaşırız.
Sanki bir yapboz gibi hangi karakteri çıkartırsan o parçası eksik kalıyor ve kimse de dolduramıyor. Leyloşumuz gitti mesela diziden ne yaparsan yap o boşluk dolmadı bence dizi kesinlikle bitmedi ama olmadı işte dolamadı yeri. Gelenler gideni arattı.
Yine de benim gözümde ve çoğumuzun gözünde en sevilen parça Ismail abidir. O kuru yük gemisini, her gün ama her gün aynı hevesle bekleyen adamdır o. Icinde herkese yetecek kadar iyilik taşıyan insandır o. Ve dostunu hiçbir zaman bırakmayan en güzel kardeştir o.
ismail abidir. aslında hepsi iyi hiç kötü karakter yok ama ismail abi resmen candan ötedir.
erdal bakkal abi.
şöyle bir düşündüm de.
evet evet erdal.
anket bakkal.

açacağınız başlığı, gireceğiniz entry'leri sikeyim amına kodumun goygoycu amsalak kitlesi sizi.
Dosto'dur kumar masasından kalkıp gelmiştir.

(bkz: nadya ile ivan)
ismail abi hiç şüphesiz.
Ismail abii - abiim.

O kadar çocuk o kadar sevimli o kadar da iyi yürekli bir karakter.
arda'DIR.

TIS TISLAMALARI, MECNUN VE iSMAiL ABi iLE GiRDiĞi BiLiMUM GEYiKLER EVLERE ŞENLikti.

(bkz: ARDA)
yavuz tabi ki. şiir seviyor adam bir kere.
Arda'dır. Tıs Tıs Tıs...

Ancak ismail abimin yeri ayrıdır herkeste.
hepsi de çok güzeldir.
leya ile mecnun dizisinin yeri ayrıdır. karekterlerinin hepsi de canımızdır. hepsini ayrı severiz.