bugün

anna karenina romanının en hödük karakteri..bir takım zevat bu ayı avcısını vronsky'yle karşılaştırmaya hatta bu denyoyu daha asil bulmaya cüret edebiliyorlar..tek kelimeyle sıradan..

bir de akşam akşam neden sözlüğe böyle bir şey yazmak ihtiyacı hissettiğim hususunda hiçbir fikrim yok..ben böyle bilinçaltının ta amına koyim..çağrışım arıyorum bir saattir..bir sarışın görüyorum..kitty mi lan yoksa?
entryleri bir solukta okunan, güldüren, tebessüm ettiren yazardır.
*
3 dakkalığına yüz kaslarımı kaydırmış yazar.
(bkz: sozlukteki amerika dan katilan yazarin drami)

acisini payla$tigim yazar. yakinda gurbetci yazarlar birligini kurmayi planlamaktayim, ilk uye olarak da kendisini davet edicem. amerikada da 21 ya$ siniri var icmeye de gidemeyiz ki mnskym. bunun yanisira iyi yazar. bazen ayni $eyi du$undugumuz bile oluyor.
girilerine bilimsellik katabilen birey.*
olaylara yeni bakış açıları getirmeye devam etmesini dilediğimiz, yaran yazar. helal olsun. *
yazar olarak beni takip ettiği sürece, yanlışlarımın çok olacağını bildiğim için, yazdıklarımı daha çok düzeltecek olan yazar. Umarım bıkmaz.
(#4361563)

ayakta alkışlanası...
(bkz: dr levine)
eğitim seviyesi üst seviyede,
fotoğrafçı,
meraklı.

usfok ankara zirvesinde bilgilerine başvurduğum, bilgilerimi paylaştığım anlaşması çok kolay ve bir o kadar eğlenceli insan.

(bkz: pan çekim)
usfok fotoğraf zirvesinde nikon makinesiyle şeklini koyan, bununla birlikte lunapark disco aletinde beni yalnız bırakmayan yazar.*