bugün

Çaylakmış sus dedim susmadın bak ne oldu şimdi
görsel
görsel
(#31524997) kendisi ile bir derdim olduğunu yeni keşfetmiş zeki(!) helen veya pontus bir nick altına bak

Olm seninle o kadar sohbet ettik

Lan olm hiç mi aristo,sokrates,Platon a özenmedin

Bak ben farabi gibi kafamı kullanıyorum

Neyse
görsel
Bu kadar çok ciddiye alınması belki hoşuna gidiyordur. Yunan ise yunandır kendini öyle görmek istiyorda olabilir tabi. Bırakın denizlere... Gb.
(#31349731) bir de kendisi bana bunu demişti.
beraber kürtlerin doğudan yunanların batıdan t*rkiyeyi yiyeceği günü bekliyoruz.
görsel
türk bayrağını iyi bellemesi gereken yazar

marşımızı sike sike ezberlettiğimizde, evinin önüne bayrağımızı diktiğimizde, istanbul rahiplerine yaptığımızın aynısını aile bireylerine yaptığımızda görecek kimin taklit yaptığını

yaşasın türk kavmi, yaşasın oğuz kağan
(#31524707)

Bütün derdi islam olmuş zavallı yazar egosu da tavandır bunun

Sanki kendisi zeus a inanıyor da türklerin gök tanrı ya inanması gerektiğini söylemiş

Bu arada anlatamadın ibrani dölü.
ister müslüman olun isterse türkçü takılın. Müslüman sanız dininize, Türk seniz kanınıza çekinmeden sövüyor bu adam. Moderatör ler bunu görmüyor mu?

Koçum sen insan olsan ekmeğini yediğin bu milletin dinine, kanına sovmezsın. Birde ateist ler adama çıt çıkarmıyorlar.
Yavrucuklar adam dinin yoksa babanın, ananın dinine sövüyor, kanına sövüyor. Moderatörler bu adamı neden sözlükte tutuyorlar? Hergün silik yiyen yazarlar kadar kabahat işlemedimi henüz yoksa?

Dinimıze ve kanımıza küfretmek kabahat değilmi yoksa? Sözlük formatlarına uygunmu bu davranış?
benim bile trollükte yetişemediğim tek yazar herhalde. başabaş gideriz ama ben alırım.
Müslüman=arap

Arkadaşın mantık bu o zaman yine bu mantıkla devam edersek

Hristiyan=ibrani

Yunanlar da ibrani oluyor pis ibrani dölleri.
(bkz: yahudi dölü)
(#32213951) arap tohumu diyerek meğerse kendisini anlatıyormuş.
Türk düşmanı yunan yazarımsı.
yazarlığını aldığı günden beri çizgisini bozmadan sağlam troll lemiştir sözlüğü. anadolu'nun sahibi yunan ırkına selam olsun sayın yazar. tanrı yunanı korusun.
görsel
Bu adam var ya Attila sizin kiliseleri ne yaktı be

işte benim dedem.
yemin ediyorum biri listemi çaldı. bu kadar tesadüf bir günde olmaz.
(bkz: düz yolda dengesini yitiren ip cambazı)
Ataları Türklerin gazabına uğramış yazar.
Atalarıma yüce ibranilere zulüm etmiş ve vadedilmiş toprakları bizden almış imparatorluğun soyu türkler(togarma) iyi kesti sizi.
bize yani ermenilere 10. yüzyılda soykırım yapmış bizansın torunu kişisidir.
10. yüzyılda bizansın hakkaride (batı armenia) yaptığı katliamı unutmayacağız.
Vasat bi gâvur.
Ataların biz Yahudilere zulüm ettiği için yehova sizi togarma lar ile cezalandırdı

Adam olun.
Bizans'ın yahudilere yaptıklarını tanrı yehova tepesine togarma ları yollayarak cezalandırmıştır

Sessiz ol seni helen soyu ve Yehuda oğullarına itaat et.
biz ermenilerin diyarı doğu anadoluyu istila etmiş iskenderin soyundandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar