bugün

Yunan olduğu besbelli olan hristiyan gavur bir kişiliktir.

Biz senin gibileri hem 1453te hemde 1922de kılıcımıza şerbet ettik.

araplara laf ediyon sen onlardan çok mu farklısın olm, sende fakirsin götünü silmeye tuvalet kağıdı alacak kadar paranız bile yok. poseidon zeus yardıma gelmiyor mu yoksa ehehehe.
insanlara küfür edip bir de onların yazarlığını yargılayan düşünceleri kıt aklı kıt yazardır. putlara tapmaya ve iftira atmaya bayılır.
şayet ki yunan ise, en sevdiğim tipteki yunandır. Türk düşmanı olan. Bu düşmanlık bitmeyecek kadar tatlı bir düşmanlık...
Yunan taklidi yapan troll

iran ı arap ülkesi sanarak cahilliğini göstermiştir

Al sana hediye
görsel
Çok iyi de yüzme biliyormuş.
yunan olmasında ve hristiyan olmasında bana göre hiç bir sorun olmayan, ancak müslümanlara düşmanlık yapmasını haksızlık olarak gördüğüm cahil kalmış bir yazardır. kendisini kafir sayan ve istanbulu işgal edip onbinlerce ortodoksu katledip sokakları balçık balçık kan götüren haçlıları, kendilerine haksız yere asla kılıç çekmemiş, adalet ile yönetmiş ve haksızlık yapmaktan kaçınmış müslümanlara tercih eden yazardır. ya aklı kıttır, yahut tarihinin gerçeklerine hiç bakmamıştır.
görsel
Benden küçük bir hediye

Lan yüzmeye gidiyor muyuz?
Kekolar yetmez gibi bi de yunan gelmiş sözlüğe.
görsel
görsel
görsel

Ufff ne güzel fetih yaptık be istanbul'a.
(#31275301) Türkiye arap ülkesi değil güzel kardeşim türkler orta asya kökenli semitik değiller ya ama sen kaşınıyorsun
görsel
Herkese arap diyen bir embesil.
Birkaç yerde yazdıklarına rastladım. Helen olduğunu söylüyor ancak kendisi muhtemelen pontus kökenli. Şayet gerçekten soyadı "idis" ile bitiyorsa. idis ekini sadece pontus kökenli rumlar kullanır. Ve helen değillerdir.
Muazzam zeki(!) bir yazar bunlar babadan oğula nesil herhalde
görsel
görsel
Bak bizim alp arslan han sizin romen diyojen'i nasıl rehin alıyor*
görsel
bu resime iyi bak, kiminle uğraştığını unutma constantine yok artık.
Tencere yuvarlanıp kapağını bulmuştur.
görsel
Bu adama iyi bak Attila han

Ne de olsa bizans ile savaşında büyükçekmece ye kadar gelmişti.
yüzde bin beş yüz diyebilirim ki bu yazar yunan değildir.
(#31349731) bak işte ben de bunu diyorum kimseye din,dil,ırk,millet,kavim,görüş yüzünden önyargılı yaklaşmamak lazım

Bak ben bunu hep dedim şimdi de diyorum iki milletin birbirine düşman olmasının sebebi ülkeler arası siyaset yüzündendir

Eskiden beri tanıyanlar beni bilir yunanları severim geçmişte yıldızımız barışmamış orası farklı mesele

Kısacası iyi yazar da ırkçılık ile milliyetçiliğin ayrımını yapması lazım.
Bir çeşit basur kremi.
cahilliğini saldırganlıkla kapatmaya çalışan ergen.
(#31361299) şimdi güzel demişsin ama islam dini sadece araplara değil bütün dünyaya gönderilmiştir bu yüzden islam peygamberi hz.Muhammed arap'ın aceme acemin araba üstünlüğü yoktur demiş (burada acem osmanlı türklerinin kullandığı Pers manasında değil arap olmayan manasına denk geliyor)

Yani bir yunan nasıl hristiyan olunca ibrani olmuyor ise türk de müslüman olunca arap olmuyor

izmir neneleri konusuna gelince mustafa kemal atatürk'ü mü anlatalım be yavrum.
bildiğiniz yobaz, açık ve net.
türklere laf söylemeye götü yemeyen yazar sanırsam. zira sövmek için önden arap yaftası vuruyo.

tarihine bakınca anlayışla karşılıyoruz tabiki.

ne çektiniz be türklerden.
görsel
Şimdi gerçekte istanbul'u alamayacağınız için ben de world conqueror 3 de yunanistan ile oynadım istanbul u aldım

Aslında Türkiye ile oynardım da 2. Dünya savaşı'na katılmadığımız için seçilebilir ülke değil ve Sovyetler ayakta olduğundan dolayı başka türk devleti de yok o yüzden yunanistan ile oynadım

Dediğim gibi sadece oyunda hadi ben Moğolistan ile devam ediyorum

Birazcık sevinsin garibim.
görsel
Bak senin için yunanistan ile orta asya ya geldim

Sevinsin biraz garibim gerçekte olmaz çünkü*
Uzun zamandır yok

Türklere ve müslümanlara laf atarken biri öldürdü galiba.