bugün

yüksek ihtimal türktü bu ama taşşak geçmesi fena zevkliydi bununla.

başka bir yunan hesabıyla geri gel lan, özledik.
Neden silik istediği bilinmeyen yazar

Bir de hesabı satın aldım diyordu boşuna para verilir mi lan bari başka birine satsaydın.
Farkında mısınız bilmiyorum ama bu eleman silik yemiş.
Geri dönmüş doğu romalı yazar

Gözümüz yollarda kaldı.
Bir hediye için geldim.
görsel
Hediye bırakmak için geldim
görsel
(bkz: cadı avları)
(bkz: kurt adam mahkemeleri)
(bkz: çocuk haçlı seferleri)

Bebeyim hani islam kötü tü kaka ya şu medenî hristiyan olaylarını da bir anlatsana.
biz ermenilerin diyarı doğu anadoluyu istila etmiş iskenderin soyundandır.
Bizans'ın yahudilere yaptıklarını tanrı yehova tepesine togarma ları yollayarak cezalandırmıştır

Sessiz ol seni helen soyu ve Yehuda oğullarına itaat et.
Ataların biz Yahudilere zulüm ettiği için yehova sizi togarma lar ile cezalandırdı

Adam olun.
Vasat bi gâvur.
bize yani ermenilere 10. yüzyılda soykırım yapmış bizansın torunu kişisidir.
10. yüzyılda bizansın hakkaride (batı armenia) yaptığı katliamı unutmayacağız.
Atalarıma yüce ibranilere zulüm etmiş ve vadedilmiş toprakları bizden almış imparatorluğun soyu türkler(togarma) iyi kesti sizi.
Ataları Türklerin gazabına uğramış yazar.
(bkz: düz yolda dengesini yitiren ip cambazı)
yemin ediyorum biri listemi çaldı. bu kadar tesadüf bir günde olmaz.
görsel
Bu adam var ya Attila sizin kiliseleri ne yaktı be

işte benim dedem.
yazarlığını aldığı günden beri çizgisini bozmadan sağlam troll lemiştir sözlüğü. anadolu'nun sahibi yunan ırkına selam olsun sayın yazar. tanrı yunanı korusun.
Türk düşmanı yunan yazarımsı.
(#32213951) arap tohumu diyerek meğerse kendisini anlatıyormuş.
(bkz: yahudi dölü)
Müslüman=arap

Arkadaşın mantık bu o zaman yine bu mantıkla devam edersek

Hristiyan=ibrani

Yunanlar da ibrani oluyor pis ibrani dölleri.
benim bile trollükte yetişemediğim tek yazar herhalde. başabaş gideriz ama ben alırım.
ister müslüman olun isterse türkçü takılın. Müslüman sanız dininize, Türk seniz kanınıza çekinmeden sövüyor bu adam. Moderatör ler bunu görmüyor mu?

Koçum sen insan olsan ekmeğini yediğin bu milletin dinine, kanına sovmezsın. Birde ateist ler adama çıt çıkarmıyorlar.
Yavrucuklar adam dinin yoksa babanın, ananın dinine sövüyor, kanına sövüyor. Moderatörler bu adamı neden sözlükte tutuyorlar? Hergün silik yiyen yazarlar kadar kabahat işlemedimi henüz yoksa?

Dinimıze ve kanımıza küfretmek kabahat değilmi yoksa? Sözlük formatlarına uygunmu bu davranış?
(#31524707)

Bütün derdi islam olmuş zavallı yazar egosu da tavandır bunun

Sanki kendisi zeus a inanıyor da türklerin gök tanrı ya inanması gerektiğini söylemiş

Bu arada anlatamadın ibrani dölü.