bugün

nickini görünce limonata içme isteği uyandırmaktadır.

ha(ni)miş: bugün saatler boyu, özelden kahrımı çeken.
Hani beton kaplı istanbul a yağmur yağar, psikolojik olarak toprak kokusunu duyar çocukluğun aklına gelir sevinirsin ya,
Çocukken tırmandığın erik ağaçlarında çizilen ellerin gelir gözünün önüne büyüdüğünü anlarsın eller aynı eller değildir, yolda bisiklet süren çocukları görünce sen de iki tur atayım mı? Diye iç geçirirsin, elime salçalı ekmeği verip totoma vuran ninem olsaydı yanımda dersin, çocukken birilerinin seni koruyup kolladığını hisseder, başın sıkıştığında birinin dizinin dibine başımı koyarım diye düşünürsün. işte bu yazar tam olarak insanın çocukluğunda olduğu gibi, hayata pozitif bakmasını sağlayabilem çok az sayıdaki insanlardan birisidir.
Büyüyünce herkes sana sırtını döndüğünde, yanında kalanların gerçek dost olduğunu anlarsın. uzak ya da yakın içten bir dua, içten bir gülümsemeyle desteğini hissedersin gerçek dostların.
Bana çocukluğumda duyduğum yağmur rahiyasını hatırlatan, insana kendini iyi hissettirebilme özelliğini kazanmış gerçek bir melek. Kıymeti bilinmesi gereken insan, bitanecik abla.
Seni astrolog ilan ediyorum.

Gözlemleri iyi olan Sözlüğümüzün yeni guzide astrologu.
Sözlüğün ana kraliçesi, astrolog bacısı. Kova burcu yorumlarını yirim. Burç yorumları isabetlidir. 2 çocuğu+kova burcu eşiyle mutluluk dilerim. Pek tatlı bağyan dır o. seni seçtim pikaçu. *
aslan kadınıyla kova erkeğini yorumlasın bana. acil değil ama çabuk çabuk.
buralara hiç uğramadığımı farkettiğim yazar. nasıl atlamışım efenim, kusur görürüm kendimde.

ayrıca bir ara kesinlikle tartışmak istediğim yazardır*. fikirlerine saygı duyar düşüncelerini önemserim.**
Fransızca Dünya anlamına gelen kelime.

(bkz: Le monde)

Bir insan niye böyle bir isim alır orasıda meçhul. Anlamsız. Serkeş.
an itibariyle, seri artı oy veren melektir, benim için. *
nick altımı hortlatmış. bende, kendimi intihar ettim zannettim bir an. *
elleri öpülesi güzel insan.

kendisine saygılarımı sevgilerimi sunuyorum. umarım hayatın boyunca mutlu olursun.

kendisi usta bir astroloji uzmanıdır bu arada.
değerli bir yazar.
Canı konuşmak isteyen yazar.
(#25838578) ile doğumgünümü unutmadığını göstermiş yazar. *
an itibari ile sözlük yazarlarının şu an dinledikleri şarkılar başlığında, kendisi ile tarkan-bülent ersoy karşılaştırması yaptığımız yazar. *
yazdıklarına rastlıyordum. bugün tanıştık. yazdıkları kadar kibar, naif biri. faldı, burçtu kadın muhabbetinin dibine vurduk. tam benlik.
iyi niyetli bir insan, çorbasını içmiş kadar oldum.
Biriciğim. Yol göstericim. En değerli yazarlardan.
koç burcu kadını/#26185936 ile son nokta değil, "..." koymuştur.
(bkz: yolun açık olsun)
(bkz: güle güle)
Gitti mi? Açık olsun yolu.
tez yazmak için gitmiştir. döner mi bilinmez? * *

http://www.youtube.com/watch?v=Hox0lSd0KJQ
(#28249613)

Çok teşekkür ederim yazarı.

Şu uludağ sözlük çukuruna çok çok çok fazla bir insandır ve esas kendileri mükemmelden ötedir, ben değil.

Kendisini bunca zamandır tanırım, her defasında beni şaşırtmaya devam eder ve kendisine hayran bırakır. Hani bi insanda hiç mi kusur, hiç mi hata olmaz? olmayanı varmış dediğim kişidir.

Senin o güzel yüreğine kurban.
Angara bebesi güzel insan 6 yıldır gurbette yaşıyor ve memleketini çok özlüyor umarım tez kavuşursun o güzel şehre.
Melih başganın fiskiyesini kırmasından Mütevellit 6 yıldır angara'ya girişi, çıkışı ve 100 km yakınlaşması yasak olan yazar.

sürgünde angara Konseyi eşbaşkanı ayrıca *
"höşmerim" adlı tatlıyı nihayet ankara usulü olarak anlatan yazar kişisidir.

yavaş yavaş "ben mi yanlış biliyorum"

diye düşünmeye başlamıştım.