bugün

oha fenerli demişler. karakartal yazar.
niki biraz itici ama gökhan töre konusunda haklıdır.ferguson mourinho gibi bir hocanın elinde gökhan töreden en az bir
adet eden hazard çıkar.
(#26115178) ne kadar dar bir bakış açısı.. ne alaka amk.
iyi bir beşiktaşlı yazar. takipteyiz efenim.
b for vendetta'ya saldırıp niki gibi legend bir ayar yemiştir.
sindirmesi dileğiyle.

görsel

edit:sindiremeyip mod abilerine şikayet etmiş.
o adamı çaylak da yapsan burada kapı gibi duruyor acısı kolay çıkmaz içinden.
yediği ayar değil çocuk eglencesidir.

fazla takma kafana gençliğine ver ahmet.
niklaltıma beklerim yine arayı açmayalım.
gel gel çok zevkli oluyor dediğim yazar.

bu cahiller olmasa kimin üzerinden ego tatmini yapacağız.
bir tavsiyesi olan yazar. rahat olun diyor.

aynıyla yanıtımdır: biz rahatız zaten. asıl size bundan sonra rahat yok.

(bkz: chazsmyr dhuunyl/#25456073)
şahsıma takındığı tavrı büyük bir şaşkınlık, üzüntü ile takip ettiğim yazar. kendisinin beşiktaş' ı sevmesine saygı duyuyorum. duyacağım da. ama madem dürüst bir diyalog kuracağız, o zaman ben de gözlemlerimi bildirme hakkımı kullanmakta özgürüm.
kendisinin aşırı beşiktaş sevgisinden ötürü zaman zaman objektif yorumlar yapamadığını gözlemledim ama aramızdaki güvene dayanarak bunu dile getirmedim. en basitinden ben melo' nun zaman zaman aşırıya kaçan agresifliğini eleştirdim ama kendisinin sık sık sorun çıkartan gökhan töre hakkında benzer yorumlar yaptığını görmedim. burak' ın kasımpaşa' ya ilk yarıda attığı goldeki ofsaytı kabul ettim, eğer güzel futbolu savunuyor olsaydı kendisi de demba ba' nın sivasspor' a attığı golden önce elle oynamasına değinmedi.
yıllar önce, yine sesimi çıkarmadığım, yine " aman fenerlisi, beşiktaşlısı kırılmasın " diye gayret ettiğim bir dönemde yine hak etmediğim bir sürü suçlama ile karşılaşmıştım. ben çoğu kez sustum. çoğu kez geri çekildim. bir türlü fenerbahçelinin fenerbahçeli, beşiktaşlının beşiktaşlı olduğu kadar galatasaraylı olamadım. üstelik gerçeği yansıtmayan, saldırgan, kırıcı şahsıma yönelik çoğu entry artı oy rekoru kırdı. belki bu defa da aynı hak etmediğim talihsiz, asılsız suçlamalar beğeni rekoru kuracak. yine acı çeken sadece ben olacağım.
artık zerre umrumda değil... çünkü ben güzel futbol için elimden geleni yaptım ve içim rahat... yarın gerçekler yerine başka şeyler konuşulacak olsa da ben sevdiğim bu sözlükte yazmaya ve hakkımdaki tüm asılsız iddialara doğru bir üslupla yanıt vermeye devam edeceğim.
değerli arkadaşımıza beni nasıl kırdığını tarif edemem. ancak sayesinde futbol konusunda daha pervasız, acımasız yazmam ve daha çok galatasaraylı olmam gerektiğini anladım.
adalet hepimiz için arkadaşım ve o adaleti ben de hak ediyorum. bunu da tartışamayız.
kalbimi kırdığı için kendisini donuza eklerken sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkür ederim.
adamdır kendisi.

tanımıyorum : not
şahsıma gerçekleştirdiği üzücü çıkışa duyduğum kırgınlık ilk günkü gibi devam eden, aşırı beşiktaş sevgisinden ötürü futbol yorumlarına katılmadığım yazar.
özelden ''sana gıcık oluyorum, kıl oluyorum'' minvalinde mesajlar atıp duruyor.
ulan sanki ''gel aşk evliliği yapalım'' dedim adama.banane kıl olmuşsun olmamışsın.

kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
ha niye bunu buraya yazıyorum derseniz 4-5 yıldır aralıklarla sataşan mesajlar atıyor.

4-5 yıl ne demek lan.kureyş kabilesi lideri olsam insan unuturdu.
Lafı yediremeyip çaylaklığa attıran yazardır(?)
sözlüğün komplocu atanamayan dedektifi. şayet onun aklına düşmüşseniz kurtulamazsınız.
abberline'nın fake'i olmamla suçlayan. allah akıl fikir versin. sen iyi bilirsin o işleri. paranoyak hiç!

sen yokken de ben buradaydım. sen nickaltın ile orgazm ol. şizofren kere şizofren. bjk ile kafayı bozduğu ergen dönemlerini biliyorum. şimdi çıkıp akıl verme. git açık ara, troll yazarlara çıkış. azıcık kendine saygın olsun da sus bari! fenerbahçe'nin galibiyetleri sonrası ağlamaları iyi bilirsin!
cübbeli ahmet hoca diyince akla gelen ilk isim. kendisi cübbeli'nin sadık dinleyicilerinden.
yarmış yazardır.

siz bilmezsiniz 5 yıldır peşimde.

şaka değil aa ciddi anlamda 5 yıldır benden nefret ediyor.
genelde küfür ederim buna çaylak olurum.
bir kaç kez de ben onu çaylak yaptırdım.

yıllardır böyle çetrefilli nefretten beslenen bir ilişkimiz var.
eski nesildim onu sildirdim aylar önce.bu niki aldım.

adam geçen de greawraimcalhawi'ye mesaj atmış.
sen onun fake'i misin diye?

olm çocuk söyledi.valla sinirlenmedim güldüm epey.
kafayı benle bozmuş.

rüyalarında bile beni görüyor ''aman tanrım yine o yine o'' terler eşliğinde uyanıyor.

sabah annesi kahvaltı hazırlıyor ''anne doğru söyle onun fake'i misin''
''oğlum manyak mısın''
''bak anne doğru söyle, peki babam onun fake'i olabilir mi''

''fesupanallah legend kahvaltını yap oğlum iyice sıyırdın sen''

--------------

bu nasıl nefretmiş emenike.5 yıl lan. liseye başlayan çocuklar bugün üniversite ikinc sınıfa geçti.
bu hala takık bana.

neyse bir gün sinirlenmedim.kendisi de burdaysa söylesin ''dedim azizim sen niye bu kadar nefret ediyorsun benden''

''gıcık oluyorum sana, bence oynuyorsun'' baabında bir şeyler demişti.
4 yılın sonunda bunu sormuştum.

dur şimdi özelden şarkı atarım.yine sinirlensin.

olm 5 yıl olunca anı da çok var.

bir gün kromozumcuşizofren vardı onla takıştık.küfür ettim bayağı.
hatta adresimi attım.
bu yine çıktı ordan yırtık dondan çıkar gibi.
ne artistlik yapıyon diyor adama.

ulan zaten sinirliyim.yok dedim ben bunu döverim artık.
aynı adresi buna da attım.aha yüzü burada.

sonra bu legend adana'da çıktı.
kavga için de gidilmez ki amk 600 km yol.
o olay da öyle kapandı.

batman'le joker gibiyiz.
ulu var oldukça bizim kavgamız sürecek.

kötü yazardır.
aşırı beşiktaş sevgisi sebebiyle futbol yorumlarına şüpheyle yaklaştığım, şahsımda sebep olduğu güven sarsıntısından ötürü, çok hem de çok da üzülerek de olsa, uzun süre önce donuza ekleyip engellediğim yazar.
bir gün futbolun sadece iki renkten değil, bir sürü renkten ibaret olduğunu fark etmesini diliyor ve kendisine olan kırgınlığımın hala sürdüğünü saygıyla belirtmek istiyorum. kendisini okumayacak olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim.
Bana az önce Taurus diyen yazar. Taurus ne olum. Anlamı fake tapançası mı.
quaresmasporlu bir ergen.
oytunkaran ı rüyasında görmüş yazar.
Beni bir sevip öteki an dövmek isteyen yazar.* Olsun, yine de bayramı kutlu olsun.

Sinirli olmadığı zamanlarda güldüren entrylere de imza atar.
beşiktaşlı yazardı yanlış hatırlamıyorsam.
Uzun süre önce kalbimi kırdığı için donuza eklediğim, aşırı Beşiktaş sevgisinden ötürü futbol konusunda objektif çıkarımlar yapmakta zorlandığını üzülerek fark ettiğim değerli bir yazardı. Kendisini okumasam ve bundan çok mutlu olsam da değerli yazarımızın sözlükte iyi vakit geçirmesini diler, bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim.
(#29814992) gibi önyargılarla insanların canını sıkabilen yazar. hiç bir şeyi kendim yaşamış gibi anlatmadığımı anlayabilmiş olmasını umuyorum. manyağım o kadar yazıyı copy-paste yapmak yerine satırlarca yeniden yazayım dedim çünkü. *