bugün

kuşkusuz fethullah gülen sempatizanı yazarlardan sadece biriydi. eski entrylerini göt korkusundan moderasyona sildirmiş.
Siz bunun zamanında fetullah için yazdıklarını görecektiniz...tabi hepsini sildirdi 15 temmuzdan sonra bir süre ortalıktan kayboldı...şimdiki yeni yetmeler bilmez ama biz unutmadık o günleri...
(bkz: deep turkish web)
https://m.uludagsozluk.com/e/42296921/

Sende eskiden fetöcüydün o kadar yadırgama milleti şucu bucu diye...
Doktordu bu galiba, fetöcüyse yazın cimere baksınlar icabına.

6. Nesil yazar.
şu ergen nicki değiştirmedi gitti amk.

yanlış hatırlamıyorsam çaylaklar sözlükte de bu nick ile yazıyordu.

10 yıldır söylicem söyleyemiyorum allah aşkına şu nicki değiş.
Yaşıyor mu acaba?
Bildiğin işsiz. Osuruktan nem kapıp fenerbahçe aşağı ntv spor yukarı diye ağlayıp duruyor. Lan tüm sene bizi şampiyon yapmayacaklar diye ağladın şampiyon oldunuz hala ağlıyorsun. Yeter sus artık. Evet.
binlerce entry silip vedaya hazırlanırken, sahalara dönmeye mecbur edildi...

(bkz: efsane geri döndü)
daha önce galiz küfürler ettiği fikret orman'a övgüler düzer olmuş. (bkz: #31012411)
birgün dünya çapında bir insan olursam insanların bana sesleniş biçimi olur heralde.*
baska bır yazarın adıymıs onuda sımdı ogrenmıs oldum.
uzun süre önce kalbimi kırdığı için donuza eklemiş olduğum bir yazardı. kendisini artık okumasam da ve kırgınlığım devam etse de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim.
Beşiktaşlı bir arkadaştır kendisi. Küfür etmediği sürece iyidir.
(#29814992) gibi önyargılarla insanların canını sıkabilen yazar. hiç bir şeyi kendim yaşamış gibi anlatmadığımı anlayabilmiş olmasını umuyorum. manyağım o kadar yazıyı copy-paste yapmak yerine satırlarca yeniden yazayım dedim çünkü. *
Uzun süre önce kalbimi kırdığı için donuza eklediğim, aşırı Beşiktaş sevgisinden ötürü futbol konusunda objektif çıkarımlar yapmakta zorlandığını üzülerek fark ettiğim değerli bir yazardı. Kendisini okumasam ve bundan çok mutlu olsam da değerli yazarımızın sözlükte iyi vakit geçirmesini diler, bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim.
beşiktaşlı yazardı yanlış hatırlamıyorsam.
Beni bir sevip öteki an dövmek isteyen yazar.* Olsun, yine de bayramı kutlu olsun.

Sinirli olmadığı zamanlarda güldüren entrylere de imza atar.
oytunkaran ı rüyasında görmüş yazar.
quaresmasporlu bir ergen.
Bana az önce Taurus diyen yazar. Taurus ne olum. Anlamı fake tapançası mı.
aşırı beşiktaş sevgisi sebebiyle futbol yorumlarına şüpheyle yaklaştığım, şahsımda sebep olduğu güven sarsıntısından ötürü, çok hem de çok da üzülerek de olsa, uzun süre önce donuza ekleyip engellediğim yazar.
bir gün futbolun sadece iki renkten değil, bir sürü renkten ibaret olduğunu fark etmesini diliyor ve kendisine olan kırgınlığımın hala sürdüğünü saygıyla belirtmek istiyorum. kendisini okumayacak olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim.
yarmış yazardır.

siz bilmezsiniz 5 yıldır peşimde.

şaka değil aa ciddi anlamda 5 yıldır benden nefret ediyor.
genelde küfür ederim buna çaylak olurum.
bir kaç kez de ben onu çaylak yaptırdım.

yıllardır böyle çetrefilli nefretten beslenen bir ilişkimiz var.
eski nesildim onu sildirdim aylar önce.bu niki aldım.

adam geçen de greawraimcalhawi'ye mesaj atmış.
sen onun fake'i misin diye?

olm çocuk söyledi.valla sinirlenmedim güldüm epey.
kafayı benle bozmuş.

rüyalarında bile beni görüyor ''aman tanrım yine o yine o'' terler eşliğinde uyanıyor.

sabah annesi kahvaltı hazırlıyor ''anne doğru söyle onun fake'i misin''
''oğlum manyak mısın''
''bak anne doğru söyle, peki babam onun fake'i olabilir mi''

''fesupanallah legend kahvaltını yap oğlum iyice sıyırdın sen''

--------------

bu nasıl nefretmiş emenike.5 yıl lan. liseye başlayan çocuklar bugün üniversite ikinc sınıfa geçti.
bu hala takık bana.

neyse bir gün sinirlenmedim.kendisi de burdaysa söylesin ''dedim azizim sen niye bu kadar nefret ediyorsun benden''

''gıcık oluyorum sana, bence oynuyorsun'' baabında bir şeyler demişti.
4 yılın sonunda bunu sormuştum.

dur şimdi özelden şarkı atarım.yine sinirlensin.

olm 5 yıl olunca anı da çok var.

bir gün kromozumcuşizofren vardı onla takıştık.küfür ettim bayağı.
hatta adresimi attım.
bu yine çıktı ordan yırtık dondan çıkar gibi.
ne artistlik yapıyon diyor adama.

ulan zaten sinirliyim.yok dedim ben bunu döverim artık.
aynı adresi buna da attım.aha yüzü burada.

sonra bu legend adana'da çıktı.
kavga için de gidilmez ki amk 600 km yol.
o olay da öyle kapandı.

batman'le joker gibiyiz.
ulu var oldukça bizim kavgamız sürecek.

kötü yazardır.
cübbeli ahmet hoca diyince akla gelen ilk isim. kendisi cübbeli'nin sadık dinleyicilerinden.
abberline'nın fake'i olmamla suçlayan. allah akıl fikir versin. sen iyi bilirsin o işleri. paranoyak hiç!

sen yokken de ben buradaydım. sen nickaltın ile orgazm ol. şizofren kere şizofren. bjk ile kafayı bozduğu ergen dönemlerini biliyorum. şimdi çıkıp akıl verme. git açık ara, troll yazarlara çıkış. azıcık kendine saygın olsun da sus bari! fenerbahçe'nin galibiyetleri sonrası ağlamaları iyi bilirsin!
sözlüğün komplocu atanamayan dedektifi. şayet onun aklına düşmüşseniz kurtulamazsınız.