bugün

Bir galatasaraylı olarak üzüldüğüm insandır.

Niye bunu belirttim bende bilmiyorum. Gary speed, george best, socrates, lefter. Belirli ülkelerde tüm insanların sempatisini kazanmış insanlar, futbol efsaneleri bunlar. Aramızdan ayrılması üzmüştür hepimizi.
öldüğüne inanmakta zorlandığım güzel insan. dünyada bir eksik cennette bir fazlayız. güle güle ordinaryus.
allah rahmet eylesin. gönülde ki yerinden asla ayrılmayacak efsane futbolcu. efsaneler ölmez.
biranda tüm dertlerimi unutup şokla karşıladığım haber. Allah gani gani rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin. başta fenerbahçe olmak üzere bütün spor camiasının başı sağolsun.

büyük futbolcu.
allah rahmet eylesin.

efsane...
mekanı cennet olsun yunan kralının olduğu maçta yunanistana gol atmıştır bu vatanın evladıdır efsanedir . metin babayla buluşurlar inşallah.

http://s1-02.twitpicproxy...hotos/large/495232871.jpg
neşeli bir şarkı dinlerken salladığım ayağımın, pat diye durmasına,hüzün çökmesine sebep oldu...

hoşçakal ordinaryus..Toprağın bol olsun...

baba hakkımıza da selam söyle..
güle güle ordinaryus... benim gibi fanatik bir cimbomlunun bile en sevdiği adamlardandın.
bir nesil daha kapandı diyorum, iyi topçuymuş, herşeyden önce çoğu türkten daha türkmüş. ha bu arada türkiye kupası finalinde oynayan son fenerbahçeli olmasıda ayrı bir meziyetiydi. güle güle ordinaryus.
Unutulmayacaksın Lefter, nur içinde yat efsane...
vefat haberiyle tüm futbol camiasını üzüntüye boğan fenerbahçeli eski futbolcu.

Güle güle ordinaryus, toprağın bol olsun.
(bkz: efsaneler asla ölmez)
toprağın bol olsun huzur içinde yat büyük ordinaryüs camiamızın başı sağolsun.
şu geçirdiğimiz zor günlerde bir de sen vurdun be üstad. keşke canın sağolsun diyebilseydim. mekanın cennet olsun. rahat uyu...
güle güle lefter! metin oktay'a benden de bir selam gönder.acının rengi yok.olamaz.başımız sağolsun.
"Ben Allahımdan sonra Fenerbahçe'yi severim-Lefter"

sen mektubunda aziz yıldırım'dan helallik istemiştin, hakkın geçti Fenerbahçemize hakkını da helal et ordinaryüs...
lefter vefaat etti tum ailesine ve spor camiasına bas saglıgı diliyorum. ne kadar galatasaraylı olsam da herşeyden önce rakibe saygı.
bu akşam türk futbol camiasını hüzne boğmuş efsane.. nur içinde yat ordinaryus...
lefter öldü diyorlar ama ölmedi çünkü efsaneler hiç bir zaman ölmez.
ardından söylenecek o kadar çok şey var ki, ama derman yok yazmaya. milyonlarca fenerbahçe'linin duaları seninle. güle güle ordinaryüs.

görme şansını yakalayabildiğim tek golü.

http://www.youtube.com/watch?v=HaoJnki1F1g
futbolculuğundan başka, son istanbul beyefendilerinden biriydi.
ruhu şad, toprağı bol olsun...
(bkz: toprağı bol olsun)

batıl inançlarım yoktur. ama ne de olsa eninde sonunda biri yazacaktı.

13 eylül 1991 metin oktay aramızdan ayrıldı.
13 ocak 2012 lefter küçükandonyadis aramızdan ayrıldı.
Son günlerinde fenerbahçesini bu halde görmek onu ne kadar üzmüştür allah bilir. Onu bu kadar üzenler şimdi kıs kıs gülüyorlardır eminim. Aziz yıldırım'a hakkını helal et demişti son mektubunda senin bizden çok hakkın geçti fenerbahçe'ye esas sen hakkını helal et futbolun ordinaryusu....
Fenerbahçe camiası ve Türk Futbolunun başı sağolsun.