bugün

Pushing daisies adlı dizide bas rol oynayan, dizide ölülere bir kez dokunarak hayata getiren fakat bir kez daha dokununca tekrar ölü hale getiren oyuncudur.

(bkz: pie maker)
rengarenk, fantastik ve sıra dışı yapımlarda boy gösteren başarılı oyuncu.

(bkz: the fall)
(bkz: pushing daisies)
pushing daisies ve the fall gibi harika yapımlarda izledikten sonra daha da iyi projelerde yer almasını beklediğim yakışıklı ve çok yetenekli oyuncu.
tam adı lee grinner pace'tir.25/03/1979 doğumlu amerikalı başarılı oyuncu.en çok pushing daisies dizisindeki perfonmansıyla bilinir.
breaking dawn'da göçebe vampir garrett rolünü oynayacağı söylenen yetenekli oyuncu. the twilight saga saçmalığından uzak kalmasını isterdim açıkçası.

http://justjared.buzznet....insons-breaking-dawn-bff/
the fall filmiyle profesyonelliğini kanıtlamış ve bu filmle daha da bir dikkat çekmiş 1979 doğumlu amerikalı oyuncu. * * *

görsel
görsel
görsel
bu adamı niye sevmiyorsunuz ki?

--spoiler--

adam legolas'ın babası.

--spoiler--

tanım: sevilesi oyuncudur.

(bkz: the fall)
(bkz: underrated)
(bkz: buralar entry dolacak)
o benim, bizim goynumuzun bas taci, diger bas taci legolasimizin babasi thranduildir. adam king. he's an elven king! ne yaparsa yapsin hangi filmde oynarsa oynasin o benim goynumde her zaman icin uzun sari saclari,kalin kara kaşlari * , garip taci ve tahti ve tabiki 191 boyu ile biricik elf kralim olacak. filme legolas icin gittim thranduil diye sayiklayarak ciktim. evet efendim gercekten de basarili bir oyuncu dizisini her ne kadar henuz izleyememis olsam da diger yapimlarda gordugum kadariyla belli ediyor kendisini. babasi da petrol isindeymis zengin midir acaba. * koc burcu kendileri. askim. daha cok entry girin uleyn !
(d. 25 Mart, 1979 - Chickasha, Oklahoma) ABD doğumlu aktör, ABC'nin Pushing Daisies adlı televizyon dizisinde canlandırdığı Ned karateriyle ün kazandı.

Babasının petrol işinde olması nedeniyle çocukluğunun bir kısmını Suudi Arabistan'da geçirdi, aile daha sonra Houston, Texas'a taşındı. Liseden mezun olmadan önce eğitimine geçici olarak ara vererek Houston Alley Theatre'da, The Spider's Web ve The Greeks adlı yapımlarda rol aldı.

1997'de dünyanın en prestijli sahne sanatları okullarından biri olan Juilliard School'un tiyatro bölümüne kabul edilen Pace, burada Romeo ve Juliet, Richard II ve Julius Caesar gibi oyunlarda yer aldıktan sonra mezun oldu.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Lee_Pace
the fall filminde alexandria'ya anlattığı hikayeler esnasında beni yakalamış ve bir daha hiç bırakmamış oyuncu. iyi oyuncu. güzel oyuncu.
Gay olmayaydı eyiydi.
Yüzüne aralıksız 10 dakika bakabileceğim üç beş kişiden biri görsel

1.96 boyu ile izbandut gibidir, tabi kilo aldığı zamanlarda. Yoksa kendisi incecik dal gibi taş gibi pamık gibi biridir *
Tam adı lee grinner pace'dir.
39 yaşındadır, koç burcudur.
1.96 boyundadır, yeşil gözlüdür.
35 yapımda yer almıştır, 2 altın küre adaylığı var.
Çevrecidir, hayvanları ve doğayı çok sever.
Carl isminde bir köpeği var.
Aktif hava dalışı yapar.
Kendine ait çifliği var, çifliğinde tavukları var, tavuklar lee'ye lee de tavuklarına düşkün.
Seyahat etmeyi sever, bir çok ülke gezmiştir.
Bir kardeşi var.
Babası vietnam gazisidir. babasının petrol işi yüzünden lee'nin çocukluğunun bir kısmı suudi arabistanda geçmiştir.
Dünyanın sayılı okullarından olan julliard school dan mezun olmuştur.
broadway dahil bir çok tiyatroda sahne almış, ödüller kazanmıştır.
Bir çok kaynak gay olduğunu söylese de, lee biseksüeldir.

Popüler rolleri:
the fall da maskeli haydut görsel
pushing daisies de tatlı turtacı görsel
the twilight saga breaking dawn part 2 de asker emeklisi vampiri görsel
the hobbit serisinde elf kralı thranduil'i görsel
halt and catch fire da zeka küpü joe mcmillan'ı görsel
guardians of the galaxy de çekiçli ronan'ı görsel canlandırmıştır.

O büyüleyici ses tonu olsun, muhteşem yeşil gözleri olsun..görsel tepeden tırnağa kusursuz bir adam ve aktör. Kendisine talibim, gözüm yüksekte değil* los angelesda villa falan istemem, çiftliğinde güzel güzel yaşarız..:))

2002 de Law & Order: Special Victims Unit dizisine bir bölümlük konuk oyuncu olmuş. Diziyi izlerken tanımamıştım, sonra the fall da görünce jeton düştü.
1.96 boyunda Hollywood oyuncusu mu olur amk git nba de takıl. şaka bir yana asil bir duruşu var bu karizmatik abinin. abi dedik ama gay miş. olsun karizma abi.

görsel