bugün

1 numara da ana siker ocak söndürür. çok daha tehlikeli olur.

günahım kadar sevmem ama çok güzel karar. çıkartacağı skoru hayal edemiyorum. yandı istatistikler. zira lakers a derek fisher guardlık yaptı lan.

tahminimce 2 sezon öncesinin westbrookunu 3 le çarp. öyle bi hayvan izleyeceğiz.

(bkz: derek fisher)
ananı sikim derek fisher.

not:bir tümörüm olsa adını derek fisher koyardım.

aylar sonra gelen playoff editi: westbrook içinden geçmiştir. hakkını yemişim yiğidim.
2005-06 sezonunda ilk kez nbain en iyi beşine seçilmişti.O gün en iyi üç beşe seçilen lebron haricindeki 14 oyuncunun hiçbiri bugün aktif olarak basketbol oynamıyor ama lebron 14 sene sonra hala dünyanın en iyisi olmaya aday.Böyle bir adama 4.şampiyonluk yakışır gerçekten...
oklahoma city thunder maçında; 25 sayı, 11 ribaund ve 10 asistlik performans ile oynadı ve bu performansı ile nba'de tüm takımlara karşı triple-double yapan ilk oyuncusu olmuş oldu. #23
gerçek kral'ın kim olduğunu kawhi leonard, sezon başındaki maçtan sonra dün akşam da uygulamalı olarak göstermiştir *

başta kaan kural, murat kosova gibi fanları olmak üzere, pardon yorumcu diycektim * baya üzülmüşlerdir, gerçek kral'ın çakma kralı tokatlamasına.. *

neyse bi bahane daha bulurlar artık * sezon başında ilk maç başta gözdağı verme maçıydı, clippers tokatladı geçti sonra malca yorumlar yaptılar, şimdi yine clippers kazandı, kaan ve murat gibi fanlardan bu maçlar önemli değil gibi yorumlar bekliyorum *

siz de izleyin fanları, pardon yorumcuları * arada komedi niyetine gülmek için açıp bende izliyorum * kawhi leonard koydukça bu malların, sözde '' basketbol yorumcularının '' , suratlarının aldığı ifade çok hoşuma gidiyor . *
görsel
Hiç sevemediğim bir NBA starı olarak kaldı kendisi. Majestelerini, Iverson'ları Kobe'leri izlemiş bizim nesil için bana göre hem oyun stili hem fizik açısından oldukça hantal, ağır ve kasıntı bir havası var. Adam iyi oyuncu süper star ona lafım yok fakat eski NBA geleneğinin ruhunu tüm benliğini ortaya koyan starlarıyla kıyasladığınızda farklı. Zaten NBA de o yıllara göre farklı. Şimdi açın rastgele youtube dan 90 lara ait normal bir sezon maçını, adamların final oynuyor gibi çırpındığını görürsünüz. Günümüzde her şey otomatik bir hal aldı, robot gibi hepsi, heyecan kalmadı.
görsel
görsel
görsel
birileri demiş öldü söyleyin onlara kral geri döndü tarzı bir modda harika bir sezon geçiriyordu.belki de bu sezon şampiyon olduktan sonra goat olma yolunda büyük bi adım atmış olacaktı ama gerek nba iptali gerekte son çıkan jordan belgeselinden sonra bu goat olma işi zor gibi artık be lebronum. ama yine de 40 41 ine kadar oynayacağını varsayarsak 1 şampiyonluk 1 normal sezon mvpliği(bu gerçekten zor) veya 2 şampiyonluk ile goat olma şansı var.
açıkçası michael jordan emekli olduktan ancak 20 sene sonra jordan ile karşılaştırılabilecek basketbolcu.
https://www.instagram.com...gyve/?utm_source=ig_embed

seni seviyorum. (bkz: king james)
Tarihin en iyisi. George floyd için kaepernick içerikli yaptığı paylaşımla bir sporcudan daha fazlası olduğunu kanıtladı. Nba şu an devam etseydi polis şiddetine tepki göstermek için milli marşta bile diz çökerdi.
çaylak sezonundan kalma nadir bulunan bir oyuncu kartı, açık artırmada 1.845 milyon dolara alıcı bulmuş.

https://tr.sputniknews.co...ti-rekor-bedelle-satildi/
bir nba oyuncusudur.
siktimin balonu play-off konferans finalinin son çeyreğinde 0-3 fg ile 0 sayı atmış. bunun evrensel fanları da hala maç içinde yaptığı iki bloğu ''lıbraağn sen insan mısaan'' diye şişiriyor.

diyolar ki kuzmayla rondo bok gibiydi bu kadar süre alması hataydı vs vs. sonra kalkıp lebrona goat len amq deyip mj ile kobe ile winnerlarla kıyasa giriyorlar. kardeşim yüzsüzsünüz anladık da cahilin yüzsüzü de hiç çekilmiyor be.

vuramamış mı lebron abiniz 30 santim sikini masaya da kullanamamış mı top? nası superstar bu aq? sorumluluk almaktan kaçıyor. koca çeyrekte 3 top deneyen adama goat mı denir aq lan ahahahaha.

hadi onu geçtim. bunu ilk kez de yapmıyor. daha önce boston ve dallas finallerinde de son çeyreklerde 9 sayının altında kaldı. bu üçüncü oluyor.

tarihin en büyük loserını şişirip marka anlaşmalarıyla goat diye size satmlarına izin vermeyin aq. 21 yaşındaki doncic neler yaptı iki hafta önce. 3 hafta önce lillard neler yaptı. jamal murray şapkadan tavşan çıkardı geçen hafta tavşan. donovan mitchell back-to-back rekorlar kırdı.

lbj kritik 12 dkika boyunca 0 sayı. ahahahahahah.

siktirin gidin abicim. geçen sene jr smith suçladınız, bu sene de rondo suçlayın. loserların en büyük özelliğidir bu bahane uydurma kabiliyetleri.

ahahahah goat len amq ajhahahaha
Haterlarının götlerini yine cayır cayır yaktı son gece. Öve öve bitiremedikleri basketbolcular evlerinde osura osura uyurken kral 17.sezonunda 11.nba finalini yapacak 35 yaşında. Hadi şimdi kağıt kalem alıp 3.çeyreğin 5 ve 6. dakikaları arasında hiç sayı atamamış gibi hiç birşey kanıtlamayan istatikler tutmaya devam edin siz.
şu herifin son 3-4 senedir oynadığı basketboldan zevk alan siktirsin gitsin.

çiçeği burnunda çaylak doncic bile çok daha seyir zevki yüksek basketbol ortaya koyuyor.

yahu golden democracy geldi geçti, basketbolun dinamiklerini değiştirdi, j.harden diye bir adam çıktı oyunu yeniden yazdı bu liseli fanboylar hala iso james james diye delirmekten başka bir şey yapmıyor.

he gülüm iso. yıl olmuş 2020.

siz bu oyunu bilmiyorsunuz kardeşim.
Kariyerinin en rahat şampiyonluğununa sadece bir maç uzaklıktadır..goat mıdır? Bence hala mj'le denk değildir bu sene kazansa bile..ama şu adamı kobe'nin arkasında gören gerizekalılar bi zahmet basketbol izlemesin..kariyer olarak eziyor adam resmen..19 yıldır düzenli nba izlerim,net olarak izlediğim en iyi oyuncu lebron..hala şu mj'i övüp lebronu gömerken araya kobeyi sıkıştırma derdindesiniz..bi siktirin gidin abicim,elinizde nesnel/genel-geçer hiçbir şey yok, bireysel sikko yorumlarınız dünyanın pek de sikinde değil..bi yüzük sayısı vardı(3'ü shaq yardımcılığında alınan) onda da tek fark kaldı eşitleme ihtimali bile var..neyse,erken uyuyun bu aralar..kudurarak lebronun seramonisini izleyip üzülmeyin
lakers ı şampiyonluğa taşırken kendisine gelen üçlü hatta dörtlü sıkıştırma içinde çıkardığı pas çok yüksek bir zekanın ürünü. epik hatta jenerik bir asist olacakkken danny greenin o topu harcaması.

amına koyim bi shannon brown un mario west e yaptığı bloğun hakemler tarafından harcanmasına yanarım yıllardır bir de şu pas şimdi aq.

püh amk. izleyip izleyip küfrediyorum.

not:lebron açıklamasında ''dilerdim ki daha iyi bir pas atsaydım'' demiş danny green için. ya sen nası bi kralmışın be amk. daha ne atıcan olum lan ? daha ne yapıcan ahahahsdhahaskfdjhaskdj.
4. Kez şampiyonluk yüzüğü ve finaller mvpsi ödülünü alan king.
Küreselci bir zenci. Obama gibi çokomel. Dışı siyah ama içi beyaz.
rekor üstüne rekor kıran nba efsanesi. emekli olunca değeri bilinip, goat diye dilden dile dolaşacak oyuncudur.
Zaman ne çabuk geçiyor..
görsel
Nba'de oynamaya başladığı günden bu zamana kadar geçen 18 yıl boyunca ligi domine etmiştir. Kim ne derse desin, NBA'e gelmiş geçmiş en iyi 5 oyuncudan bir tanesidir.
Adamı 5'e böl, bir basketbol takımı çıkar...