bugün

Erkek olarak genital bölge dahil tüm vücuduma yaptırmayı düşünüyorum. Ama utanıyorum bir yandan. işlemi erkek estetisyen yapacak ama cekiniyom. Bakalım nasıl olacak
Artık karşıtı olmadığım şey.

işe başladıktan sonra fark ettim de insan kişisel bakıma eskisi kadar vakit ayıramıyormuş. Lazer hayat kurtarır *
tüy bitmezlerin yanaşmadığı, tüyleriyle kışlık kazak örüleceklerin aklını kurcalayan işlemdir.

edit: kalıcı bir sonuç elde etmek ve acısız bu süreci tamamlamak isteyip de izmir'de güvenilir bir yer arayanlar göz atabilir: https://bealife.com.tr/lazer-epilasyon-izmir/
Bu işlemi yaptırmayı düşünmüyorum. Yaptırmak isteyen, elbette parasını verir yaptırır. Ama ben bu işlemin sağlığıma zarar vereceğinden endişe ediyorum. Zaten her şeyin zararlı hale geldiği bir dünyada yaşıyoruz maalesef.
Erkekler genital bölgelerine yaptırmalı bence.
ak kıllara olmuyormuş ( elin yalancısıyım !.. )
7-8 seans gidiyorum ama halen istediğim çözümü alamadım. Sanırım hem erkek hem de kalın olmasından kaynaklanıyor.
Ten rengi ve kıl tipine göre cihaz seçimi açıklamasına istinaden tecrübeyle sabit bir açıklama getirmek istiyorum.

1. Örnekte benim cilt tipimden söz ediliyor. 2. Lazer seansımdan (tüm bölge) %50 sonuç aldım bile ve cihaz diode!
2. Örnek ise koyu ten rengiyle kız kardeşim... ve 4. Seansta sonuç almaya başladı. Aynı merkezden hizmet alıyoruz. ikimiz de memnunuz.
Alex denen cihaz yanık ve yanıģa baģlı leke bırakıyor. Demem o ki alexe girip yanmadan çıkan yok.
Diode varken alexle de acı çekmeye gerek yok.
Diode acıtmıyor.

Tüm sözlük erkeklerine ve kadınlarına öneriyorum.
Kol ve bacaklarıma yaptırmayı düşündüğüm (tabi elmacık kemiklerine de) operasyondur. Evde tıraş makina var ara sıra alıyorum ama 2-3 haftada eski haline döndükleri için pek umursamıyorum. Yazın sahillerde kıllı bacakla dolaşmaktansa biraz acı çekmek o kadar da zor olmasa gerek.
Bu işlemi uygulatan erkek en esaslı bnelerden daha bnedir.

Makineye vurun göğuslerinizi ayda bir.

Sırtinizda da varsa kıl tüy. Eşe dosta söyleyin iki dakikada ağdalasın sizi oldu bitti işte kardeşim.

Bu kıl tüy işlerine fazla kafayı takmayın.

Göt kıllarına bile lazer epilasyon yaptiranlar var.

Ulan insan utanır be!
iki üstte kusmalı entry var. okumayınız.
pübisinin üstüne kıldan kalp çizip bunu fantazi olarak addeden tipler bizim hayal gücümüzü, cinsel hayatımızı sınamasın.

zira psikolojisi bozulur.
ak kıllara olmuyormuş !..
ise yariyor ama kisa sureligine yariyor. bir sene gecmeden yeniden uzuyorlar.
arkadaslar battaniye gibi tuy yumagi degilseniz 30 yasindan sonra azaliyor dokuluyor seyreliyor.
nimettir. yaşadıklarımı anlatmak isterim, belki yararlanan olur.

iyi bir yerde en başta ten-kıl rengi skalanıza bakarlar. bacaklarıma bu skala yüzünden işlem uygulanmadı, makine kılları göremez denmişti ama teknoloji ilerledi şu an ince sarı kılları da gören makineler var.
ilk 2-3 seans -diğerlerine nazaran- ciddi acılıdır. yanıyorsunuz sonuçta. sıfır acısız lazer diye kandırılmayın. ilk seanslar ne kadar acılıysa o kadar iyi sonuç alınıyor denilir. yanma derken cilt yanığını kastetmiyorum, kıl köklerinden bahsediyorum. normal diye düşünüp elalemin sizi dağlamasına izin vermeyin aman diyeyim. bahsettiğim acı makine başlığının büyüklüğü kadar olan bölgede iğne batması şeklinde oluyor. ahım şahım olduğunu düşünmüyorum, dayanıklılık meselesi tabii.
ilk atıştan itibaren tüyleriniz dökülmeye başlıyor. keselenin diyecekler, abartıp tahriş olmayın. en rahatı tabiri caizse yolmak oluyor (bkz: swh). canınız yanmıyor, kökler ölmüş oluyor zaten.
ben %100 sonuç almak için 2 yere gittim (alamadım). ikinci yerdeki uzman bölgesel kararması olanlarda, cilt hassasiyetinde ve esmer insanlarda daha çok acıdığını söylemişti. böyle bir şey yaşıyorsanız bilgi alıp ona göre yol alın. kararma için renk açıcı kremler var, gerekirse kullanın. lazerden sonra renginiz iyice açılacak, eski koyuluğunuz kalmaz.
yaz aylarında gel yapalım diyen bir yere denk gelirseniz koşarak uzaklaşın. teknoloji gelişmiş olabilir ama yine de güvenmeyin.
kontrollerinize gidin. gerekirse atışları çoğaltırlar. %100 sonuç beklemeyin. lazere gittikten sonra kalan kıllar için ağdadan sonra tüy dökücü serum kullanın.

lazer epilasyonu erkekler de sıklıkla kullanıyor. utanıp sıkılmanıza gerek yok, ihtiyacım var diyorsanız gidin yaptırın. genital lazer yaptıranlar bile sandığınızdan daha fazla.

her şey pürüzsüzlük için!

öpüyorum, sevgiler.
Beyaz tenli olmanıza gerek yok fazla koyu teniniz yoksa sıkıntı olmaz. Benimki açık buğday ten. Yaz aylarında da yaptırabilmek için buz lazere gidin. Sıfır acı. Seanslar kıl yoğunluğunuza göre değişir. Fiyat ise şehirden şehire. O yüzden gidebileceğiniz güvenilir yeri bulun ve fiyat bilgisi isteyin.
Gidip yaptirmak yerine makinesini almak daha mantikli, hem tum vucut icin de kullanilabilir. Belli atiş sayilari oluyor ve bu sayilar bittikten sonra makineyi kullanamiyorsunuz tabii baslik alirsaniz kullanabilirsiniz. Lazerin hicbiri tüyleri tamamen bitirmiyor, sadece kil koklerini inceltiyor ve bu sayede azaltmis oluyor.
işe yararsa çok güzel şey. ben bi kaç kere gittim devam edemedim. giderken otobüs beklemek, seans ayarlamak, birde orada uzayan seansları beklemek tam bir işkenceydi. birde o kadar çok canım yanıyordu ki ben de bıraktım. ama bıraktım ama bu kıl tüy derdi de bitmiyor. arkadaşım gel lumea alalım dedi. ben de araştırdım tüm you tube videolarını izledim işe yarasa da yaramasa da alacağım dedim gözümü karartıp aldım. şimdilik ilk aşamayı tamamladım memnunum.
https://deniyoryorumluyor...tige-95000-oncelikle.html
merak edenler trendyoldan yorumları da okusunlar.
Beyaz tene koyu renk tüyde kesinlikle işe yarıyor tabii ki gittiğiniz yer, kullanılan makine ve uygulanan doza göre süre ve sonuç değişiklik gösterebiliyor. Ben en son 2015 yılının başlarında gittim o zamandan beri hiçbir problem yaşamıyorum.
Teknoloji harikası. Lakin paraya kıyılıp bir dermatoloji kliniğinde yaptırılmasını öneririm çünkü hem daha kesin sonuç veriyor hem daha dikkatli yapılıyor işlemler.
Bu sayede 6 senedir aşırı rahatım.
Kalıcı çözüm.
Tüm vücut derken erkekler olarak dalgayı da yaptırabiliyor muyuz. Kadınların yaptırdığını biliyorum erkeklerde de varmı acaba taşakları cillop gibi yaptırsam iyi olurmukine.
Yaptıran var mi?

Varsa bana ulaşabilirler mi birkaç sorum olacak kendilerine.

Bir uygulama.
Çekilir dert değil. Son 2 Seansıma uyuşturucu krem sattılar direk atış yapıyorum daha etkili diyerek.
Güle oynaya gittiğim tek bir günüm yok.
Bir de boş muhabbetler seansta...o çıplaklıkta "tamam hehe tabi öyledir..."diyip geçiştiriyorum ama gel bana sor.
Allah kadını kadın eline bırakmasın azizim.

%100 bitiyor diye bir şey yok ayrıca yıllarca gideceksin anca.
O da hormonların çok düzenliyse.