bugün

(bkz: labunya)
sana defalarca söylendi biliyorum ama bence de gitme lavinya.
suratına bakınca içinin ısınmaması mümkün olmayan yazar.
(bkz: ışığın yansıması)
bu cumartesi besiktas sahilde cay icelim zirvesi'ne tüm ısrarlarıma rağmen tek gelerek beni üzen, kahreden, ağlatan vb. şekilde mahveden yazar... bir daha tek gelirse bildiğim herşeyi ilgili kişiye anlatacağımı bilmesi gereken yazar...
pek bi narin yazar kişisi.
hem ruhu, hem bedeni ince canım bu kızın.
özdemir asafin mükemmel satirlari ve feridun düzagacin her notasina aci yükledigi ayrilik sonrasi intihara sürükleyebilitesi yüksek antibiyotik.
3. nesilin 4. nesile samimi önderliği konulu araştırma geliştirme kapsamında devlet kendisine lütfen yardım etsin sloganıyla desteğimi esirgemediğim, hoşgeldinci yazar. kelimeler arasındaki eksik harfleri bulma ana bilim dalı üyesidir.
tanıştığıma memnun olduğum yazar. eğlenceli, hoş sohbet ayrıca oldukça duyarlı bir arkadaş.zorla kahve falı baktırttığımdır. * benim sınavımı bile unutmayıp soran yazar. o gün biraz dalgın bir günümdeydim bir dahakine daha konuşkan olcam sözzzz....
youtube'da izeyebildiğim zaga zirvesinde ay gibi parlayan yazardır. ifadesi, duruşu, duru güzelliğiyle ekranı doldurmuştur.
19 kadıköy kayışdağı otobüsü zirvesinde tanıştığım güzel hatun. *
akşam akşam muhabbet kuşunun saldırısına uğramış yazar. *
aylar sonra bile girdiğim entry için teşekkür etmeyi borç bilen yufka yürekli, nezaketli kibar ve sevecen yazar.
+lavinya bana akşama uçak bileti bul.
+lavinya çanakkale'de otellerde yer yok akşama otel lazım.
+lavinya ölüdeniz'de otel bul bize...

bugüne kadar hiçbir talebimi karşılıksız bırakmamış medyatik turizm elçim benim.
tüm şantajlarıma boyun eğen, tehditlerimi dikkate alıp hediyesini getirdiği için sonsuza kadar yüreğimde yerini koruyacak kardeşim... zirve organizasyonlarının görünmez kahramanı, mükemmel bir yürek, herkese bir annenin yavrusuna yaklaştığı şekilde yaklaşan insan... bir de onun sevdiği ile diğerleri arasındakini sorunları halledebilse sanırım yeryüzündeki en mutlu insan olur...
dogum günü kutlu olasıca iyilik meleği...
bugün hem bayramı mübarek, hem de doğum günü kutlu olasıca yazar. sevdikleriyle nice uzun yıllara; sağlık, mutluluk ve başarıyla geçmesi dileğiyle, iyi ki doğdun.
kocaman kalbi olan küçücük bir kız varmış... hayatta hep yaz var sanarmış. ne kıştan ne de bahardan haberi varmış. bir gün bir rüzgar esmiş, üşümüş. kış geliyormuş ama o ne bilsin kışı? şaşmış kalmış... o an anlamış, nasıl yaz varsa, kışın olması da o kadar normal ve doğalmış. ve hep bilmiş bu gün hava kapalıysa, yarın bulutların arkasından çıkacak güneş gökyüzünde onu ısıtmak için parlayacak... *
müstakbel hostes hanım, öncelikle uzun zaman sonra görüp hasret giderebildiğim için çoook mutlu olduğumu belirtmek istediğim yazardır efenm. her ne kadar ortamın kalabalıklığından dolay çok çok muhabbetleşemesek de beynini yıkadım o da uçan memeli olcak. ahhaha...
kabul edilmeme şansını çok düşük olduğunu düşündüğüm yazar. ancak sonuç olumsuz bile olsa bir hayır vardır diye düşünüyorum. elinden, çekmeye razıyım, pegasus köpeen olsun...
hanimefendi yazar...bir insan bu kadar mı efendi olur.
kendisinin yanlışlıkla, çalıştığım turkcell bayiisine gelip istemeden de olsa benimle muhatap olmuş yazar kişisi.* her ne kadar beni hatırlamasa da yüzünü sözlük zirvelerinden birinde gördüğüm için hatırlamak benim için kolay olmuş, ve devamında kendisine -uludağ sözlüktensin di mi?- sualini sorarak kafamdaki tereddüte verdiği yanıtla son vermiş yazar kişisidir kendileri.
gunun birinde dogacak olan kizimin ismi.
aşuresini yiyemediysem de kazandimini aldırttığım yazar. tatlı çok güzeldi ama mutfağın başarılı isminin ellerininden çıkmamıştı bu sefer.

koluna girmiş yürürken ikidebir çekiştiren yazar ne yaptım ben ya sağa solada mı bakmayayım. *
ışıgın yansıması grubunun da çok güzel yorumladığı şarkı.
ayrıca (bkz: özdemir asaf)