bugün

kaç yıldır davul çaldığı halde insan normalde alanında daha uzmanlaşması gerekirken, tam tersi daha kötü çalan davulcu. canlı dinlenildiğinde ritm kaçırması, metronomu tutturamaması, kafasına göre drum fill atması, farkında olmadan ritmi hızlanınca da diğer grup arkadaşlarına "slow down guys" diye bağıran kişi. ulan adamlar hızlı çalıyorsa senin yüzünden aq, sen hızlandığın için adamlar da hızlanıyor.
görsel
Hardwired... to Self-Destruct albümünde mükemmel davul çalıyor ama 32'li snare roll'u yüzünden biraz keyif kaçırıyor. Orda ki gitarların, vokalin 2 katı davul sesi var anasını satayım.
Gelmiş geçmiş en kötü davulculardan biridir.

Profesyonel davulcu demek bu işi yapan profesyonellere hakarettir.
dünyanin en iyi gruplarindan birini "grup" yapan adam.. kendisine çakma davulcu diyenlerin muhtemelen paul mccartney'e de çakma basçı diyebileceklerini düşünüyorum.
Amerika'ya babası gibi tenisçi olmak için gitmiştir, sonrasında Lemmy Kilmister'ın tavsiyesiyle Metal grubu kurmuş ve gelmiş geçmiş en büyük Metal grubunun kurucusu, lideri olmuştur.

Edit: Gençliği acayip yakışıklıdır, erkek halimle ben bile yürüyebilirim o derece.
zaten 10-15 sene boyunca gunde 6 saat bateri calan bi insanin kendini gelistirememesi ve iyi baterist olamamasi gibi bi seyin olmasi cok zor. cikiyo kutur kutur 3.5 saat caliyo konserde.
iyi insanmidir kotu insanmidir bilinmez ama saglam baterist oldugu acik.
bi de hakkinda atip tutmadan lutfen master of puppets albumunu ve diger 86-89 arasi performans kayitlarini , single`larini duyalim abiler.
Kesinlikle yeteneksiz bir baterist değil, istediğinde hayvanat gibi davul partisyonları yazıp çalabiliyor. The Day That Never Comes 04:55 açın dinleyin ne kadar güzel davul partisyonları yazmış, ne kadar güzel çalmış, o kadar gaz o kadar güzel ki, ben bile şaşırdım Lars'dan böyle bir performans görünce. Zaten Metallıca'nın geçmişde orgazm olarak dinlediğiniz bütün şarkıları hep bu adam sayesinde, riffleri James yazar, Lars ise riffleri, müziği, sözleri her şeyi seçer.
görsel

Boyu kısadır reyizin ama hayallerinize bile gelmeyecek kızları hayatına alır.
Ciddi bir şekilde arkadaşlarımın beni kendisinin gençliğine benzettiği baterist arkadaş metallica nın kurucusudur ama bana göre kesinlikle en iyi baterist değildir.
paragözlü olduğunu düşünmüyorum, o kadar emek verip başarılı albümler yaptıktan sonra şarkılarının bedava indirilmesine göz yumacak değildi. hepimiz emeğin karşılığını savunmuyor muyduk ?
görsel
erikli su içmektedir.
bu herifi beyaz tamadan sonra geçtiği davullar bozdu. önceden iyiydi lan aslında ama şu sıralar bokum gibi çalıyor kendileri. herif 23678293 yaşındasen kim köpeksin!!1111!!1bir!!1 diyecekler için de.

(bkz: nicko mcbrain)
the unforgiven performansı harika olan baterist, davulcu, darbukacı.
napster işini hiç katmadan sadece şunu demek istiyorum. ulan ibne senin şarkıları dinleyen fanlarını niye banlatıyorsun amk.

onun dışında tatlı bi adam.
aklımda sorular bırakan baterist.

amerikaya nasıl gitti?

grubu nasıl kurdu?

en önemlisi o grup nasıl büyüdü ve ünlendi?

james hetfield olmasaydı ne b*k yerdi?
yaşlandıkça anthony hopkins'e dönüşen metallica davulcusu şahsiyet.
Double kick'te son derece iyi. Saniyede 8 kick atiyo adam
Zamaninda platonik ask yasadigim gece* gunduz dinledigim ve mike portnoy mu en iyi o mu diye dugundugumde sempatikliginden gonlumun birincisi olan simdilerdeki fikrimle iyi baterist .
kulisteki son provaların olduğu küçücük alanda konuşurken neden mikrofona konuştuğunu anlamadığım davul uzmanı.
kendinden başka kimse* mikrofon kullanmıyor konuşurken.
hannibal lecter aşırı benziyor bence ta kendisidir.
bugün doğum günüdür. doğum günün kutlu olsun kısa boylu adam.
başka davulcularla kıyaslanmaması gereken davulcudur. yıllardır boktan bir davulcu olduğu , x ondan daha iyi , y eline verir gibi muhabetlere konu olması baymıştır. aynı grupta yer alan kirk hammett mükemmel bir solo gitarist , james hetfield mükemmel bir solist ve gitarist değildir. ancak bir araya geldiklerinde ürettikleri ortadadır. bu adamın kurduğu (james ile beraber) grup gelmiş geçmiş en iyi metal gruplarından biridir. ayrıca rock ve metal müziğin piyasada kan kaybettiği , göt uvzuvlarına klip çekildiği bu dönemde her gittiği ülkede stadyumları hınca hınca dolduran grubun mimarıdır. ayrıca hala öküz gibi çalmaktadır.