puahahajhdh ulan ya.
Tersten okuyunca içki al çıkıyor,buda mı tesadüf.
tersten içki al. bu da mı tesadüf. laikler.
ben değil sensin laik senin olsun.
laiklik sizi sizleri kurtarmaz.
laik satan kimseye verilen ad. yani götten uydurma bir kelime. çomar götünden. boklu olur ama napalım..
Başlığı yazan kişinin "yoğurtçu" gibi düşündüğü kişidir. Herhalde laikçinin de laik yaptığını filan sanıyor.

Tamam canım sevmiyorsan yemezsin sen de laik.
sensin o laik.
sensin o laik.
Laik kalacağız.
uq su 50 nin altında olan çomarın türkçeyi kullanamaması.

Laikçi diyen yani kendini bu evrensel düşüncenin (evet evrensel insan hakları kadar evrenseldir.) dışında tutan çomar şeriatçıdır.

kısaca hukuk devleti düşmanıdır.

daha kısası vatan hainidir.
enteresan bir kelimedir. kelimenin kendinden çok tersine çevrilince "içki al" olması beni benden alıyor heheheheh. ulen ülkede o kadar çok boş beleş adam var ki neleri düşünüyorlar icat ediyorlar insan gerçekten hayret ediyor. şu uğraşıyı başka şeylere verseler şimdiye uzayda halay çekiyorduk belkide.

bakın azcık normal işler ile uğraştığımız zaman kolon kanserine çare falan buluyoruz. az kaldı ilacını üreten ilk ülke biz olacağız..
icki icip ayyas gezenlere verilen genel ad.
tersden okuyunca anlamı yüksek olan bir kelime.
görsel
tersten okuyunca içki al çıkıyor çıkarımının anca amip zekası var mı teziyle açıklanabileceği kelimedir. belirtili sığır tamlamasıdır.
(bkz: laikçi/#878509)

bu yazıyı yazan delikanlının kalemine sağlıktır.
laikliği içki içip mini etek giymek sanmıyorum. anlatsanıza bana ülke ne durumda?
Böyle bir kavram yoktur. Laiklik; Türkiye cumhuriyeti Anayasasının bir maddesi olup sadece din işleri ile devlet işlerinin birbirinden ayrılması değil devletin bağımsız ve özgür olması demektir ve laiklik olmadan bir devlet olmaz. Türkiye, laik bir devlet olduğuna göre i sanları laikçi yada laiklik istemeyen olarak ikiye ayıramayız.
anlamsız kelime.
laikliği kaça satıyor. yarım kiloda ben almak isterim. beğenirsem daha çok alırım.
Laik : devletin dinler arasında ve dini görüşlerle dini olmayan görüşler arasında pozitif veya negatif ayrımcılık yapmaması gerektiği temel düşüncesine dayanan siyasal ve hukuki ilke.
Laikçi : buna saygı duyan kişi.
müslümanlara dinci deyip, kendilerine laikçi denildiğinde atarlananlardır.

edit: bunlar laikçidir, laik değildir dikkat ediniz. asıl laik için (bkz: laik)
Laik satan kişi.

Ülkemizde dincinin karşı anlamlısıyla kullanılıyor genelde. Bir aşağılama kelimesi.
çok tatlı insanların ağzına dolanan uydurma kelime.