bugün

Sıçtığı boku camdan gülle gibi sallayıp ab de olan millet.
Allah askina su basligi gecenin 23.30 da uplamayin kurban olam. Ac var acikta var.
normal millettir.
Ruslar, çinliler falan hep elle yiyormuş ondan oldu hep bunlar. Araya soğan koyup limon da sıkıyorlarmış.
bizim lahmacunumuz onların pizzasını döver.
yaptığı en doğru şeylerden biri lahmacunu elle yemeyi akıl etmek olan millettir. aşk olsun.
Niyeki onlar pizzayı çatalla mı yiyorlar? diye seslendi bir Anadolu insanı.
milletin bir yere girmeye çalıştığı birşey yok.
o birliktekiler sokak ortasında hık diye burun silip geğiriyorlar biz bişey diyor muyuz?
Pizzayı elle yiyen milletlerden oluşan topluluğun karşısında kendini ezik hissetmemesi gereken millettir. Sucuk yerine kıyma koyduk üşenmedik üstüne birde hamurunu incelttik diye mi utanacagız efendim.
wcye girsin bi önce.
artık Chopstickle yiyebilir Şangaya yöneldik.

yön değiştirse de lahmacun milli yiyeceğidir.
kardeş annen ingiliz saraylarında mı doğdu aq. dedesı davar güden adamlar lahmacun begenmiyor.
Siktirnameyi eline almış millettir.
yo ben ağzımla yiyorum, yanlışınız var sizin.
Şuan olsa 4 tane garnıturlu, emin ol ayaklarımla bile yerim, zıkmısım ab yi lan, açım ben sözlük aç.
Değil ab'ye Afrika birliğine bile giremeyecek medeniyetsiz millettir.
Amerikalılardan daha medeni sayılabilecek insanlardır. Belki de daha medeni olduları için alınmazlar ab ye.
çine gidip, çatalla pilav yersen de aynı şeyi söylüyorlar...

lahmacunu elle yemeyenin aklına şaşayım..

" lahmacunu çatal bıçakla yiyenler kulübü " kursanız, 1 tane bile üye bulamazsınız olm...

iştahsız herifler..
lan pizza ne ile yeniyor adamı deli etmeyin.
Çatalla mı yeniyor ki amk orjinali o şekil.
Avrupa birliği kendisinden başkasını umursamayan bir birlik. Canı yanana destek vermez can yakana destek verir. Bizde niye böyle bir birliğe girmeye çalışıyorsak allah bilir. Sadece kuralların yararlı olanları alalım işe yarasınlar bari.

La bide biz daha birlikteliğimizi sağlıyamadık niye girelimki başka bir birliğe.
medeniyet acisindan bir hayli geri kalmis millettir. avrupa daha catal bicak kullanmayi bilmeyen senin gibi barbarlari napsin ?
lahmacun türklere özgü bir yemektir ve özelliği de elle yenmesidir. sen şu sözlükten bi zktr git istersen. beğenmediğin insanların arasında bulunmak zorunda değilsin.
ab de lahmacun olmadığına göre sıkıntı yaratmayacak durumdur.
Bir beklenti olarak komik kaçmaktadır. Daha neler. Evet.
Hahahaha milletidir.
Sen kim avrupa kim?