bugün

güldüren komik millettir.
söz konusu ülkenin son 10 yılı ise, lahmacunu ayağıyla yiyen insan bile görebiliriz. delirdik abicim, trafik yüzünden bile kavga ediyoruz. sonumuz hayır olsun.
yemek yeme adabı olmayan bir millettir. sen önce lahmacun nasıl yenir öğren sonra ab'ye gir.
patates kızartmasını elle yiyen amerikalılardan iyidir.
ab'ye girmeye çalışan millet ne demek lan? sınırdan içeri girmek anlamındaysa tamam. devlettir o, millet olmazsa duramazsın.

ikincisi, kaşık yardımıyla bardağın içine zulalayıp içerek yemek dışında bir öneriniz varsa alalım. aksi takdirde tabiki elle yenir bu. her ısırıktan sonra lahmacunun içine sıktığınız limon, yağla beraber dirseklerinizden akacak bir kere. off canım çekti.
insanı güldüren millettir. önce yemek yemeyi öğrenin ondan sonra ab'ye girersiniz.
Ciddi ciddi bu durumda bir tezat olduğunu düşünen varsa olayı çok yanlış anlamıştır:).
Pizzayıda Elimle gömerim...
insanı güldüren acayip komik bir millettir. Evet.
Ulan o lahmacun Almanya’da döner mit lahmacun diye içinde dönerle satılıyor elin Avrupa birliğini kurmuş almanı da ayıla bayıla yiyor. Lahmacundan ötürü Avrupa’ya giremeyeceksek bu dakkadan sonra alanın amk!
Sen chopstickle yedigin icin seni alsinlar, haksizlik olmasin kiyamisu.
insanı güldüren millettir. bu kafayla 23468952365 sene sonra anca girersiniz. evet.
ne mallar var ya.... ab'ye yaranmak için lahmacunu suşi yapıp yiyelim o zaman bakın biz medeniyiz bakın bizde sizin gibiyiz insan yemiyoruz kendimizi diğer ülkelere olmadığımız gibi mi satalım lan !
türk milleti şerefli bir millettir kendi kültürünü aşağılamak bize yakışmaz her milletin boktan kültürleri var sanki ab onlara bakıyor...gelmiş bize saçma saçma entr giriyor...neyse üşendim daha yazmaya.
Lahmacunu suşi gibi kesip çubuklarla istersen.

Sonrada götünde sokarsın o çubukları. Avrupaya alıştırma olur.

Biz elle yemeğe devam eder AB ye girmeyiz. Kokoreç de yeriz.
yoo aslında o halkını kucumseyenlerin uydurması. aslında kendilerinden başka kimse ab ye filan girmek istemiyor. bunlar bir dönem politikacıların göz boyamasıydı.

sen yasadigin memlekete kara sürmeye uğraşırken neye benziyorsun onu bi düşün derim. biz de yedigi kaba pisleyen ... derler.
Sen nerenle yiyorsun totoş, diye sorumu şuraya bırakıyorum ?
lahmacunu dürüm yapıp gtune sokan milletten daha iyidir.

Ki
türkçe harf kullananıp kendi ülkesini aşağılayıcı cümle kurmaları da bir garip değil mi sence.
lahmacun elle yenir. laf edeni olduğu yere yatırır lahmacun yediririm elimle. götü boklu ab kendine baksın amk habeş maymunları.
enteresan bir millettir. daha yemek nasıl yenir bilmezler ab'ye girmeye çalışırlar. yazık. evet.
Lahmacunu Chopstick ile yiyeceksek.ben girmek istemiyorum ab'ye
Bir gülme ile çabalayanlardır. Evet.
Hayır diyerek bir de bu milletin gelişmesini engellemeye çalışan tipler vardır. Evet.
Daha çok uğraşır. Bu kafayla 263737282 sene sonra. Evet.
hayır sanki avrupadakiler pizzayı çatalla yiyor ha...
ingiltere sırf bu yüzden ab'yi terk etti.