bugün

kodlarken lüleburgaz yerine lapseki demeyi tercih ettiğim harf.
L (le)

Venüs’ün sevgisini içinde barındıran L harfi insanı, adeta bir sanatçı gibi duyarlı ve ahenklidir. Kendilerini çok iyi ifade ederler. Sosyalleşmek onlar için önemlidir. Kalabalık ortamlarda bulunmayı ve kendilerini göstermeyi severler.

insancıl yanları her zaman ağır basar. Haksızlıklar karşısında direnirler. Aşka aşık oldukları kadar, romantiktirler. Ara sıra sakarlıklar yapabilirler. Görünmez kazalar hep onları bulur.

https://www.twitburc.com....n-kaderini-etkiliyor.html
Bir harf.
En efsane anime/manga karakterlerinden biridir. Her şeyi kendine özgüdür. Çok zekidir.
(bkz: deha)
alfabemizin 15. harfi
Türkçe kelimeler l ile başlamaz, ancak içerebilir.
"elif"... ne yazsam sana bilmez artık ellerim, sussam sana susmaz sessizliğin...gitsem sana yakışıkalmaz, gelsen bana bitse sensizliğim...
edâların varır kulaklarıma zaman zaman, gülüşün buğulu sedaların geçer gönlümde yanar yaran..
ne desem sana bilmem dedim, çünkü sen bilinen bir sıfata girmezdin..
dünyanın en iyi dedektifidir, gerçek adı bir sırdır, en büyük düşmanı kira dır, adalet der başka da bişey demez,

veliahtları mello ve near dır.
ölümünden sonra death note izlemekten zevk alamadığım anime karakteri.
L'den sonra çok bozdu.
L pasta seven l, çocuksu ve kışkırtıcı zekasıyla kendine has tavırlarıyla animeseverlerin gönlüne taht kurmuş karakter.
(bkz: death note l)
death noteda ki o mükemmel zekaya sahip karakter birde fark ettim ki deat note izliye izliye koltuklara sandalyelere oturma şeklim resmen l gibi olmuş.

--spoiler--

ölümü az mı üzmüştür beni.

--spoiler--
daha çok "lüleburgaz" şeklinde kodlanan, türk alfabesinin 15.harfidir.
alfabede k'dan sonra gelir.
satrançta at hamlesidir.
sadece latin alfabesindeki bir harften ibaret olmayıp, death note adlı şaheserin zeka küplerinden biridir.myanimelist' in ikinci en çok favorilenen karakteridir.
japonca'da yerine r kullanılan harf.
Lamba, lale kelimelerinin baş harfi. Ayrıca istiklal caddesinde levantaaaa diye bağıran teyzeninin sık kullandığı harf.
(bkz: elif)
abdullah isminde iki tane olan harften birisi.
dik çizgi.
death not dünyanın en iyi dedektifi l.
bir death note karakteri. yakışıklı eleman. zeki çocuk.
death note'dan bir karakter. zekasıyla kendine hayran bırakır. bir çok hareketi çok hoş, komik ve kendine hastır. spoiler vermicem lan, hadi yine iyisiniz.
sözlüğün mobil versiyonunda, tıklayasıya insanı hayattan soğutan harf.
death noteta bir karakterdir.