bugün

regl dönemi sancılı geçecek kız modelidir.
s65 tir. bluetooth'u bile var. 1.3 megapixel kamera.
editovski editova: bu başlıkı kız modeli diye açıldıymıştı. esprimiz bize girmiş oldu. hadi hayırlısı.
orta okulda psikoloji kitabında gördüğüm delinin tanımına uyan kızdır:

mevsime göre giyinmeyen insan da deli olabilir. (miş.. kitabın yalancısıyım) *

ayrıca beğenilmek adına zatürre olmayı göze almış kızdır. yavrum benim seni bacaklarını görmeden beğenmeyecek adamı sen ne yapıcaksın boşver salla gitsin. *
(bkz: eee nedir şikayetiniz)
yeni aldığı epilatörün marifetini sergileyen kız.
küresel ısınmanın hangi boyutlara geldiğine delildir.
ülkemizdeki cinsel açlık nedeniyle çok az görülen kız modeli. aynı zamanda kadın erkek beraber yaşamayı beceremeyen bir toplum olduğumuzu da hatırlattı bana bu kız modeli.

ne zaman yolda mini etekli ya da şortlu bir kız görsem, öküzlemesine kıza çevrilen bakışlar
her daim yaralamıştır çünkü beni.
(bkz: yollu bu yollu)
merkezi ısıtma sistemli evde oturan kızdır.
2008 kış modasına uyan, kalın külotlu çorap üstüne şort giyen kızdır. ha bizi kesseler yapmayız öyle bir abukluk, ama var böyle de bir şey..
bir de mini etek giyen versiyonu olan kızdır. takdire şayandır.
kalın mus corap ve cizme kombinasyonuyla gayette hos olan cesaretlerinden dolayı takdir edilesi hatunlardır.
ateş basmış kızdır.
muhtemelen çorap reklamında görevlendirilen kız olabilebilir.*
(bkz: kışın ortasında donsuz gezen kız)
* dikkat çekmeye çalışan kızdır.
* mevsimleri birbirine karıştıran kızdır.
* güney yarım kürede yaşayan ve kuzey yarım küreye geçen biri olabilir.
isvec te norvec de ya$ami$ olan kızdır. gormu$tur, 5 derece koymamaktadir.
(bkz: güneşi görüp askılı giyen kız)
bi arkadasimla aramda gecen diyalog:

+cocugumun ilerde bobrek hastaliklari uzerine uzman olmasini temenni ediyorum.
-ne alaka abi ya.
+bu nesildeki kizlara baksana abi belleri o bicim acik, ileride bunlar idrarlarini tutamayacak.
-helal olsun abi ileri goruslulugun bu kadari. ben bakinca ne goruyorum , sen ne goruyosun kocaman bravo sana.
kalın çorap ve çizme giydikten sonra üşünecek bir durum olmaz. ölçüsünü bildikten sonra gayet şık durur.
siyah çorap ve çizmeyle hoş olduğuna inandığım kombinasyon.
evlendikten sonra tüp bebek merkezlerinin kapısında yatacak kızdır.
kesin yeni modadir(ozentilik daha dogrusu).dikkati baska seylerle cekmeyi denesinler.cogunda abes gorunuyor lan.
Kışın ortasında babet giyen kızın yakın arkadaşıdır.
aklınca aykırı takılan kızdır. üşüyüp üşümediği merak edilmekle birlikte kendince doğum kontrol yöntemi deniyor olabilir.