bugün

Size bakmayacak olan kizdir.
bu çıktı.
görsel
O ne amk italya bayrağı gibi.
o kızın ego yapmaya hakkı var kardeşim. çünkü o seçilmiş. özel olarak tasarlanmış. peki sen neyin egosunu yapıyorsun he? ortalama bir güzelliğin ve iğrenç bir ses tonun var. kendine gel kezban.
güzellik kriterlerine makyaj malzemesi katılarak bütün o algının içine sıçılmıştır.

(bkz: simplicity is the ultimate sophistication)
Varsa böyle birşey mümkünse bölünerek çoğalsın ki genlerde oynama olmasın, lütfen bilim adamları görev başına.
sınıfımda olan hatun kişisi, bitirdin beni bitirdin..
Miss fortune musunuz mk katarina cosplayi misiniz?
Ben bir kere denedim 2 gun dayandim herkes kizil olamaz.
Kahverengi saçlarım ve gözlerim sebebiyle beni çekici bulabilecek kızdır. içgüdüsel olarak kendi genlerine değil de farklı genlere yönelebilirler.

(bkz: umudunu asla kaybetme)
genelde irlanda topraklarında bulunur.
irlanda'ya mı gidiyoruz amk dedirtendir.
iyi bir kombindir.
görsel
Sıradanlaşmış görüntü. Artık böğk geldi.
Çok şey istiyorsunuz ya.
altı kaval üstü şişhane.
O değilde ben bu kızı bir türlü anlayamadım, bir gözünü karalar, bir yüzünü, bir çizgisini.

Tee. Bu örneklerde çok kadınlar var, bir teşbihe kurban gitmek zorunda değilsiniz.
Akmış rimel,ucuz boyayla boyanmış saç,taşmış ruj yazmıyor başlıkta yanlış caps veren yazarları gösteren başlık ayrıca o karalama olayı.. yapma be abla bir çataldan ereksiyon olmuyoruz valla bak rahat ol biraz bir sürü üzgün sımayli gelsin buraya eved.
Realist olmak gerekirse benim böyle bir tip dişi görebilmem için ya ölüp cennete gitmem ya da baya büyük bir servete sahip olmam gerekiyor. Ve 1. Seçenek daha mümkün.
bir zamanlar hayallerimi süsleyen, sonradan en umulmadık yerden karşıma çıkmış, önce en iyi arkadaşım sonra sevgilim olmuş kızdır. ilk gördüğümde yüzü çok güzel gelmiyordu ama insan tanıdıkça gözüne daha güzel gözüküyor. hayaldi gerçek oldu.
sansa stark.
efsane kombinasyondur.
Valla bana cekici gelmedi ya. Daha cok afrika kupasinin renkli ama iddiasiz takimi gana geldi gozumun onune.
(bkz: kürt bayrağı)
(bkz: başlığı okurken boşaldım)

şaka lan şaka abartı bir kombinasyon, fazla iddialı.