bugün

evet efendim...

arkadaşlar öncelikle herkese dinaydın..

yeni kalktım sayılır kafam feci ambele olmuş. afedersiniz götüm de tepsi gibi. ya bir şey farkettim ayıp olmazsa anlatayım ürolog falan varsa derdimi anlar. benim hbbia25dmrli vardı ya hani? heh o yavaş yavaş ufalıyor acaba bakım süresi falan mı gerekiyor. ben evlenmeden öyle cinsel açlıklar yaşamadığımdan kullanmıyorum. misal kullanan ahlak yoksunu birtakım arkadaşlar, bayanlar varsa benim kol gibi, kocaman, damarlı dalgayı kontrol edebilir mi eline alıp?

niye böyle oldu, sünnet pilavıma tel şehriye de karıştırmamışlarmıydı ki? az evvel sordum yatalak valideciğime.

neyse ben zaten dinden kalmayım sanırım. çünkü acayip ahlak dışı bir olaya tanık oldum dün sabah. sabah kalktım yatağımın karşısına astığım tayyip erdoğan posterine kocaman bir selam durdum ve dinaydın başbakanım diyerek burnunu mıncırdım. hemen elim sigaraya gitti komidinin üstünden uzun parliament'imi aldım, karizmatik bir şekilde ayna karşısında yaktım ve adonis kasıma bakarak zevke geldim. vay be habibi, ne büyük dalgan, yakışıklılığın ve adonislilğin var dedim.

ayakta öyle cama çıktım ve karşı balkonda kolsuz tişörtle ayrobik yapan kızlar gördüm. sırf piyasa bunlar, komşu kızı falan dinlemeyip çıkarıp vericen ağzına tesbihi o olucak yani. bu soğukta iflahım kesildi yemin ediyorum zaten taşak donduran soğuğu var istanbul'da.

neyse sigaram bitti. cep telefonumu kemerime taktım, kumaş pantolnumu giydim, gömleğimi taktım üstüme ve sakallarımı jöleledim.
bu aralar cinsel açlıklar çektiğimden tansiyonum düştü zaten. link link diye zıplıyor sürekli. bir de işsizim bu aralarda. canım çok sıkkın açıkçası. bir de hastayım biliyor musunuz ciğerlerim bitmiş. sürekli kan geliyor harbiye harbi. burnumdan falan da geliyor kan nedense. öksürüğün dini din para zaten.

hülasa, cama çıktım ve bakkal kaşif abiye seslendim gasteleri atsın da ilan bakayım diye. yatalak valideciğime seslendim duymadı, kız bacıma seslendim sepeti getir diye bir getirdi ki görseniz dibi ekmek kırıntısı.
lan bu böyle indirilmez dibi hep pislik içinde bunun. şuna bi gaste yayın dedim ama gaste yokmuş işte. gittim odaya benim çekmecelerden bi çamaşır atlet falan bulayım diye ama tanga çıktı bir tane. nerden gelip girdiyse ya acaba kız bacımın falan olabilir mi gerçi soramam da neyse diye aldım sepetin dibine serdim kırmızıyı.

salladım sepeti gasteleri aldım. bir yandan da sözlüğü açtım o geçen bahsettiğim erkek eşcinseli moderatör arkadaş mesaj atmış yine sevişelim mi diye, sanki çok sevişmişiz, şehvet dolu dakikalar geçirmişiz gibi konuşmuş. küfür de edemedim adam mod beyler her an ceza yazabilir. gerçi bende çıplak görüntülerini yayarıım burda ama olmaz bana yakışmaz yani.

neyse ilan sayfasını açtım okuyorum, fb ye yeni bi eleman gelicekmiş süper. sol kanada gelecekmiş stoch'un eksikliğinde iyi olur aslında. bence aykut kocaman bu işi kıvıramayacak arkadaşlar. gol sıkıntısı çekiyoruz son günlerde. niang iyi başladı snra duruldu. benim bildiğim zenciler sonradan açılır. boşuna arap atı mevzusunu atmıyor kimse ortaya.

ilanlara bakıyorum; yok erkek ev arkadaşı arayan üniversiteli kızlar mı dersiniz izmir'den, jigolo arayan bayanlar mı, atatürkçülük kisvesi adı altında gençlerin beynini yıkayan solcu ilanları mı uuu kaynıyor valla. hay skicem abide-i zürriyetinizi dedim kapatıyordum ki gasteyi bir ilan gördüm;

"kızlığımı kaybettim hükümsüzdür"

oha hem de cep dedim ve hemen aradım belki bi konekşın kurabilirim dedim. zaten kızlığını kaybetmiş uu. oohh yaşadın hbbia dine yönelticek eleman geldi diye içimden.

neyse hemen aradım:

hbbia: selamın aleyküm, merhaba gazetedeki patlak bayan ilanı için aramıştım...

kız: buyrun benim yane. kızlığımı kaybettim de patlattılar beni şişme bebek gibi. hunharca sevişti pis erkekler benimle hepiniz aynısınız yazıklar olsun. kapatıyorum ben msn veriyim mi?

hbbia: yok yok canım ya, seni çok üzmüşler hakettiğin değeri görememişsin erkeklerden. yoksa sen çok gururlu, zeki, güzel ve esprili bir kızsın. görmedim ama eminim öylesindir. istanbul'da mısın ağlatırım biraz duygulandırır sonra da faydalanırım senden dedim.

kız: yok yanee izmir'deyim ben üffff.

hbbia: olsun peki bana biraz nasıl kaybettiğinizden bahsedebilir misiniz kızlığınızı, sayın patlak bayan alo orda mısınız? ağlamayın yahu ağlamayın lütfen. değeriniz çok yüksek sizin sayın laik bayan.

kız: klişe bir şekilde oldu. bak biliyosan anlatmiim dımam mı yanee? anlatıyorum dinle lüffeeen...

--spoiler--
ben merve 21 yaşında oldukça olgun görüntülü, dimdik göğüslere sahip, dolgun kalçaları ve incecik bir beli ve belinin üstünde gamzeleri olan sütun bacaklı bir kızım. bir gün arkadaşım selin ile birlikte onlara ders çalışmaya gittik. evde abisi vardı. biraz ders çalıştıktan sonra selin banyo yapmaya gitti. bana da gel dedi fakat abisi de evde olduğu için gitmedim. yalnız bırakmak istemedim açıkçası. abisi mini eteğimin altından bana doğru bakıyordu. gömleğinde altı oklu siyasi bir parti rozeti vardı ve ben de onun bu oklarından tahrik olmuştum sanki.

fakat kendime gelmeye çalışmalıydım yoksa beni fofeynkleyebilirdi derken abisi hunharca üstüme doğru geldi ve kaslı kolları, damarlı elleriyle göğüslerimden kendine doğru çekerek dudağımı emmeye başladı. kurtulamıyor belki de kurtulmak istemiyordum. pantolonunun önünde kabaran o şeyi bana doğru uzattığında artık iş işten geçmişti...

sonunda kızlığımı kaybettim yani patlak oldum.
--spoiler--

patlattılar beniiiiiiiii lanet olsun bu dünyaya uff keşke dindar dürüst bir ak partili birisiyle çıksaydım evlenirdik, çocuklarımıs olurdu yaa.

hbbia: ak partili dürüst biri de ya*ramı alırdı seni afedersiniz. ya neyse kontörüm bitti patlak bayan. boşaldım zaten hikayenle. elim ayağım boşaldı yani. sinirliyim daha aramayın sayın laik bayan.

kız: ak partiden nefret ettiğim için değil mi bunlar he! pislik yobazsın sen ilk açışında selamın aleyküm dedin zaten o.ç

hbbia: hadi hadi patlak, başka kapıya püüüorospu.

birkaç defa mesajla rahatsız etti ama pek dindarlamadım açıkçası.
kızlığın operasyonla orjinaline dönmesi sonucu hükümsüzlüğünden çıkıcak durumdur.

bir kızlık gider biri gelir hükümleri değişir ama zihniyet asla.

güzel yazılmış yazı eline sağlık.
(bkz: boşalarak kaybettim hükümsüzdür)
(bkz: alternatif bakire değildir başlıkları)
kızlıkla nüfüs cüzdanını bir tutmuştur.
(bkz: ciddiyse komik şakaysa hiç komik değil)
(bkz: arkadaşım dikiş biliyor kızlık zarımı dikebilir mi)
nerede kaybettiğinide kayıp ilanında söylese fena olmayacak kızdır.
(bkz: komik)
laiklik bu olmamalı diye söylettiren kızdır.
Belediyeye başvurup yeni bekaretini alması gereken kızdır. 65 lira cezası vardır.