bugün

Valla hayaller ile hayatlar farklı. Onda hemfikiriz.
Bakmıyoruz direk gözlerimizi kapatıyoruz.
çok kötü zannedilen.

daha doğrusu öyle dillendiriliyor ama gerçekten de hayaller hayatlar herhalde, kadınlarımız insaflı mı, erkekte başka şeyler de mi arıyorlar bilemem, çok acıklı değil durum. göbekli biri olarak sosyal medya gibi mecraları okuyunca ben şu ömrümde bunca kadını nasıl buldum diye sormuyor değilim.
görsel
herkesin kendi bakışı. kendi kişiliği.
meraklısı varsa bilelim de boş yere kardiyoya girmeyelim.
bazı kızların göbekli erkeklere bakışı vardır belki. ama benim yok. bakmıyorum. nah göbekli erkeğe benim gibi hatun. bok yiyin. gidin kendiniz gibi göbeklilerle evlenin.

şaka. babamda göbekli. kin beslemiyorum. yinede ilgimi çekmiyorsunuz. üzgünüm.
(bkz: kas yapayım derken göz çıkarmak)
kerem bursin Çağatay Ulusoy gibileri varken göbekli erkek out.
ah keşke ardımı döğse bakışıdır.
Şahsen ilk evrelerde dış görünüş önemli olsa da aslen adamlığa bakarım.

Rüya görüyorum bazen. Hafıza kaybı yaşıyorum, hamileyim. Ağlıyorum şaka mı bu ya diye? sonra kocam geliyo onu da tanımıyorum. Tombalak bi şey. Içimden diyorum -bak nasıl da ince düşünceliyim rüyada bile ^^ kırılmasın diye içimden söylüyorum- ya bi s..tirin gidin ben bunla mı evlendim?!*
sonra annem diyo "oğlum sen de çok çektin. Keşke gitseydin başka bi hayat kursaydın kendine. -Anaya bak* - "

"olsun iyi günde kötü günde dedik, çocuğumun annesi o. Bırakmam." diyo.

Ağlıyorum ama "vaaaayyy"diyorum. "Çakalll demek böyle kandırdı beni. Olsun kafayı da yesem adam gibi adamla evlenmişim."

böyle bişiler.
şimdi göbek var, göbek var.
(bkz: dadbod)
hani "her genelleme gibi bu genelleme de yanlşıtır. hem kime göre neye göre yeaaa" düzlüğüne, klişesine düşmek istemiyorum ama hakikaten genellemelenin çuvalladığı bi nokta bu.

abi ben, taşşş gibi, ilik gibi bir kızın çok samimi şekilde "ben, çirkin adam seviyorum. baya çirkin işte" dediğini gördüm. sonra erkek arkadaşını gördüm hakikaten sözünün eri kızmış amk.

tabi her kız kıvancı, kenanı, çağatayı falan beğenir ama ilişki yaşamak farklı bi şey. kimi kıskançtır kafamı meşgul etmesin der. kimi yanıma yakışsın yakışıklı olsun der. kimi sporcudur, fit adam ister. kimi hafif göbekli oturaklı meslek sahibi tipleri sever. bu iş böyle.

sözün özü, triplere, afralara tafralara bakmayın beyler. hepimize göre kadın var bu memlekette. açıkta kalırız, manitacılık yok diye kaygılanmayın. kadınlar aşmış tipler. biz gözümüzün gördüğü güzel şeyleri severiz en başta, onlarsa gözün gördüğünden fazlasını görürler, hesap ederler.
ne yalan söyleyeyim hafif bir ayva göbek şeklindeyse hoşuma gidiyor.
Uzerine bilumum cay bardagi koyulacak kadar buyuk bir gobek degilse oldukca sempatik olabilmekteler.
Suphesiz gulumser haldeki bakistir.
Ben baya olumlu bakıyorum valla. Tabi ki abartılı olmamak şartıyla.
görsel
"bana kısmet değil..göbeğinde yatmak" diye ağlayıp sızlayanları da varmış.
Normal bakıştır yani tamam ilk görüşte aşık da olmaz ama belki tanıyınca sever yada arkadaş olur ama bence gayette sevgili olmak için kaslı fit erkekler arıyorlar ama işte bazılarında o fit vücut yok mesela bende bildiğin göbek var o yüzden kızlar üzgünüm sizınla deyılım.
300 metreden dürbünledir. te allam ya.
Zenginse sorun değil.
Sonuçta hacı sabanci da göbekli özge ulusoy önemsiyor mu hayır.
Güzel, göbekli erkekler eklesin.
yandan yandan ve pis bakışlardır.

bi de bu tip barzoların gömlek giydiklerinde aşağıdaki düğmeleri gerginleşir içlerine giydikleri beyaz atlet görünür ya... hah işte o an gözlerinden kanlar damlar insanın.
bazı kezolar da böylelerine "ayy çok tatlısın uyyy göbüşkooğğ" diye yalakalık yapar. durum şundan ibarettir, bu mallar asla fit ve yakışıklı bi erkeğin kendilerine dönüp bakmayacaklarının bilincinde oldukları için göbekli ezikleri sempatikmiş gibi kendilerine yutturmaya durumu kabullenmeye çalışırlar.

allah aşkına gidin spor yapın karaciğeriniz iflas edene kadar protein tozu kullanın ama göbekli olmayın.
merak edilen konu.
mesela bi bakış şöyle demişti

-"Sen de gidip un çuvallarına sahip çıkıyosun"

hemen haddini bildirdim.