bugün

dudakları, elleri, ayakları, bacakları asla yabana atmayan erkektir.

ha bi de kızın çalışan bir beyni varsa tadından yenmez.
daha çok meme ve popo görmek keşfetmek istitediği için rol yapan asıl amacım memo, popo değildir mesajı veren meme popo isteğini bastırıp sonuca giden erkektir.
+slm berkcan kadın erkek ilişkilerine yaklaşım nedir?
-ya öncelikle bir kadını ben cinsellikten ibaret sayıyorum bir ilişkide anlatyış,güven ık bık ...
+kendin gibi konuşsana
- am memö göt,popo göt meme
+devreler yandı bu da aynıymış aşkolsun berkcan
Bu devirde var mı diye sorduran erkektir.
karşısındakine kalp gözüyle bakabilmeyi başarmış insandır. belki de aynı şekilde muamele göremeyecektir ve aldatılacaktır fakat gene buna değerdir. günün birinde kendi kafasından birini bulacak ve mutluluğu tadacaktır. en kötü şartlar altında yalnız ve erdemli bir ölüm onu bekliyordur.
maalesef, ülkemizde nadir rastlanan erkek tipidir. çoğunun beyni, bel altında olduğu için; bir türlü beceremezler onları da normal insan olarak görmeyi. hatun kişilierin de akıllı, zeki, çalışkan, vs insan olduklarını, düşünebildiklerini. onlar için kadın; varsa yoksa, meme, göt, vajinadır.

(bkz: dertlendim)
(bkz: lan neyse ben bişey demiyorum)
maalesef, ülkemizde nadir rastlanan erkek tipidir. ülkemizdeki kızların çoğunun kendilerini erkeklere beğendirme biçimi fiziksel özelliklerini ortaya çıkartmak olduğu için görecek başka bir şey bulamazlar. elbette karşısına çıkan hatun kişinin akıllı, zeki, çalışkan... yani insan olduğunu, düşünebildiğini görebilirlerse, kadınlar bunu gösterebilirlerse hatun kişinin beynini de görebilirler.
siz beyninizi gösterdiniz de biz mi görmedik?
haaa bir de unutmadan *
erkeklerin görmek istediği şeyler, kızların fiziksel özellikleri olduğu için; kızlar ne yaparsa yapsın, onlar için sadece meme-göt-vajinadır olay. aklını, beynini görmek isteyen insan, her halde görebilir. görmek içinse, doğru bakmak gerekir. erkekler bakamıyorsa, kızlar ne yapsın. ayrıca, fiziksel özelliklerini öne çıkarmazsa, dönüp bakmazlar bile, görmeyi de geçtim.
yok denecek kadar azdır. kızlar genel olarak görülmesini istediği şeyleri gözümüze soktuğu için görülenler bu yönde oluyor. göğüs dekoltesi, düşük bel gibi. sen götünü, memeni aç ondan sonra erkekler hep götüme bakıyo diye ağlayıp zırla.*
erkekler kısa süreli ilişkiler peşindeyse meme ve popoya bakarlar. eğer ciddi bir şey peşindeyse önemli olan asla meme ve popo değildir. fiziksel özelliklerini ön plana çıkartan bir kadın ancak kendini kullanmayı düşünen bir erkek bulur. kaldı ki insanlar da ne göz önündeyse ona odaklanır. bu gayet normaldir. göğüs dekoltesi varsa hatun kişinin göğüs çatalına kitlenir, dapdar ve düşük belli bir pantolon giydiyse hatun kişi, göte kitlenir. ama akıcı, akılcı bir şekilde konuşuyorsa, hayat görüşünü, dünyaya bakışını erkeğe gösterebiliyorsa erkek de onu görür.
kadınları çok üzen erkek tipidir. neredeyse hakaret gibi bir şey yapmaktadır. yani o kadar güzel estetik uzuvlara bakmamak kadınlarda çok moral bozar.
(bkz: hayatın anlamını sekste değil kuşta böcekte bulmak)
yüzeysel olmayan erkektir, ve gerçek aşkı bulma şansı çok yüksek olan biridir.
(bkz: 250 gr)
%80ini görmeyen erkektir. kalanlar idare etcek artık.
ayak fetişidir.
yüz güzelliğine önem veren erkektir. hatunları taş, odun diye değilde daha çok güzel, çirkin diye değerlendirir.
klitoris faktörünü bilen erkektir.*
(bkz: g spot)
tebrik edilesi layt erkek.
(bkz: geldim)
adamına göre muamele yapan erkektir. eğlenecekse eglenir. evlenecekse evlenir. bir tepede gösterdik sanki erkeği hea?

ve tanrı erkeği yarattı.. *
(bkz: ruhlar aleminde de yaşamıyoruz ki)
muhtemelen aşıktır. he bir de doğrusunu yapıyordur evet. ne oğlum hayvan mısın? meme ve popodan ibaret görüyorsan gözündeki değerleri bir tutam ettir. et kasapda da var. kasap nerde? dağa kaçtı. dağ nerde? yandı bitti kül oldu.

(bkz: entrynin sonunu getiremeyip sıçmak)
kalcaların bel ile yaptığı kavis, ince bel, orantılı bacaklar ve kuğu gibi boyun.

unutmamalı, sadece meme ve popodan ibaret değil ki bu yaratıklar.
olmayan erkektir.