bugün

büyük çoğunluğu yakışıklı değildir ve kızlara kanka diye hitap ederler. kızlar da aynı şekilde bu yavşağa kanki, panpi, cancım gibi cıvıklık dolu kelimelerle hitap ederler.kızların götlerinden ayrılmazlar.
fakat kızları eğlendirir bu tipler, kızların profil resimlerini beğenir, resimlerin altına türlü yavşaklıklar barındıran yorumlar atar. kızlarla facebook konuşmalarının fotoğrafını alıp paylaşır sitede, ne kadar eğleniyoruz gülüyoruz görelim diye.

amacı nedir anlamadığım tiplerdir. amına koyayım kızdan hoşlanıyorsan bir kere baştan sıçmışsın kardeş o kız sana kanka dedikten sonra bir daha siksen olmaz. seni kız arkadaşlarından biri gibi görür. tamam hoşlanmıyorsun sadece arkadaşsın diyelim, bir kızla kanka olsan ne kadar eğleneceksin amına koyayım.burdaki kanka kelimesini gerçek anlamda algılıyorum ergenlerin söylediği tarzda değil. yanında küfür etsen edilmez, hadi bir dereceye kadar ettin diyelim. kankasın lan inanılmaz rahat olman lazım yanında mutlaka seni sınırlandıracak bir şey çıkacak.öte taraftan konuştuğun kişi kız. ortak noktalarınız elbet vardır ama mutlaka sınırlıdır. ne muhabbeti çevireceksin dedikodu mu yapacaksın ki genel konuları çoktan geçmişsin artık, kanka olmuşsun kızla.

ama arkadaşlığı anlarım.hadi yakın arkadaşlık olsun. buluşursun konuşursun, yaşadıklarını, düşüncelerini anlatırsın, o da anlatır. belli bir seviye içinde takılırsınız, birbirinize yavşak kelimelerle hitap etmezsiniz,isminizle hitap edersiniz. isimlerinizin sonuna -oş eklemezsiniz ki bu en sinir olduğum şeydir ve sıklıkla da rastlıyorum.

yakın arkadaşı olarak facebookta aptal, yavşak yorumlar atmazsın. konuşmalarınızı millete gösterip orospu etmezsin. her gece sevgili gibi mesajlaşıp dedikodu yapmazsın, haftada bir iki kez ararsın konuşursun, bazen buluşursun.bu şekilde de gayet samimi bir arkadaşlığınız olur. budur abi kızla arkadaşlık.
Odunla yada kürekle dövülesi tiplerdir , yavşaktır alayı.
kızlarla dost, tulum peynirden dost olunmaz.
çirkin vasıfsız ve maddi olarak ortalamanın üstündedir.
kızlarla dost, tulum peynirden tost olmaz.
çevrede bolca bulunan lanet tip.
''ben kızlarla çok iyi anlaşıyorum yeaa'' diyerek oratalıkta dolaşan apaçi tipler.
yakışıklı olup olmamaktan ziyade itici tiptir bunlar. kızların bunları yanlarına yaklaştırmasındaki amaç onu kendilerinden biri gibi görmelidir bana göre. belki de ondan ayy aptala bak diye bahsettikleri de oluyordur. hayatta en sevmediğim tiplerden biridir. ağzına kürekle vursam doymam o derece yani.
uzun vadeli düşünen kişidir. ileri de kız ile muhabbeti ilerletip kızı ayarlamayı veya manita durumlarında kankalarının yardımı olacağını düşünür.
itici yavşaklardır. Maldır. Hayvandır.
tiplerin en iğrencidir.
bi ben olamadım amk dünya da olduğu gibi bu sözlktede o tipleri kıskanan çoktur.
dünyanın en karakter yoksunu erkeğidir! bir kız grubunda mal gibi tek erkek olmayı yadırgamaz! çevresindeki bütün kızlar tek tek sevgiliye karışır bu hala kanka modunda takılır! ya ağır abaza ya da gizli gaydir! ama her halükarda karaktersizdir! pis kaka insan nolcak!!!
kızlarla arkadaş olmayı becerebilen kaliteli erkektir.

ha yok, sırf abazanlıktan dolayı öyleymiş gibi yapıp 2 gün sonra aşk meşk işine dalacaksa sapıktır.
(bkz: meriç)
onlarla arkadaş olan erkektir. sevmek istemiyordur belki yaşadıklarından sadece arkadaş olmak yetiyordur. belki de onlarla daha iyi arkadaşlık kurabiliyordur.
ne kadar kız kanka=o kadar sevgili denklemini kendine felsefe edinmiştir.yada çok iyi bir insandır hoşsohbettir sıcakkanlıdır.birinci ihtimal her zaman daha ağır basar.kendimden biliyorum.
kanka modunda takılmak değil direkt kanka olmaktır. liseden beri en iyi arkadaşım bir kız ve onun erkek arkadaşı var benim kız arkadaşım.
hala en çok güvendiğim insandır. siz insan olduktan sonra mutlaka sizi anlayabilen bir erkek ya da kız arkadaşınız olur yeter ki insanlara yapmacık davranmayın.
hemen hemen tüm erkeklerin nefret ettiği, tiksindiği fakat kızların can-ı gönülden sevdiği, bağırlarına bastığı erkek tipidir. genelde çaktırmaz ama işi götürür.
futbol sevmez . erkeklerle faza muhabbeti yoktur .arkasından top olduğu iddia edilir...
(bkz: yumuşak)
kimse anlamadan truva misali fethi içerden yapmakta olan akıllı erkektir.
Kızları, kanka modunda daha çok yakınında tutabileceğini anlayan erkek tipidir. Daha rahat açılır size, kanka modunda. Böyle, bir de arada bir başka kızlardan bahsedip kanka deyince yanınızdan ayrılmaz olurlar. Sevgiliyken elinizi tutması bile, "çevrede biri mi görecek?" korkusu ile namümkünken, kankayken sarmaş dolaş gezer pozisyonda olmanız ne büyük bir ironidir. Faydası da vardır ayrıca; karşı cinsi yakından tanıma aracıdır bir bakıma.
bu var ya bu! çok fesattır bu!!! allah bilir gece yatağında o kızları düşünüp ... tövbe estağfurullah ya insanı deli eder bunlar!!!
etrafında erkek yok hep kız var ise ılık olmasıyla düşündüren insandır.