bugün

-yalvarırım o çantayı dirseğinizle el arasına takıp gezmeyin embesil gibi duruyorsunuz.
-erkekleri küçümsemeyin zira kendilerine olan güvenlerini kaybediyorlar, etrafımız güvensiz erkeklerle doldu da taşıyor...
-suratınıza o kadar allık sürmenize gerek yok,öpünce dudağımın izi çıkıyor hayır ben dudağımı silerim de sizin o yanağınızda ki boyanın dudağıma yapıştığı yer, çok kötü gözüküyor.
-telefonda bangır bangır konuşmanıza anlam veremiyorum karşınızdaki sağır olabilir ama çevrenizdekiler değil...
- lütfen yalan konuşmayın öylede yakalanıyorsunuz böylede, beyninizi yormaya değmez.
- ve son olarak, sevgilinize sahip çıkın, hemcinslerimiz tehlikeli olmaya başladı, bilesiniz...
bir şey daha biraz insan olun insan gıtlığı var... süslü fino köpekleri gibi gezmenizi size kim öneriyorsa o şahsı kendinizden uzak tutun böylesi daha hayırlı sizin için...
not: hadi şimdi basın eksilere...
tek kaş kalkınca seksi ya da güzel olunmuyor, ortaokulda ve lisede muhtelif zamanlarda kaşım kalkık gezdim şimdi fotoğraflara bakıyorum angut gibiyim. yapmayın gözünüzü seveyim.
yazan : samimi bir dost.
-Selülitin varsa bikini giyme o arkadaki görüntüyü sen görmüyorsun.
-dudağına yakışmıyorsa kırmızı ruj sürme.
-çantayı omzuna as öyle koluna takınca hanım hanımcık gözükmüyorsun özentilikten öte birşey değil.
-bacaklarına jilet sürme sonra kirli sakal modasına uyabilirsin.
-erkeklere çok yüz verme sonra iş atıp vermiyor lafını duyarsın.
-o hoşlandığın erkeğin hakkında çok fazla konuşma çünkü o seni senin kadar takmaz.
lazer epilasyon yaptırın.
uzun süredir sizden hoşlanan,haftalardır yaklaşmaya cesaret edemeyip ve sonunda kendini toplayıp yüzü kızararak size açılan o masum gence "konuşacak bişey yok","hiç sansın yok" gibi cümlelerle terslemeyin lütfen. insan olun azıcık ya.
kılla tüyle bu kadar fazla uğraşmayın onlar küçük işler hele bu devirde bu konularda tavsiye aldığınız için kendinizden utanın. çok gecikmeden anne olun dünyada hiçbir paranın ve hiç bir sevgilinin size tattıramıyacağı en güzel mutluluktur annelik.
güleryüz önemli.
Nolur o postiş cıt cıt veya kaynak cinsi kendinizin olmayan saçlarla dolaşmayın. Felaket derecede basit gözüküyor. Kel dolaşın daha iyi.

Edit:olamazz onlardan biri aramızda.*
Yeni sevgili yaptığınızda(neyin kafasındaysanız artık) arkadaşlarınızı yurt içi satışlara getirmeyin.
Unutmayın sevgili gelir geçer dostlar kalıcıdır.
Dengeyi koruyun. Olurda hemen biterse ilişkiniz ortada kalıverirsiniz mazallah.
hemcinslerinize öküz gibi bakmayın. bir gün dayak yeme olasılığınız var.
erkek gibi konuşmayın, yolda yürürken sigara içmeyin ve facebooka bikinili fotoğrafınızı koymayın.
*benim gibi kumral olan güzel arkadaşlarım. allahınızı severseniz, lütfen nolur nolur o saçınızı platin sarısına boyatmayın. g.tüme benziyorsunuz.

*ağır küfür etmeyin, bana bile itici geliyorsunuz.

*cıvık cıvık *** olmayın. berkecaan şöyylee buraakk böyle diye konuşmayın yahu,üniversite 3. sınıftayım hala ergen bayanlar var ortada. o berkecanlar sizin söylediklerinizi duyup bir taraflarıyla gülüyor sonra.

*kendinizi övmeyin. koca arıyorsunuz sanarlar.**
*sigara içmeyin, tabi kendi tercihiniz de, bence içmeyin yani. büyük ihtimalle erkekler sarı dişlerden pek hoşlanmıyordur.

*mercedes'e binecekmiş gibi giyinip halk otobüsüne bindiğinizde doğal yaşam alanından koparılmış hayvan gibi duruyorsunuz. sorun halk otobüsüne binmeniz değil, takıp takıştırıp binmeniz.

*yüzünüzden büyük güneş gözlüğü takmayın. tabiki büyük güneş gözlüğü takabilirsiniz ama bir ölçüsü olmalı.

*her kıyafete kırmızı ruj, kırmızı oje, rimel, allık, far sürmek zorunda değilsiniz. tabiki abiyelere bunları aşırı bile olsa yapabilirsiniz ama çakma adidasın üzerine pek hoş durmuyor. bir atasözü vardır bilmem bilir misiniz altı kaval üstü şişhane diye. aynen öyle oluyorsunuz.

*sevgilisi olan erkeğe sarkmayın. bu bir tavsiye değil emirdir. uymazsanız o ortamdan naaşınız çıkabilir.

*tamam anladık çakma chanel çantalarınız var çok havalısınız çok coolsunuz da, fazla uçmayın. paris hilton tripleri atmayın etrafınıza çok komiksiniz.

* bu ikinci söyleyişim herkes sarı olmak zorunda değil. ne bileyim röfle-balyaj yaptırın ama sarışın olmak için hiçbir göz sorununuz yokken mavi lens takıp mavi-sarı kombinasyonuna gitmeyin. herkesin göz rengi özeldir.

*her erkeğin arkasından salya sümük ağlayan tipler. olmaz ki böyle. siz daha çok ağlarsınız canlarım.

son olarakk :
*nolur nolur nolur kişisel özelliklerinize uygun bir bölüm seçin, şahsen bu sene tıp okumakta olan ve bana derste ay beni kann tutaaaaaarrr diyen bir tiki gördüm. nutkum tutuldu. o zaman niye tıp okuyorsun canım sana soruyorum, belki duyuyosundur beni.
mizaha açık olun.
kendinize güvenin sağa sola hemen öfkelenmeyin.
indirimleri takip edin, para kolay kazanılmıyor.
mutlaka yemek yapmayı bil 3-4 çeşitte olsa.
çarşafı şerif giyin .
nerde bir asker gördünüz verin ben verdim çok güzel oluyor.
biraz daha vakti olsa okula abiye elbiseyle gelcek olan arkadaşlar! lütfen yapmayın. okula bi kot tişört gelen ben, sorunu kendimde aramaya başladım.
kız arkadaşı olan erkeklerin aklını karıştırmayın. size yapılmasını istemediğiniz şeyleri siz de başka birisine yapmayın. gerçekten çok ahlaksız ve karaktersiz gözüküyorsunuz.
Gün ortasında gözlerinize 2 parmak kalınlığında likit çekip dudaklarınıza kırmızı ruj sürmeyin.
Louis vuitton, yves saint laurent, burberry, hermes gibi markaların (taklit)çantalarını tuhaf şekillerde kolunuza takıp belediye otobüsüne binmeyin zira o çantalar pahalıdır o çantanın orjinalini kullanan insanda belediye otobüsüne binmez.
bir kez de erkeği değil kendinizi düşünün.
kazanırsınız.
sevgilinizin dişi kankasını kıskanmayın, zararlı çıkan siz olursunuz.
kendiniz olun.
bir erkek için kılıktan kılığa girmeyin. özellikle saçlarınızı sarının hiç bir çeşidine boyatmayın, doğalı gibi olması mümkün değil çünkü, boşuna saçlarınızı yaktığınızla kalıyorsunuz.
boya fıçısının içine düşmeyin. gerçi sizin tercihiniz ama ciltleriniz genç yaşta pörsüyecek.
bırakın da sevgiliniz sizi, siz olduğunuz anlarda görsün. makyajsız, saç baş dağınık halde önüne çıkmaktan korkmayın. evliliklerin çoğu bu yüzden bitiyor bence, adam evlendikten sonra kimle evlendiğini çıkaramıyor.
korkularınızı, zayıflıklarınızı, öyle saçma sapan cool davranışlarınızın arkasına gizlemeyin. nereye kadar rol yapacaksınız? bırakın sizi tanısın. sevecekse sevsin, sevmeyecekse sevmesin.
siz karşınızdakine yakın olmadığınız sürece, onun mesafeli davranışlarından yakınmayın.
hiç bir şey gizlemeyin.
samimi olun.
çok zor olmasa gerek.
(bkz: klavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz)
sözlüğün oyunlarına da gelmeyin.
akıllı olun, adam olun. gerçekten aşık olun, kadın olun. namusun iki bacak arasında olmadığını bilin. ben vermedim, bakireyim, öyleyse orospu değilim basit mantığından öteye geçin. sadece bedeniniz değil, ruhunuz da orospu olmasın.