bugün

Çünkü erkeklere göre kızlar hababam sınıfındaki biyoloji öğretmeni hürrem modunda.
Ondan etkilenmiyomuş, sadece arkadaşınmış gibi yaklaş.
Bakar mısın bayan diye seslenilebilir.
"erkekler kadınların aklından geçenleri bilseler çok daha atılgan olurlardı" balzac
yaklaşmayın.
dengin olan kızlara yaklaştığın sürece sorun çıkmayacaktır.

dengin derken seninle aynı akli değerlere sahip olduğunu düşündüğün kızlardan bahsediyorum.
Bugüne kadar kadınlar hakkında size doğruymuş gibi gösterilen yalanları unutup içinizdeki gerçek erkeği ortaya çıkarın.
kızlardan kişiye özel destek almak istenilendir. yardımsever sözlük dişilerinden tavsiye beklemekteyim. böyle deyince kimse mesaj atmıyo ama neyse artık. sözlükteki yavşaklar yüzünden olsa gerek.
Bana verilecek tavsiyelerdir. Yardim edin lan sadece güzel bayanlar tavsiye versin.
Yaklasmayin zaten. Ne basinizi derde sokacaksiniz bekarlik sultanliktir. Ama illa yaklasacam diye tutturursaniz az haysiyetsiz serefsiz olun bide kizli ortamlarda donmeye baglayan tiplerden olun tamaam. Saclari fonleyin . Yani o. Tarafi arkaya dogru bukle seklinde filan.fircaya benzemesin. Habire got gibi gulun her boka. Marka saat polo tisort levis pantolon ve new balance ayakkabi ile bi gidin kizlarin yanina..manyaginiz olurlar.
uzak durun karışmayın karıştıkça başa bela.
bağırın duysunlar. (bkz: leylaaaa)
kızların vermesi gereken tavsiyelerdir.
ya çok piç olacaksın ya da cidden cool takılacaksın. ikiside yoksa paran olacak arkadaş.
erkekle konuşur gibi konuş küfürü az et canım.