bugün

entry'ler (141)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Iyisin tabi.

günün şarkısı

Ragga oktay- gitme kal.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Yeni aşklar, yeni limanlar....

yarım kaldım dön gel, beni senden gel uzak etme yüreğimden ellerini çekme yar.

allahım

Kaldıramayacağım yükler verme yarabbim çok zor günler geçiriyorum sen bize yardım et yarabbim.

geçmişten birini özlemek

'Cédric 'Chén ya da rebecca rosales mi demeliyim bilemedim ben onu ama özledim.

günün şarkısı

özgür akdemir-leyle.

ben size şöyle anlatıyım siz anlayın beni.Sevgilinden canından bir parça olandan yılları beraber eskittiğin insan her zaman yanında olan insan seni senden iyi anlayan insandan ayrılınca başlıyor her şey hah işte o günden sonra ben eksiğim her an aklımda özlüyorum ifade edemeyeceğim kadar çok özlüyorum kokusunu gülüşünü bana bakışını özledim ben onun her şeyini ya ama yüzüm yok karşısına çıkmaya artık bakamıyorum bile yüzüne ama hani böyle bazen ondan soğuma sebepleri geliyor mesela sevgili yapması gibi her gün dershanesine hediyeler gelmesi gibi ya nerede görülmüş ki böyle bir şey her gün çiçekler hediyeler ne biliyim ya yıllara saygı olmalı ilişkide ben başkasıyla çıkmayı geç onu unutamazken o başkasıyla ne biliyim hayat gerçekten acımasız.Ama sözlük elbet bir gün kader birleştirecek bizi inanıyorum buna böyle olmalı çünkü birbiri için yaratılan insanlar niye ayrılır ki ? anlayamadım ki ben bunu.Özlemek.. en iyi bugünlerde anlıyorum sözlük yanımda yanı başımda 2 metre yok aramızda ama aramızdaki soğukluk sanarsın ki birimiz ölmüş de bir daha buluşmamız diğer dünyaya kalmış gibi bir gün dayanamayıp sarılacağım ve diyeceğim sen benimsin bana aitsin ve ömrüm geleceğim ahiretim karımsın bir daha asla bırakmam ben bu yarımı.Ama ne zaman olur bu bilemiyorum ya ters karşılarsa ya sevgilisi varsa devam ediyorlarsa düşünmekten delirme noktasındayım sözlük.Her an boşluktayım dalıp gidiyorum biliyorum kimse masum değil ama o benim meleğimdi hata yapmazdı şimdi ne oldu da böyle oldu kafam da hep kimle nerede iyi mi nasıl soruları var ve bazı fotoğraflar görüyorum yıkılıyorum.Neyse sözlük benim sevgim bitmez ya anladım ben bunu hani daha neler anlatırım burada ama bitmez ki artık bu yazının bitmesi gerekir.Ve şunu söylemek gerekiyor bence SENi SEViYORUM HADi GERi GEL.

dünyaya restart atamıyo muyuz 0dan bi hayat falan ne biliyim ya da zaman makinasıyla söyle 1yıl öncesi falan her şey taze ve mükemmelken falan ha olmaz mı?

günün şarkısı

piiz-fırtınam.

günün şarkısı

cem özkan-olmayacak bir hayal.

günün şarkısı

atlas-affet.

günün şarkısı

model-değmesin ellerimiz. bu ne biçim son böyle ?

sözlük yazarlarından aforizmalar

önemli olan affede bilmektir her şeyi,geçmişi unutup geleceğin olmalıdır bazıları.

can acıtan durumlar

eski sevgilinin yeni sevgili yapması ya da görmemesi ya ne biliyim o kadar yaşanmışlık falan var ben onu başkasıyla görünce dayanamam ki kokusunu başkası çekerse ne yaparım ben o tene başkası dokunursa yani bunlar çok yakıyor canımı dostum.

eski sevgili

direk yeni sevgili yapan bencil zenci pislik sorunun neydi dostuuum?

bu yaptığın çok saçma

yani almışsın bitane çocuğu yanına çocuk da iyi biri ha neyse güldük eğlendik güzeldi bugun çok güldüm sayende hadi bakalım böyle bi yıl bizi bekliyo ama o çocuk daha fazla yanında oturmaz bilesin cnm ya.

onu düşünmeden geçen tek zamanın uyku olması

doğrudur yani her an napıyor kiminle nasıl ağlıyo mu gülüyo mu gülüyosa kim güldürüyo gibi şizofrenleşerek giden bir durum mesela konsere gitmişmidir ki acep ?

şunu söylemek istiyorum

sen bana bir adım gelsen ben sana koşarım.

can acıtan durumlar

eski sevgiliyle aynı sınıfta olup bir kere bile konuşmamak belki barışılıcaktır yani bi müsade edermisin canım ?