bugün

paran yoksa vermez.

edit: galiba başlığı açan vermeye gitti.
Verecek olan her türlü verir, gerisi yalan kalır. (bkz: Almasını bileceksin)
harbiden izlerken iğrenmemden ötürü yarısında çıktım. neye özeniyorsunuz ulan orospular? neden kızların vermediğini anlatıyorsunuz da sormazlar mı size; vermediğiniz adam kaldı mı diye. içimden daha çok şey yazmak geliyor ama midem kaldırmıyor.
'' aha nefes aldı kesin verecek'' gibi saçma sapan düşünürseniz vermeyiz tabii. tövbe tövbe. ne alıyorsunuz bakkaldan ekmek mi ? verecekmişiz. sizin kafanızla aşk; kerhanede bilmem kaç lira. gidin ihtiyacınızı orada giderin. bizleri de seks objesi olarak görmeyi kesin.
Aşırı seksi olduklarını sanan ama seksten soğutan hemcinslerim demekten bile utandığım gerizekalıların videosudur.
doğum kontrolü için birebir video. türkiye nin buna ihtiyacı vardı. teşekkürler kızlar.
bunların anaları babaları yok mu diye sorular sormama sebep olmuş video.
kizlardan sadece bir tanesinin gideri olmasi sebebiyle öbürleri iyi ki vermiyor dedirtir ama o güzel olan vereydi iyiydi.
nesnesi olmadığı için sözlük gibi yerlerde anlam bulanikligi yaratan ifadelerdir, kızlar neden öğüt vermez, kızlar neden huzur vermez, kızlar neden hesap,para,mutluluk, 2. el beyaz eşya vermez gibi çeşitleri olabilir...HAYIR benim aklıma ilk olarak o sizin düşündüğünüz şey gelmiyor, ama mesele o ise videoda söylenenlerin hiçbir ilgisi yok.
(bkz: ın my opinion)
viral reklam olması kuvvetle muhtemel olan saçma bir videodur.
cehape'li üç kızın videoyu izleyenlere sorduğu sor. gördüğünüz üzere cehape'li seçmen işte bu. tam profilleri.
iki tane olmadığından.
Bu da orjinali http://www.youtube.com/watch?v=y_JahkB6csI
travestinin içine ettiği video. travesti değilse bile, vücutta testosteron salınımı konusunda bir bozukluk var. hemen doktora gitmesi gerekiyor.
vergi kesintisi uygulanıyordur. size verecek bir şey kalmamıştır.
gereksiz bi kaç kaşarın videosuna konu olmuş konudur.

http://inciswf.com/1288033921.swf
her şekilde verebilitesi olan bir kızın da içinde bulunduğu video kaydı. nefes alsın, bayılmasın yeter şeklinde dile getiriliyor zaten. yazık la kimin çocuğuysa. hayır biz de ergen olduk yahu, bütün bunları bırak videoya çekip internete yüklemeyi, arkadaşlar arasında bile konuşamazdık, utanırdık.
önüne gelene "veren" çemçük ağızlı kızların * * hazırladığı video. ben söyleyeyim bunun cevabını:

eğer vermesini istediğiniz kız bu kızlar gibiyse biraz maço olun, yedirmekten içirmekten kaçınmayın garanti verir. ama ciddi, efendi bir kızla beraberseniz zaten bu verme alma olaylarına takmayacak kadar çok seviyorsunuzdur onu. zamanı gelince olur.
şu video'yu yabancı bir kız yapsa sempatik, vay amk dersiniz. türk yapınca iş namusa dökülür. nasıl bir beyin taşıyorsunuz allah aşkına. kızlar bildiğin taşak yapmış işte on numara
çirkinliklerinden ötürü orospuluğa yönelmiş kızların konuşması. teki travesti diğeriyle göz göze gelsem altıma sıçarım. sarışın olan güzel biraz ama bu orospularla takılarak kendine yazık ediyor.
(bkz: sebebini senle gece gezenlere aç bir sor)
(bkz: bir elin verdiğini öbür elin görmesin)
bir kızın aslında verdiği ama sana vermek istemediği için seni düşünmeye sevk ettiği sorudur.
binlerce abazanın 1 dakika dayanamadığı video olmuştur.

Bir hayat kadınının bunları gördükten sonra söyleyeceği ilk şey

(bkz: kırk yıllık peynirciyim böyle kaşar görmedim) olacaktır.
konu başlığın videosu ruh kaymalarını çok net açığa çıkarmıştır. hakikaten kızların ruhu kaymış! yaş grubu 15-19 ee haliyle ruh kaymaları fazlaca etkiliyor bebişleri! allah akıl ve fikir diyorum! amentü yani!