bugün

sokakta sırtında gitar taşıyan idiot tipli çocuklar gözümün önüne geldiğinde, kesinlikle yanlış bulduğum önermedir.

bayılanlar da o gitar çalan tipler gibi kızlardır büyük ihtimalle..

(bkz: kızlar saksafon çalan erkeklere bayılırlar)
Bir erkeğin "haaakdeniiiiizz hakşamlarıııııı, bir naşkaaaaa oooluyooorr" şeklindeki akdeniz akşamları yorumuna hasta olacak kız varsa gerçekten abaza kızdır. Diğer yandan da tabii ki bir enstürman çalmanın getirmiş olduğu entel havasının da kızları zaman zaman etkilediği bir gerçektir.
ortaokul çağlarında moda olan bir durumdan bahsediliyorsa evet ozamnalar bayılınılabilinir ancak sırtında gitar taşıyan, olur olmadık yerde onu çalma ihtiyacı hisseden heleki tırnağı uzun olan bir erkek... tamamen yanlış bir önerme.
yalandır. bu tabir ile gaz verilerek nice doktor ve mühendisin hayatı karartılmıştır kimbilir?
doğru bir tespittir. ama bazı eksikleri vardır. beğenilen şey gitar çalan erkek değil sahip olduğu yetenektir. herkes tarafından takdir edilir.
(bkz: yok öyle birşey)
(bkz: buna kim inanır)

kadir 'inanır' diyerek, böylesi iğrenç bir espiri de yapılabilir. *
enstrümanına hakimsen, eh biraz da sahne karizman varsa, seni dinleyen erkek olsun kız olsun farketmez hayran olmaları normaldir. bu gitar değil herhangi bir enstrüman da olabilir.
güzel sesi olup, gitarı da güzel çalıp, kızın gözünün içine bakma adabını bilen erkeklere bayılırlar diyerek doğrulanabilecek önerme. *
ajdar anık'tan bir parça çalınırsa yalan olan önerme.
önerme zamana ve çağa göre değişir.
yani bir gitarla 14-15 (hadi geç olgunlaşanlar için 20 olsun) yaşındaki kızları tavlamak kolaydır.
lakin olgunlaşmış bir kız için gıy gıy gıy aynı salak özenti şarkıları çalan erkeğin çekici olması şöyle dursun kokan yağlı saç gibi iğrenç durduğunu belirtmek abartılı kaçmasa gerek.
yanlış önermedir.

direkt verirler. ayılıp bayılmayla uğraşmazlar. kendimden biliyorum skik.
cevabını en iyi kızların verebileceği önermedir ama yine de cevaplamak gerekirse bence yalandır. gitar çalıp abaza olan pek çok arkadaşa sahibim.
çalana göre değişir ama 1-0 önden de başlarlar ve hepsine uyuz olurum.
kız tavlamak için değil de, gerçekten gitarına aşık bir insanın pek umrunda olmayacağı bir durum.
o yüzden mi bütün abazalar olanca beceriksizliklerine yeteneksizliklerine rağmen gitar çalmaya çabalıyolar? dedirten cümledir. aslında mantıksız ama oldukça doğru sanırım. ayrıca hem çalıp hem söyleyenlere bi kat daha fazla bayılırlar hem çalıp hem söyleyip hem de sesi güzel olanlara rastladıkları yerde verme girişiminde bulunurlar diye tamamlanabilir bu mantık...hem çalıp hem söyleyip hem sesi güzelse bide kendi besteleri falan varsa naparlar bilmiyorum artık...
yalandır! zira gitarın kafamda parçalandığını bilirim...
(bkz: sıkça söylenen yalanlar)
(bkz: iğrenç bir genelleme ile yayınımıza devam ediyoruz)
Söz konusu erkeğin gitar çalma kavramı, akdeniz akşamları ve nothing alse matters ile sınırlı olmadığı sürece kesinlikle doğru olan önermedir. Çünkü bu abilerimiz gitar çalmalarının yanında cool ve ukala da olurlar ki bu bileşim çoğu kişi için çekicidir.

(bkz: kime göre neye göre)
yanlış. kızlar bateri çalan erkeklere bayılırlar.
yalan. gitar, bağlama, piyano, kemençe çalıyorum kimse bayılmıyor. gerçi hiç çalmadım yanlarında. bir ara çalar bakarım bayılcaklar mı.
erkeklerin kendi kafasında kurduğu saçmalıktır o zaman neden benim tanıdığım gitaristlerin yarısından fazlası yalnız? hadi bunuda açıklayında görelim.
90' lar gerçeği şimdinin ise şehir efsanesidir. Hangi kız sahilde akdeniz akşamları çalan erkeğe bayılır ki.
liseliler için doğru bir tespittir.
hadi ordan dedigim onerme.
birak allah askina ya.
sen bu cool numaralarla ancak kucuk resit olmayan liseli kizlari kanndirirsin.