bugün

erkek ve kadın kişilerinin dost olamaması sorunsalının altında yatan nedenlerden biri de kadınların, erkeklerin yaptıkları hareketlerden ve söyledikleri sözlerden, aslında olmayan anlamlar çıkarmaya çalışma dürtüleridir. (yukarda vermiş olduğum istatistiki bilgilere ek olarak)
imkansız bile imkansız değildir.
"kizdan erkege" olayini cozememis bunyemin anlamak icin caba sarfettigi baslik..
herkes baslikla bu kadar barisik gorundugune gore bu yeni bir kalip olmali.. yada ben buralarda turkcemden oluyorum ciddi ciddi. *

edit: zaman aldi ama birkac arkadasin yardimiyla anladim.**
olur çok da güzel olur, ama becerebilene.
(bkz: arkadaşlığını zirveye getiren erkekler)*
(bkz: yok artık daha neler)
kurt ile kuzu dostluğu gibi birşey.
kesinlikle olur...benim de vardır. hatta kimseye açamadığım dertlerimi ona açmışımdır, o benim en iyi dostlarımdandır. selam olsun kendisine...
iki taraf da dürst ise çok da harika olur, istasyon şefime katılıyorum kişisine göre değişir, aklı beyninde olan da var, belinden aşağı olan da var.
kadından kadına dost biraz zor olur..erkek kadın arasında ki dostluk ise taraflar arasında ki yaklaşıma bağlıdır..birinden birinde duygular ağır basıyorsa malum sonuç olur..
daha geyiği..seninle dost kalalım olur mu..şeklinde ki postalamalar...ya ben seninle dost olmak istemiyorum ki..niye benim yeterince dostum yok mu ki..
olur.. olur da erkekten kıza dost olur mu? işte bu bir muamma. zira erkekler çabuk karar değiştiren varlıklar olduğundan dolayı belli bir süre sonra kıza sevgili gözüyle bakmaya başlarlar(bunun neresi kotu onu da anlayabilmiş değilim). fekat kızlar dostlarına sevgili gözüyle bakmamayı ilke edindiklerinden dolayı soununda bir ilişki doğmadığı gibi dostluk da bitebilir *..
post olur yine dost olmazdır.
erkek adamın erkek dostu olur. net.
olursa bile sonunda iki taraftan birine dert olur.
Üşüdüğünde de sarılıp post olmasını isteyecekse neden olmasın tabi.
kesinlikle olur. önemli olan niyetinizdir.