bugün

Organize işlerde neydi öyle ya.
bence yakışıklı yani sarışın bir oyuncu.
bu konuda sadece kadınların yorumlarını dikkate alırım. bence çoğusu beğeniyor. o da ona yeter:)
bu ülkede sarışın olunca yakışıklı oluyorsun zaten.

enteresan.
(bkz: yav he he)
Behlül iken bende böyle düşünüyordum. Saçları kesip bir de yaş aldıkça daha da iyi bir yere doğru gitti. Şuan bunu demek ayıptır arkadaşlar.
Kıvanç dediğin adam milli yakışıklımız. Haddini bil ulan.
Kısa saçlı haliyle oldukça yakışıklı duruyor.
Maşallah diyeyim.
Brad Pitt, Tom Cruise de değil.
olsun, o da çok sempatik birisi...
Zaten o çok yakışıklı değil biz çok çirkiniz.
(bkz: kahkaha attıran iddialar)
(bkz: yav he he)
Sarışın erkekleri hiç beğenmeyen biri olarak kıvanç tatlıtuğ'un yakışıklı olduğunu yazıyorum.
(bkz: kıskançlık içeren başlıklar)
Allah çarpar yakışıklı adam oyunculuğu da iyi.
Bunu diyenin hakkı bulut’a benzediğine yemin edebilirim
Ama ispatlayamam.
aynen bi fotoğrafınızı salın da yakışıklı görelim değil mi kıvanç da kimmiş peeh. vizyonsuz şakamatik sözlük yazarı beyanı.
(bkz: Tabi Tabi ne demezsin)
Bu ülkede göz doktorlarının işi çok zor.
görsel
kıvanç tatlıtuğ kesinlikle yakışıklı değildir. sadece muhteşem bir fenotipi olduğu için bakınca yakışıklı görünüyor.
Hiç tipim değil ama sahiden çok güzel bir adam. Arkadaşlarımın çoğu hayran. Bana çok çiy geliyor. Çok sarışın. Yalnız son yillarda saniyorum boya ile baya bir imajını değiştirdiler. Karizmatik oldu baya.
Arkadaşlar altın oran diye bir gerçek var. Sizin beğendiğiniz bir tip olmayabilir hani tipim değil, sarışın mavi gözlü sevmiyorum diyebilirsiniz ama yakışıklı değil demek bence kimsenin haddi değildir.
Adamın çirkin halini bulamadım amk. bir de özellikle kıvanç tatlıtuğ çirkin hali yazdım yok her hali yakışıklı piçin.
2002 yılında düzenlenen Best Model yarışmasını kazanarak Türkiye birincisi oldu ve Best Model of the World'e katılmaya hak kazandı.2002 yılında katıldığı Best Model of the World yarışmasını kazanmasıyla beraber uluslararası arenada kendini gösterme fırsatı yakalayan Tatlıtuğ, Success Ajans'ın teklifini kabul ederek modellik yapmak üzere Paris'e yerleşti ve orada 1.5 yıl yaşadı.

Yani Türkiyenin seçimiyle alakası yok.
Bencede çok tipsiz,Avrupa'da bundan 47467766 tane var.