bugün

görsel

Kısmetse olur programının yeni bölümleri 12 aralık pazartesiden itibaren haftaiçi hergün saat 18.30'da 'kısmetse olur aşkın gücü' youtube hesabında...
hiç bok atmayın. utanmadan sıkılmadan izleyin gayet kafa dağıtıcı ve eğlenceli
manyağın attığı linkten öykü serterin saçına bakmıştım.

her 10 türk kadının 11inin kezban olduğu gerçeği yüzüme tokat gibi tekrar çarptı.
Ahlaksız iğrenç bir program.
Bu tür programlarda insanlar çok farklı farklı davranıyor. Sonra da vay efendim kurguydu.

Ne kurgusu be, iki kamera var diye ne yapacağımızı şaşırıyoruz deyinsene.
Arkadaşlar sedat'a talip olmaya gidiyorum hoşçakalın.
kurgu kurgu kurgu.
Şüphesiz yarınki bölüm aşırı eğlenceli olacak ama oğulcan'a aşırı üzüldüm.
36. bölüm itibarıyla önceki bölümlerde elenen yarışmacılar zeyd ve tuğçe'nin eve döndüğü yarışma.

show must go on.
Orman kanunlarının geçerli olduğu aşk evlilik programı. Zorbalığın, sürü psikolojisinin, cehaletin para ettiği yer. Uludağ sözlüğe çok benzetiyorum.
biz burada ücretsiz bulunuyoruz ve senaryosuz kavga ediyoruz. kısmen daha beteriz.
kavga da bir iletişim biçimidir, çaresiz kalındığında en son devreye alınan.
tamamen kurgu olduğu açık seçik olan program. ama özetlerine bakıyorum, kavga gürültü derken günün yorgunluğunu alıyor. şimdiye kadar sudan sebeplerle 5 kişiyi diskalifiye ettiler ve 9 erkek-9 kadın şeklinde devam ediyorlar.

kimin kimle takılacağı, kimlerin kavga edeceği, hatta kart göreceği, kimlerin eleneceği hepsi yazılı. sadece kafa dağıtmaya izleyin, gerisini takmayın.

edit: bu arada 18 yaşındayım diyen rotinda, 21 yaşındayım diyen ayşenur ve 24 yaşındayım diyen şeydanur un kesinlikle çok daha büyük olduğunu düşünüyorum. 19 luk elif daha inandırıcı bunlardan.*
Hayatla ilgili büyük bir boşvermişlik içindeyim. Memlekette yolunda giden hiçbir şey yok. Bu durum doğal olarak hayatıma da yansıyor. Battı balık yan gider hesabı bu programı izliyorum. Twitter'da elsed heşteklerini takip ediyorum. Uludağ'dan sonra yeni bataklığım.
eski sezonunun cok daha iyi olduğu varoşluk akan 10 numara program. boş vaktiniz çoksa hiçbir şey düşünmeden saatler geçirmek istiyorsanız kapılmanızı öneririm. son 7-8 bölümü izlemedim merak ettiğim kısımları geçe geçe izliyorum. eskisi kadar akmıyor ama söyleyeyim.
her şeyim kurgu olduğu dizi tadında program olabilir ama benim tarzım değil.
Müge anlı izlediğim karanlık dönemlerim olmuştu ama hayır arkadaşlar o kadar da değil. Bunu hak etmiyoruz.
Elif gibi güzel bi kızın, sedat gibi bi tipi nasıl beğendiğini aklımın almadığı yarışma.
değil bunu tv izlemiyorum vakit yok kısa videolarda ismini bilemediğim sonra yine kısa videolardan adını öğrendiğim sedat diye bir eleman var
o koca memeli kadını yere yatırıp üzerine patlamamak için kendini zor tutuyor.
doluluk oranı 10/10.
kafa boşaltmak için özetlerine baktığım ve güldüğüm freak show. koltuklara ayakkabılarıyla basıp gerilen tipler mi dersiniz, o ayakkabıların altındaki kirleri gözümüze sokan kameraları mı, kapalı evde güneş gözlüğüyle gezenleri mi, elinde çantayla oylamaya gidenleri mi bahsedeyim bilemiyorum.

o evde tek sağlam kalacak ilişki cansel-oğulcan ikilisi çünkü adam çok sakin ve kısıtlama getirmiyor. ama felaket suistimal ediliyor, orası da ayrı. hatunun açık dekolteler giymesi, arada twerk dansı yapması, laf sokuşturmaları falan derken sorun yaşamamaları helal olsun dedirtiyor.

biraz da ilerleyen bölümlerde gerçekleşecek sızıntıları paylaşayım meraklısı için:

--spoiler--

> çağrı-lina ayrılacaklar, sonrasında çağrı eve yeni gelen sibel ile takılacak.
> batuhan, ayşenur, sıla, rotinda, tuğçe, luca, erhan, ozan elenecekler.
> eslem, batuhan, şeyda, luca, rotinda, tuğçe eve geri dönecek.
> sibel, tansu, büşra, imanlı mesut burak isminde yeni yarışmacılar dahil olacak.
> cansel-oğulcan ikilisi ortaköy ve çatalca da ayrı bölümlerde dış mekan çekimine çıkacak.
> elif-sedat ikilisi arnavutköy ve galata da ayrı bölümlerde dış mekan çekimine çıkacak.
> buse-luca ilişkisi bittikten sonra buse-bilek başlayacak ve ortaköy de dış mekan çekimine çıkacaklar.
> yaren-erhan ve rotinda-bilek ilişkileri tamamen bitecek.

--spoiler--
kısa videolar hep bunlarla dolu.skip skip sonu gelmiyor hiç.

orada koca götlü patlak gözlü bir karı var 19 yaşındaymış 30 gibi gözüküyor peşinde onu döllemek içinde patlamak için çırpınan kısık gözlü bir arkadaş.
karıya da çok güzel diyorlar.
güzellik anlayışınıza sıçayım.
midem ekşidi.
Eski tadı yok gibi. Atlaya atlaya on dakikada izliyorum.
Paranın gücü deseler daha yerinde olur
Hepsi servet avcısı.
Bugün Erhan eleniyor.