bugün

1992 yapımı gülden karaböcek albümüdür. 12 şarkı içerir.
şıkır şıkır bi gülden şaheseri.

http://www.youtube.com/watch?v=OhiziIx-nuw
Delikanli ,ülke capindaki bir insaat sirketinin imtihanlarina hazirlanirken :-

Hayallerim hakikat olacak , diye keyifleniyordu . Bizim ihtiyarlar ne derse desin , bu iste kader sökmez .

Fakülteyi bitirmesinin üzerinden bes yil gecmis ve bu süre icinde cesitli bürolarda calisarak ustalasmisti .

Simdi ise , yillardir hasretini cektigi o sirket ,tecrübeli mühendislerin arandigini bildiren bir ilan vermisti .

Gazeteler'de bir kac yabanci dille yayinlanan bu ilanda gün ve tarih belirtildikten sonra :-" ilk imtihan yazili olacak ve saat 10'da yapilacak" deniyordu .

Delikanli , haberi okudugunda isyerinden iki hafta izin alip calismaya basladi ve bu arada konuyu ailesine acti .

Oldukca yasli olan anne ve babasi , agizbirligi yapmislar gibi :-Kismetse olur evladim , diyorlardi . Sen calis'da kaderinde varsa ise gidersin.

Genc mühendis , her nedense onlarin söylediklerine sinirlenmis ve horoz gibi kabarip :- insan , kendi kaderini kendi cizer , demisti . Yeter'ki tedbir'de kusur etmesin .

Delikanli , bu sözlerini ispatlamak ve daha rahat calisabilmek icin , imtihana bir hafta kala sehir disinda'ki yazlik evlerine tasindi .

Programini yaparken :- imtihan gününe kadar bana radyo , televizyon ve gazete yasak , diyordu . Dersten baska hicbir seyle mesgul olmayacak ve bu ise nasil girilecegini gösterecigim .

Delikanli , bir hafta boyunca eve kapanacagi icin tedbirli davranmis ve yanina birkac tane saat alip masanin üzerine yerlestirmisti .

Bu arada sirketi arayip imtihan saatini kontrol etmeyi'de unutmadi . Tedbir , elbette herseyde esas'ti . Olur ya , gazeteler yanlis yazabilir'di .

Mühendis bey , her isini saglama bagladiktan sonra gercekten mükemmel bir sekilde hazirlandi .

Ve imtihan sabahi erkenden kalkarak yarim saat öncesinden sirkete gitti . Zira ciddiyetiyle taninan bu sirkette bir kac dakikalik gecikmenin bile affedilmedigini cok iyi biliyordu .

Beklenen salonuna girip etrafa bir göz atti . Saat 10 ' a yaklasmasina ragmen nedense pek hareket görünmüyordu .

"Danisma" ya ugrayip bunun sebebini sordugunda , masa basinda oturan gözlüklü kadin alayci bir gülümsemeyle :

imtihana yarim saat önce girdiler , dedi ve okumakta oldugu gazeteyi uzatarak delikanliyi gösterdi .

Sayfanin sag alt kösesinde " Yaz saat'i uygulamasi dün gece basladi " yaziyordu .

" Geceyarisi 01' den itibaren saat'ler altmis dakika ileri alindi ."
*
şu anda kanal d'de yayınlanan evlilik programı.
erkekler burç sordu orada oturan hanıma. tüş dedim.
ne kadar saçma bir program. 30 tane adamın önüne çıkıp kendini tanıtmak ney ya.
utanç verici.

damat adayları kızlardan daha inandırıcı yalnız.
bu programların hepsi planlı şeyler .önceden yazılan senaryo uygulanıyor .gariban millette gerçek diye seyrediyor .tv programından alınan karı ,kocadan faydamı gelir .
kanal d de yayınlanan seda akgül ün sunduğu evlilik programı. bu programı gerçekten ciddiye alarak bir kitle olmadığını umarak en yakın zamanda rating kurbanı olup yayından kaldırılmasını diliyorum.
zaplarken gördüğüm sinirlerimi zıplatmış program. amaçları gerçekte olmayan dertleri dert ettirip insanları gerizekalılaştırmak. ve artık bunun için ikindiye doğru yayınladıkları esra erol tarzı programlarıyla yetinmiyorlar, yakında zaten bir şeyden haberdar etmedikleri haberleri de kaldırıp, bu tarz başka bir program koyup beyninleri vicdanları tv8 e çevirecekler.
Eskiden sabah haberleri sunan, sunucu Seda akgülü tanıyamadığım program.
(bkz: senin yüzüne ne olmuş)
Rezil kepaze bir Program. az önce evde kedi köpek gibi kavga eden iki baldır bacak görünce "nooooluyo lan?" diyerek durdum. Kız(?)lardan biri şöyle dedi;

"o gece varya beni diskalifiye etmek için öyle yaptı! Beni diskalifiye edip emre'ye mutfakta kendi hümerlerini göstermek istedi. Bir de mutfakta başbaşa yani... Erkeklerin sevdiği bir şey benceeeeğğğ..."

Daha fazla yazamayacağım gözümün teki yere düştü.
gıcık gıcık tipleri bünyesinde barındıran program.
Kanal d de yayınlanan bir izdivaç programı.

Çok iğrenç lan ama izliyorum yahusuklu beyler var ehehe.
şu ana kadar yapılmış en gereksiz, en saçma program.
ahlakın sukut ettiği programdır. olan gülden ablamın albümüne olmuş. başka isim bulamadınız mı mk.?

görsel
Yaptığın kurgunun ben. Uyduruk bir şeyi bile tam becerememişler.
Az önce bir kızın ay göbeğeee bak tepkisiyle gördüğüm program.

Oturmuş bu programı izleyen kız göbeğe bak diyor.

Keşke senin beyninde o kızın göbeği kadar olaydı.

Not: kız zayıf baya bildiğin.
sürekli konuşmalarla kavgalarla geçen, ordaki herkesin kendini gösterme çabasında olduğu saçma bir program.
o değil de ayçanı giyim tarzı çok hoş,ekranı kapatıyor nerdeyse o kadar büyük ..
bbg evi tarzı evlilik yarışması. kızlar genellikle güzel ve alımlı, erkekler ise iki yurt dışından gelen hoşhoş dışında maçoluk yarışındalar -hay sizin delikanlı ayaklarınızı yiyeyim, sakal bıyığınız çıktı diye kendinizi adam mı zannettiniz?-

bir de amca var yanlarında, o orada ne yapıyor anlayamadım...
Seda akgülü görünce durduğum program. Ne olmuş bu kadına işsiz mi kalmış acaba. Kötü.

Programı anlamadım. Doğum kontrol yöntemi falan mı acaba.
Yokluktan uydurulmus bir program işte.

Çok mu lazımdı? Hayır tabi ki.
gereksiz bir yarışma.
sanki herkes televizyon cezası almış gibi yorum yapıyor. kapatın arkadaşım bu icadı yapan adam açma kapama düğmesi koymayıda ihmal etmemiş.

izlemeyin izlettirmeyin.
bence de çok saçma ama farklı bir çekiciliği var.
erkekler evinde tek düzgün insan emre.o ayça yellozu 3 haftada çocuğun sinirlerini yıprattı.başta kuzu gibi olan çocuk şimdi herkese bağırır oldu.
kızlar evinde de en düzgün insan daniela.kız hem güzel hem karakterli.oğlan olsam kendime alırım o kızı.görüşlerini de seviyorum diğer kızlar gibi erkeklerin karşısında egilmiyor.
o ceyda nasıl gereksiz bir insandır ya.evladım olsa toprağa gomerim.tövbe çekiyorum onu görünce.
canseli de sevdim.ayçadan daha iyidir.kız fesatlığını içinde tutmuyor en azindan.
özet dersem:emre ile daniela evlensin.
Siyasilerin el attığı bir işi adamlar farklı formata sokmuşlar. Bana eski türk filmlerini hatırlattı. erkek geneleve gittiğinde hatun begenir ya işte Süslü püslü kızların. yanına giriyor. bu defa erkek değil kızlar seçiyor.
melek kara melek amk. emre ye yürümüyor koşuyor. sitcom programı sürükleyici.