bugün

şişman ve bıyıklı kızlar ne kadar güzelse bu erkeklerde o kadar yakışıklı. nikahlarında şahit olurum.
yalandır. erkek dediğin kızdan uzun olucak. saçı kısa olucak. o ne lan öyle kız gibi uzatmış. erkeklemi çıkıyoruz hem cinslemi belli değil.

edit: eksi yağmuruna tutuldum hahaha. ne cüceler varmış sözlükte. yer fıstıkları sizi.
yalın hakkında fikir beyanında bulunursak doğrudur. sonra murat dalkılıç da bu sınıfa girer.
mühim olan boyu değil işlevi düşüncesinde olan insan sözüdür.
tulumba tatlısı gibidir. yapıları kötüdür. Vücut yapsa iyice tıknaz bir hal alır. zayıf olsa çiroz balığı gibi olur. Açıkçası bence tamamen yalandır.
Kısa kızların yaptığı tespittir. Kızın boyu 1.80 erkeğin ki 1.70 çok tatlı durur evet.
(bkz: kısa yakışıklı)
şimdi pek yoklara ama.
(bkz: kendini avutma yöntemleri)
piknik tüpüne benzer.
(bkz: Maki Bitki Örtüsü)
katılmadıgım tespittir. bır kere dunyanın neresinde olursa olsun kızlar uzun boylu erkeklere bayilir. bunu ozellıkle turıstık yerlere gıttıgınızde gorebilirsiniz.
neresi lan diye sorarlar adama.
katılmadığım bir önermedir. erkek dediğin uzun olur.
(bkz: Diyabet)
1 metre 80 santimetreden kisa olan erkege erkek denmeyecegi icin bir tatliliklari yoktur.
ahan da bizim ceyk, böyle yanağından, daha doğrusu büyümüş sakalları da var artık, böyle sakallarından tutup çekecen.
sizin gözler kaç derece ?
(bkz: kısa seyfi)
O kadar. Çok tatlı. Bitti. Devamı yok. Ahahahah.
Tatlı mı değil mi bilmiyorum ama espri kabiliyetleri yüksek oluyor genelde.
kısa boylu kızlar tarafından yapılabilecek muhtemel önerme.
Yüzünün tatlı olmasi durumu.

Sürekli burnunu izliyorum aq.

O kadar güzel ki.
her gördüğümde aklımda "minyonlar harekete geçti" sesi canlanır.
Boyum bakın sadece 1.70 taliplerimi bekliyorum belki 1.68 de olabilir.
bencede, nevet.