bugün

ülkeye plastik patlayıcı yığılıp bunların periyodik olarak patlatılmasında en son sorumlu kişi kemal kılıçdaroğlu olduğu için zatımı zerre ilgilendirmeyen olaydır.

kemal hocamın hiçbir suçu olmadığı için o istediğini diyebilir rkdşlr. pkklılar benim yavrumdur, çocuğumdur da diyebilir. ki zamanında akpli kürdolardan biri bunu zaten demişti ve hiçbir şey olmamıştı.
Eğer bir insan orospu çocuğu ise onu diyeninde orospu çocuğu olması karşıdakinin orospu çocuğu olduğu gerçeğini değiştirmez orospu çocuğu bir orospu çocuğu içinde orospu çocuğudur bu orospu çocuklarını kendileri aralarında birbirine kırdırıp sadeleştirmek ve dünyayı orospu çocuksuz bir saha haline getirmek net çözümdür.
Bir hepsi evladım diyen galip ensarioğlu değildir. Diyalog kurarken şerefsizler denmez. Misal akp pkk ile masaya otururken küfür mü etti?
insan arkadaslarina, arkadaşlar der başka ne diyecek.
teröristleri davul ve zurna ile karşılayanlarla kılıçdaroğlu aynı safda olmamıştır. bunun adı siyaset belki kanki olmuştur tayyip ile...
(bkz: teröriste hoca efendi hazretleri demek)
Bir terörist başına sayın demek değildir.
Edit:ulan 3 kuruş şerefi olmayan insanlar neyini eksiliyorsunuz aciklasaniza tayyip bey demedi mi bunu?
hainlerle " mekri mekri " konseri vermek değildir.
teröristlere arkadaşlar denilmemesi gerek, doğrudur, ancak;

(bkz: sayın öcalan)

akpkklılar rahatsız.
Arkadaş demek arka çıkan demektir arka çıktıklarını da dokunulmazlık oylarında gösterdiler zaten yalan söylememiş. Eşekçilerle mutluluklar bu ülkeden defolup gideceksiniz bir adet bile terörist kalmayana kadar.
samimi vatansever atatürkçülerin oy vereceği bir parti olmaktan çıkan bu y-chp, kk ve saz arkadaşları yüzünden baraj altında kalacak bu gidişle.
kendisine yakışan cümledir. chp zihniyetini çok güzel özetlemiştir.
sasirtmamistir daha önce oylamada herseyi görmüştük zaten
(bkz) vasifsiz genel baskan .
arkadaşı sanmasıdır.
bir hdp genel başkanı olarak çok doğru bir cumledir pardon chp.
Provakatör beyanı.
Ne kadar zorlarsan zorla lider olamayacak biri. Kumaşı lider kumaşı olmayınca arkadan ne kadar itekleselerde olmuyor. solculara şirin gözükecem diye devlete kurşun sıkana arkadaş dersen seri biçimde seçim kaybetmeye devam edersin.
Kılıçdaroğlu halkla yürüyor bu yüzden başladı akitler havlamaya.
Allah'tan hepsi benim evlâdım dememiştir.

Bunu diyen şerefsizler vardı değil mi yav*