bugün

bir ümit özdağ beyanı. ümit Özdağ bu lafın üzerine yarın çıkıp "ben Kılıçdaroğlu'nu destekliyorum" derse ülkede iç savaş istiyor demektir.
https://youtube.com/shorts/cI4lI7xwe6M?feature=share
talihsiz bir ifade. lütfen kılıçdaroğlu' na oy verenleri fiziksel ve psikolojik olarak incitmeyin. buna hakkınız yok.
kızılderililer de eskimolara saldırır. ah may gad !..
ilginç bir ifade.
Adam haklı beyler. Dağılın.
Cini şişeden çıkarmayın.

Ondan sonra ne dünya liderliği ne Türk milleti ne ülke kalır oturup 31 çekersiniz hep beraber.
Gerçekleşmesi düşük bir öngörü. Çünkü kk'nın seçimi kazanma olasılığı düşük.
Esad biraksaydi suriyede iç savaşçıkmayacakti.
Vergiler hmm iyi dağılalım o zaman.
ya bırakın eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüp durmayın.
(bkz: yok artık LeBron james)
korkmayın hiç bi bok olmaz.
yavaş dön ümmet yetişemiyor serok ümit.
Özdağ balonunun ilkesiz ve yanar döner olduğunu gosteren sözleri kesinlikle şüphesiz..
çok fazla roman okuyup amerikan filmi seyredenlerin hezeyanıdır.
Olabilir. Ülkeye doldurdukları milyonlarca göçmen gönderilmek isterken huzursuzluk çıkarabilir.
kuru sıkı atıp korkutmaya çalışmaktır. geçiniz.

herkes istediğine oy verecek , kimse kimseye gözdağı vermeye kalkışmasın .

elin yumruğunu yemeyen , kendininkini demirden sanar.
erdoğan kazanırsa çıkmaz da kılıçdaroğlu kazanırsa niye çıkar? nerede demokrasi o zaman? kılıçdaroğlu'na bu turda oy vermeyeceğim zaten ama kim kazanırsa kazanır ve kim kazanırsa o hak etmiştir kazanmayı. milli irade diye bir şey var. isteyen istediğine oy verip vermemekte serbest. insanların arasına nifak sokmak kötü bir şey.
O zaman arayın emniyeti bundan sonra kimse emniyette değil diye.
Ne alaka. Hayır çıkmaz.
Ümit Özdağ bunu ne için demiş, ben ilk defa görüyorum bu açıklamayı. AKP ona iktidarı bırakmaz anlamında mı demiş yoksa başka anlamda mı söylemiş. cümleyi böyle cımbızla çekip alınca bağlamından kopuyor, anlayamıyoruz sonra da ne demek istediğini, evet.
N'alaka dediğim olaydır.
Umarım çıkmaz.soylemesi bile korkunç.
adamın götünden kan alırlar Fikret, kan alırlar...
bir ümit özdağ beyanı. ülkede iç savaş mı çıksın istiyorsun ümit özdağ?
https://youtube.com/shorts/cI4lI7xwe6M?feature=share

bu lafın üzerine çıkıp kkya destek veriyorsan ya tehdit edildin ya da bu işten inanılmaz bir menfaatin var.