bugün

(bkz: harbimi lan)
tayyip te bavuları toplayıp, kılıçdaroğlunda hudutları değiştirme işlemidir.
halbuki ülke de türk e ihtiyaç vardır, öyle çekip gitmekle olmaz.
(bkz: bana ne bana ne ben oynamıyorum)
akp'nin seçim sloganı olmaya aday cümledir.
(bkz: çek git bebeğim)
(bkz: durduğun kabahat)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
hadi inşallah bütün temennimiz bu yönde.
adamda bi kere lider karizması yok.bu ülkeye dönek bir adam başbakan olamaz.yurtdışında işimi ayarlayın gideyim bende.ihi.
tayyip oluyor terk etmiyorsun kılıçdaroğlu olunca mı terk edeceksin . hadi ordan be.
ülkeni kimler kurdu sorusuyla karşı karşıya kalan ve sonunda güle güle anam cümlesiyle karşılaşacak olan insan.
ülkeni kimler kurdu sorusuyla karşı karşıya kalan ve sonunda güle güle anam cümlesiyle karşılaşacak olan insan.
türkiye'deki gerizekalı nüfus oranını belirli ölçüde azaltacağı için desteklenmesi gereken söylemdir.
gerçekleşmesi durumunda bunu bize yapma, gitme şeklinde tepki göstereceğim durumdur.
kılıçdaroğlu geldiğinde kaçan bir tek sen olmayacaksın şeklinde karşılık bulacak söylemdir.
(bkz: bir kişi bir kişidir)

(bkz: elde var bir)

(bkz: haydi selametle)
bir zamanlar "baykal giderse oyum chp'ye" diyenlerin yeni sözü. yakında "gandi gitsin hemen chp'ye oy veririm" demeye de başlarlar.
(bkz: tamamdır şampiyon biletin benden)
(bkz: nenemin sakalı olsa dedem olurdu sendromu)

gerçekleşmesi asla mümkün olmayan bir duaya amin denilemeyeceği için bu düşüncedeki birisi için alsında sorun yoktur. ama sorun yapar kendine. politikasını çözüm değil çözümsüzlük üzerine kurmuş bir partinin ebediyen muhalefet kalması kaçınılmaz bir durum. bu sebepten ötürü panik yapmamak lazım.

arada bir düşünüyorum. ulan 5 yıl da cehepe iktidar olsun da bir de onları görelim ne bok yiyecekler diye ama ülkeme acıyorum.
en az kendisi gibi düşünen üç kafadarı daha beraberinde götürmez ise darılacağım kimsedir. (bkz: en az üç)
rahat bir şekilde "memnun oluruz bebeğim" diyeceğim hödüktür. *
(bkz: zeki müren de bizi görecek mi)
terketmek iyi bir davranış değildir,asıl kalıp olabilecekleri görmek,türkiye'nin geriye gidişini görmek,rüşvetin artışını görmek,ekonominin çöküşünü görmek müthiş bir zevk verecektir.
(bkz: arkadan suyunu dökmeye talibim)
(bkz: yaşasın)