rahatsız edici bir olaydır. örümcek bacaklarından tutulup fırlatılır.
gerçekten kötü bir durum olsa gerek. bir gün saçımı düzeltmek için aynaya baktığımda boynumda kahverengi koca bir örümcekle karşılaşmıştım. korku filmi gibiydi. bütün gün ayaklarını boynumda hissettim. ıyyyyy
gerilim-korku filmlerinde asla göremeyeceğiniz bir çığlıkla tüm insanlığa haber verilecek olan olaydır.
(bkz: tarantula)
öldürür lan.
görsel

fo"rev"er...
kalp krizi sebebidir.
(bkz: araknofobi)
bana son okuduğum romanı hatırlatan entry.
lisa gardner - kusursuz tuzak.
orada bir örümcek sevici vardı.
iiiiğğğğğğğğ.
kötüdür.
daha düşmeden düşüncesi aklıma düştü, içten bir titreme ile irkildim.
(bkz: allahım sana geliyorum)
(bkz: ambulaaannnsss özdemirr abii ambulaannss)
(bkz: kıvırcık saça giren örümceğin yarattığı dehşet)
okurken bile yüzümü ekşitendir.
feci bir durumdur. yazin köyde örümceklere aliskinim ama sirtimda hissettigim o sey siradan bir örümcek degildi.. avucum kadar vardi kapkara birsey! kalin kalin bacaklariyla ömrümde ilk kez belgeselde degil, gercek hayatta öyle bi mahluk gordum.
umarim ilk ve son olur. en azindan vucuduma temas etmesin!
aklımı kaçırabileceğim eylem. fobim var. yüzüme yılan düşse fare düşse tiksinmem ama bu olmasın.
bayılma nedeni bile ola bilir.
göte girmesi daha iyidir. en azından görmeyiz.

iiiiii iğrenç ya lan.
(bkz: örümceği buldu kılsızını arıyo)

o başka bir şey miydi ya?
sizi ısırıp spider man olma yolunda adım atmış olursunuz.
(bkz: adam sikmeye çalışan örümcek)
sıcak tatil yörelerinde başınıza gelebilecek korkunç olaydır.

üç sene önce bodrum'da evin balkonunda oturmuş kitap okuyorum. boğazımda önce bi kaşıntı hissettim kaşıdım ve geçti. sonra tekrar oldu yine kaşıdım, ama o şerefsiz nasıl kaçıyorsa hiç elime gelmiyor kaşırken. sonra yine kaşıntı oldu ve ben o kocaman şeyi fark ettim. fark etmemle birlikte "haaaasssikkktirrrr" diye bağırıp fırlattım attım, karşıki evin balkonuna kadar uçtu haşerat. şimdi hatırladım ve yine kötü oldum. o an resmen dünya sallandı gözümün önünde, öyle kötü oldum yani.

oysa o kadar dehşet olmaya gerek yok, altı üstü bir örümcek ama bir anda hissedince insan panik oluyor işte.
nerede yaşıyorsun ? amazon ormanları mı? sorusunu akıllara getirir . daha iğrenç bir şey diyecektim ama demiyorum lan .
rüya anında görülen başlıca kabuslardan biridir.

şöyle gerçekleşir;

uykunun en derin yerinde, tavanda yürüyen bir örümcek yüze düşer. sokmasın diye kımıldamamaya gayret gösterilir. örümcek yürüyerek yatağa geçtiyse ne ala fakat genellikle kıllarını tene sürüye sürüye kulak kepçesinin altından dolaşıp ense kökünden pijamanın içerisine girerek sırtta bir gezintiye çıkar. çoğu kez bu gezinti, uykunun derinliğine bağlı olarak uzar gider ve kan ter içerisinde bir uyanışla nihayetlenir.