bugün

denk gelip 20dk izlediğim absürd saçmalıklı, badanalı suratlı kızların oynadığı dizi.
gereksiz bir tv. dizisinden sadece biri.
1390 tane entry girilmiş olmasına çok şaşırdığım, acaba 1389 tanesini baştan sona okusam mı diye düşündüğüm ama hzıla bu düşünceden vaçgeçtiğim dizimsi...
bu kadar gereksiz diye bahsedilen dizi için, bu kadar yorum şaşırılasıdır..
o kadar güzel kadının bir arada olduğu bir diziye gereksiz demek ne kadar ayıpsa bu dizinin finali olacak diye sadece ergenlerin üzüleceğini düşünmek de o kadar ayıptır. yapmayın, etmeyin.
ipek karapınar gibi bir yüzü bizlere tanıtmış dizidir.
kaşarlar topluluğu.
eski türk filmlerinde istisnasız herkesi güldürebilecek şener şen, kemal sunal replikleri kesilirken, tosun paşa'da hamam sahnesine sansür uygulanırken bu saçmalığın lisede geçen bölümlerine nasıl sansür uygulanmadı, nasıl bu diziler devam etti bir türlü anlayamıyorum. çok şükür bitecekmiş ama yeni başlayacak lise dizilerinin de onu aratmayacağı bir gerçek.
bir diğer versiyonu için
(bkz: kavak yelleri)
çok parlak bi giriş yapmıştı ama çabuk söndü. sönmesinin sebebi, bence bizim halk çok karışık ilişkileri sevmiyor. bi ona bi buna giden insanları yani. sevgili değişmesini. biri birine aşık olsun, küssün ayrılsınlar ama araya başka biri girmesin istiyor. yok ama bi de kavak yelleri gerçeği var. gerçi onun her tarafı arızalı kıyas kabul etmez. neyse bilemedim, sadece bi tahmindi.
bildiğiniz ensest ilişkileri millete ağırdan apırdan yediren dizi.

şimdi malumunuz * çetin ile ayşegül' ün ebeveynleri evli. ve bunlar da sevgili. yani üvey de olsa kardeşler arasındaki ensest bir durum var ortada. sonrasında ise demirle su da sevgili. bunlarında anne babaları evliydi. yani onlar da kardeş. halbuki anne ve baba evlendiği andan itibaren çocuklar kanunen de ahlaken de kardeş sayılır. bunun için evlenemezler. ama yatıp kalkabiliyorlar senaristlere göre. işte tam bu yüzden bence sihirli annemden bile daha tehlikeli bir dizi.
yaz sonunda ekranlara veda edecek olan dizi.

http://www.haberturk.com/...-yapacak?ref=webhaber.com
nolur bitmesin biterse depresyona gireceğim. bi kere türk halkı zevksiz diziden anlamıyo akasya durağıgibi mal bi dizi hala devam ederken haksızlık değil mi? türk halkı anca vurdulu kırdılı mafyalı ağalı konaklı dizilerden anlar bu halkı oyle fantastik yapımlar paklar.
sırf dizideki blackberry'leri satsak, kötü durumda olan yunanistan'ı satın alacağımızı düşündüğüm gossip girl çakması dizi.
çet' in babası ve su' yun babannesinden başka oyunculuktan zerre anlamayanların kadroda olduğu deli saçması dizi.
+Artık korkmuyor musun ayşegül'ün yapacaklarından?
-Artık korkacak yerlerim çalışmıyor.

Şoklar içerisindeyim sözlük yardım et.
2. kavak yelleri vakasıdır.
meriç vardı, şeker de bişeydi. niye gitti ki o. zaten diziyi bitirecekler bi kaç bölüme.
son derece yapmacık olan dizi. hiçbir şekilde türk insanı ile örtüşmeyen bir diziyi neden bu kadar uzatırlar anlamış değilim diyicektim ama yakında bitiyormuş ne zaman bitiyormuş biri beni bilgilendirirse sevinirim.
Tam Su beyni dağıttı kurtulduk diye sevinirken yine kalktı. Finali aşağı yukarı belli olan dizi.
su öleydi iyiydi,hakkaten bitmiyormuydu bu dizi..
iğrençtir ya iğrenççççç. 1 hafta ambargo koyulmalı bence.buna tahamül edebilen insan ya yoktur, ya maldır.
ahlaksızlığı yayan bir dizi. üvey de olsalar kardeşlerin birbirleriyle evlenmeleri hoş değil.
2 eylülde son bölümü yayınlanacak olan dizi.
ayrıca arzu karakteri bim ürünleri tercih etmektedir.

görsel
son bölümünün fragmanı yayınlanmış olan dizi.

http://ulu.so/uv7bsa
final yapıyorlarmış. türk televizyon tarihi kendilerine göre erken bize göre geç kalmış olan bu finalin iyiliğini nasıl ödeyecek bilmiyorum.