bugün

sanal alemde, sözlük ortamlarında çokça bulabileceğimiz; reel hayatta ise üniversitede kampüs içindeki kafeteryalarda veyahut kampüse yakın öğrenci mekanlarında takılan, iki kitap okuyunca cumhuriyet tarihinin ciğerini belledim tribine giren, şu sıralar " türkler çok faşik yea, kürtler çok eziliyor bir kere " mottosu popi olduğu için inançlarını bu yönde kanalize eden, geçmişte yaşanmış ve bugün yaşanan olayları aynı mottonun temeline dayandırmaya çalışan ( bunun için olayları çarpıtmakta pek sakınca görmeyen ) ucuz tiplerdir.

allah aşkına kürt kürttür. dünyadaki tek amaçları üreme olan, bakamayacağı kadar çok çocuk yapıp bunları devlete itelemeye çalışan, devletten gelen yardımı ya pkk ya veren ya da çarçur eden ( kerhaneye gitmek, alkole harcamak vs ); yapabilecekleri meslek türleri inşaat işçiliği, nakliyatçılık, sanayicilik, uyuşturucu tacirliği, pezevenklik gibi pek akıl gerektirmeyen daha çok kaba kuvvete dayanan meslekler olan; milletin karısına kızına laf atmayı alışkanlık haline getirmiş, tek başına tavuk on kişiyken aslan kesilen; medeniyet götürmek için giden doktor, öğretmen, hemşire, polis, asker vs öldürmekten çekinmeyen insanlardır kürtler.

yok özgürlük savaşçısıymış, yok demokrasi fedaileriymiş, yok zamanında ezilmese şu an bulundukları bölgeleri avrupa şehirlerine çevirebilecek potansiyelde insanlarmış ... bunlara gerek yok be gülüm. kendimizi kandırmayalım. kürtlerle ilgili tee osmanlı ve selçuklu zamanından sözler var ve hiçbiri hayırlı değil. kürt = öcü bu kadar basit.

devletimiz kürtlerden kurtulma politikalarına öncelik vermeli, çaktırmadan kürtleri kısırlaştırmanın yolunu bulmalıdır. eğer türkiye cumhuriyeti fertleri olarak biz bunu göremezsek uzak bir zaman diliminde illaki rusya, çin, abd gibi büyük devletler illaki bu tehlikeli yaratıkların farkına varacaklar. farkına vardıkları zaman türkiye çoktan kürtlerin eline geçmiş olacak. türkleri de kurtarmanın bir yolu kalmayacağı için bu saatten sonra bir atom bombası ile anadolu topraklarını haritadan silecekler.
https://youtu.be/K7UD33kffAY
Gözlemlerime göre, nihat doğan yaptıkları ya da söylediklerine tepki bulamadığında, insanların umursamazlığını çekinme olarak yorumlayıp, dozunu arttırma eğilimine sahip..
(bkz: baran bana anlattı kürtler çok acı çekmiş).
(bkz: rojda bana anlattı kürtler çok ezilmiş).