bugün

Hepsi esmer değildir, beyaz tenli ve renkli gözlü olanları da vardır.

Esmer olanların genellikle bıyıkları ve kılları çoktur. Gerçekten öyle.
Güzellik kişiden kişiye değişmekle birlikte duygusal ilişki yaşadığım kızlar hep doğuluydu. Güzellikten ziyade doğal güzellikleri olduğunu düşünüyorum.
camfrog sönmez tabiriyle kara amlı dilolardır.
Geneli bok tenlidir. Aileleri para karşılığı ağalara satar
sönmez dayı tabiriyle kara amlı dilolardır.
gök kubbemiz altında her rengin yeri ayrıdır.
Öşexlere vererek cinsel ihtiyacı gideren kızlardır.
Zor ve kalabalık bir ailede yetişenleri siz çekirdek aile çoçuğundan ilgi ve sevgi görünce aşık olabilir, aşık bir kadın mutlu edebilir. Ama konu evliliğe gelince kültür farkından dolayı yeterince cesur olamayabilirler.
Ağda ve epilasyon yapan yerlerin en sevdiği müşteri kitlesi..
(bkz: verse sikmez misin deyince tartışmanın bitmesi)
yüzlerinin oldukça kemikli bir yapısı vardır, gözleri çukura kaçar.
Kabul etmek gerekir bazıları çok seksi oluyor. Esmer kalın kaşlı gür saçlı vücut hatları düzgün olanlar tabiki.
atanıp doğuda bir ilimize gelmeden önce haklarında devamlı duyduğum çirkin, bıyıklı, kıllı gibi söylemlerden dolayı önyargılı olduğum, ancak hiç beklemediğim şekilde güzellikleriyle beni etkilemiş kızlardır.
görsel
Erkegini mesud etmek uzere programlanmis, bu yolda ekip çalışmasına yatkın.
Hiç tanışmadım onlarla. Hep merak etmişimdir biriyle ilişki yaşamayı. Gözlerinde kaybolmayı...
Bir rivayete göre ilişkiye giren erkeklerin temizlenmesi için; duş alırken bir tuğlaya oturup, o tuğlayı su ile eritene kadar yıkanması gerektiği söylenir.
Çok güzeller aga. Çok çıktığım oldu. Resmen su gibiler. Hani derler ya haritametod gibi hatunun kürtçesi.
gerçekten de yok böyle bir çirkinlik..
Aklımı başımdan alan güzellikler.
kıllı kızlar.
Sesleri güzel kızlardır. Bulunduğum öğrenci evinde var 2 tane. ikisinin de sesi harika. Kürtçe bi kaç şarkı söylemişlerdi Anlamadım ama güzel geldi kulağa.
iğrenç kızlardır.
Rivayete göre vikingler Baltık denizinden bagdata kadar gelebilmişlerdir. Kürtlerin vikinglerden geldiğini söyleyenler var.
(2 ırkta sarışın)
iki katır yükünü çekecek güce sahip evlenilesi kızlardır.
ilgi alanıma Girmiyorlar araplarla beraber.