bugün

Ama komik lan değil mi sizce de? Hewal öşek molotof falan bence gayet iyi.
Beyni olmayanlar anlamaz gulemez.
(bkz: geldi yine tipini)

(bkz: kaçın k*rt)
4 isimli k.rt ırkçılarından kat be kat fazla olan zekadır. amk anlamıyorsanız susun bari çünkü anlayan insanın gülmemesi mümkün değil. *
normal bir insandır. capsin ne olduğunu bilmeyen angutlardan daha zekidir. hatta ve hatta paylaştığı resmin güldürü resmi olduğunu sananlardan çok daha zekidir.
Bazılarına gülünür bazılarına gülünmez, saçma olanı kadar anlam içerenide vardır.
türkiye'de yaşayıp türklere düşman olan sokukların sorguladığı zekadır. ne kadar ironik ya.
Gülünmeyecek gibi değil ki. şuna bak lan ahahah.
görsel
ayrıca baksanıza ahahahahahahaha. paylaşan kardeşim sabah sabah gülmekten karnım ağrıdı ya.

görsel
benim zekamdır. ben çok gülerim.
(bkz: Yok ki)
gülünmeyecek gibi değillerdir.

http://www.incici.com/?qa...obid=17931101941385458515
öşekçi heval zekasından fazladır o yüzden siz asla
(bkz: anlayamazsınız)
Devletin direğinden kaçak elektrik almaya çalışırken ızgara olan hewallerin anlayamayacağı zeka seviyesidir.
kürtler hoşlanmadığına göre başarılıdır. doğal olarak gülüyoruz.
çoh hojdur hewal ondan gülüyorum.

normal insan zekasıdır.
Foşik devletli olanlar komiktir. Ben gülüyorum eğleniyorum sen mi ölçeceksin Zekamı, iq testi misin akü.
Eheheheh. Güldürdün kız dörtlü.
Aciyorum la. Kendi basligini hortlatiyor hep.
Cok adminmis komik kardes dedigimiz capslere gulen sığ insan surusu.
komik olana gülünür.Gerizekalılar.
Hahahaha çok komikmiş lan iyi ki gösterdin.

Bir zeka.
işte mizah be.
Her türlü kaçakçılık, hırsızlık, terör vs gibi boktan işleri tekelinde tutan bir güruhu mizah yoluyla eleştiren materyallere gülenlerin zekasını tartışmak yerine biz bu bokları niye yiyoruz kime hizmet ediyoruz diye sorman gerekmez mi amınakodumun kakalağı?

işine gelince mizah zeka işi, yediğin bokları ortaya dökünce ilkikili gidin yiğinim bilmem ne.

De sixtir lo
(bkz: Kürt lütfen)