bugün

Herkesin kendi seçimleri ve kararlarıdır. küfür kullanmayı çok seven olabiliyor tabi bunun yeri zamanı dikkat edilmesi gereken şey. bu yüzden kimseye özelliklede kadınlara küfür ediyor diye bir şey söylenemez erkekler ettiğinde pohpohlanıyorsa kadınlara da laf edemezsiniz kimse kusura bakmasın.
Konuşsun. Konuşma özgürlüğüne kastedecek bir tavır içerisine girecek değilim. Ancak '' Sessizlikci, küfreden kızları nasıl buluyorsun ? '' deme lütfunda bulunursanız '' itici '' demeyi tercih ederim.
başlıktaki popo şaplaklama gifini atan edepsize ben de çok sinirlendim. umarım silik yer. anamız bacımız yazıyor şurada, ayıp amk.
galeride bir tane göte şaplak gifi var gözümün içine girip duru onu atanın götünü öyle şaplaklayayım.
hiç haz etmem kendilerinden.
edepsiz kızdır, kibarca uyarmak ve terbiyeye davet etmek gerekir;

(img:#2130777)
sikilir kardeşim sormayın artık böyle şeyler.
küfür etmek doğal olmasa en avam insan bile yapmazdı demek istediğim tespit ve kızdır.
Ağzına aci biberli penis sokulması kızdır. Çok ayıp.
benimdir ama yakışmıyor çünkü sesim acayip tatlı tipim de lanet olsun ki bir o kadar elit. fakat ne yapabilirim ki? ananem bile küçükken beni orospucuk diye seviyordu gerçi hala öyle.
https://twitter.com/i/status/1204477279369334784
anlam veremediğim ve en nefret ettiğim kız tipidir. Tabi aynı şey erkekler içinde geçerlidir.
Küfürlü konuşması günlük hayatına da yansımışsa yani sürekli hale gelmişse kendisinden köşe bucak kaçmanız gereken kızdır ayrıca.
Nefret edilesi kız modelidir. Seven vardır tabi bir şey diyemem ama benim tahammül edebileceğim bir durum değil.
Dahil olduğum gruptur. Ne yani erkek ediyor da kız neden edemesin amınakoyim.
gözlemlediğim kadarıyla yatağa atması kolay olan kızdır.
Tabi lan manyak mısındır.
Arada bir hasiktir falan dese ok. Diğer türlü tiksinc gerçekten.
yakıştırmam. küfreden kızdan o an soğurum. bunu beğenen de dalyarağın önde gidenidir. net.
Malum işler yapan kızdır.
kendisini özellikle uyardığım hanım kızımız...

küfür hiç kimseye yakışmaz aslında...

bir hanımefendiye ise asla yakışmaz...

lütfen, öncelikle kendinize olan saygınızdan dolayı küfürlü konuşmaktan vazgeçin saygıdeğer hanımefendi kardeşlerim...

lütfen...
Konya'da bolca bulunur. Ama onlar Konyalı değil Gonyalıdır.
genelde şişman olurlar ve sigara içerler.
Kız da küfürlü konuşabilir. Ama bazı sözleri sarf etmemelidir. Ananı s..., a... koyum vb. *
herkes küfür edemez, her küfür her ağza yakışmaz.
küfür etmenin kızı erkeği varmış ??