bugün

görsel

an itibariyle trabzon meydanındaki kişi.
Birkaç trabzonlu p*çin dalga geçmek, üzerinden eğlenmek için çektiği videolar ile tanınan akli dengesi yerinde olmayan bir kişi ve hatta bu insan müsveddeleri bu kişi üzerinden bu videolar ile para dahi kazanıyorlardır. Klasik trabzonlu kibiri ve büyüksünmesine sahip olduğu için iki laf ile gaza gelen kendini mafya babası sanan bu kişi farkında olmadan ülkemizde bu meczup haline bakmaksızın kendine gülen milyonlarca kişinin maskarası olmuş durumda. Zaten bu videoları çekenlerin mekanının trabzon çömlekçi rus fuhuş üssü olması kaliteleri hakkında kesin bir bilgi vermektedir.

Allah ıslah etsin çekeni de videoları izleyip güleni de.
kıyafetlerini nerden alıyo merak edilen babadır. evet.
Trabzonlu babamızdır. Ayşeye karşı amansız bir aşkı vardır.
Bu adamı alaya alıp eğlenen herkes Orospu çocuğudur.
Trabzon'da sempatikliğiyle ve tavırlarıyla aşırı sevilen ve sahip çıkılan, adına yapılan paylaşımlarla da Facebook'ta takipçi sayısı her geçen gün artan köksal baba'dır. Videolardan da anlaşılacağı üzere keyfi yerindedir ve sevildiğinin farkındadır.

takip için:
https://www.facebook.com/...626816?ref=ts&fref=ts
internette ergenlerin dalga geçtigi hasta bir abimiz allah şifa versin.
Mehmet ekiciyle beraber.
görsel
mınakoyim bu adamı bile endüstriyelleştirdiler.
Herif ortalık malı edildi, her şeyin bokunu çıkartan bir millete sahibiz.
insan, videoya çekip maskara etmek için mi yardım eder yoksa cidden o insana rahat bir hayat yaşatmak için mi yardım eder ? elbette köksal bey bu durumdan rahatsız değildir, zaten rahatsız olma gibi bir lüksü yok adamın. çok seviyorlarsa videoya çekip tüm insanlığa başkalarının onunla münakaşalarını, alaylarını, el kol hareketlerini göstermezler. hayır ya anlamıyorum o adamın suçu neyde videolara kaydedilip dalga geçiliyor ? bir çok kişi " haha hihi " gülüyor bakıp. böyle bir şey kimin başına gelse istemez emin olun. umarım o adam rahat bırakılır da, daha iyi yaşaması için gönüllü yardımcı olmak isteyen insanlar el atarlar. videolara da çekmezler !

düzeltme: yazım hatası.
dalga geçilecek biri değildir.
ilgilenilecek biridir ve topluma kazandırılacak biridir.
daha şu adamın ne olduğunu anlamış değilim. üzerinden para kazandıkları bir meczup falan herhalde.
aylarca beraber yaşadıktan sonra hakkındaki bütün düşüncelerimi değiştiren adamdır. yıllardır trabzon'da yaşıyordum ama hep uzaktan takip ediyordum. daha sonra süleyman köse ile bir iş için tanıştık ve işler ilerledi. köksal baba'nın bambaşka bir insan olduğunu gördükten sonra onunla ilgili bir kısa metraj belgesel film çekmeye karar verdim. film neredeyse bitti. 2018 yılında izleyenleri ile buluşacak.

(bkz: köksal baba kırmızı kamyonet)
(bkz: nereden nereye)
trabzon ile ilgili pek çok şeyi sevmem ama köksal baba dendi mi bir kere ceketimin düğmesini iliklerim. o derece saygı ve sevgi duyuyorum babaya. büyüksün baba.

görsel

http://www.sabah.com.tr/g...yal-medya-fenomeni-oldu/1
bu adamın videolarına nasıl gülünebiliyor aklım sırrım ermiyor gerçekten. yahu bu adam hasta hasta... çevresindeki adamlar da onu kukla gibi oynatıyor . hoş bir şey mi bu ? hoş diyorsanız insanlığınızı tekrardan gözden geçirmeniz gerekebilir.