bugün

küçükken başa gelebilecek durumdur. kuzeniniz sizden bir kaç yaş büyükse, biraz yaramazsa, sizinle sürekli kavga ediyorsa, ve birazda yakışıklıysa eğer ve size abi olarak güzelim falan diyorsa kaçınılmazdır * bende küçükken aşıktım kuzenime 7-8 yaşlarında. şimdi o evli ve çocuğu doğacak, benimse canımdan çok sevdiğim bir sevgilim var * iyiki küçüklükte kalmış yoksa altından kalkılamaz bir yük olurdu heralde..
üveyse bilemem ama öz kuzene aşık olmak ayıptır( en en hafif tabir ile). ha insanlık hali geçici bir şeyler hissedebilirsin belki ama kuzenle evlilik falan denilmiş, hayrete düştüm. nası bi toplum olduk lan.

tavsiye: erotik hikaye sitelerine fazla takılmayın.
psikolojik bir durum. kan bağı yüksek ve evlenmeleri halinde çocuklarının sakat doğabilme ihtimali fazla olan bir olay.
hele ki kuzen sizin bu aptal huyunuzu anlar, size aldığı tavırları değiştirirse... o aile sizin için bitmiştir. kendi gözünde bitirirsin o insanları. halbuki hata senindir. onların değil. (yakınlarımdan biliyorum, kendimden değil)
(bkz: kuzeye aşık olmak)
Eciş bücüş çocuğunuz olur, hiç mantıklı iş değil.

Edit: Eksileyenler kuzenci heralde.
kardeş yarısıdır lan o aşkta neymiş dediğim durum.dünyada insan mı kalmadı da gittin kuzenine aşık oldun?...
bilinenden çok daha fazla yaşandığı gözlenen pislik mi desem ne desem bilemedğim durum. ulan eski sevgililerimi rahatsız eden hödük akrabalar biliyorum. döve döve öldürülesi o orospu çocuklarına benzeyen ve çok normalmiş gibi bunu güzelce dile getiren bu insanları görünce şok oldum diyebilirim. uzaktan seviyordur, gönüldür kapılmıştır ya söylemiyordur ya da söylemiştir ama sadece bu kadar zorlamıyordur, desen bile kız kardeşimi düşünüp olaya bu taraftan bakınca normal bir olay olduğu kesinlikle söylenemez. lan be şerefsiz o senin kuzenin o senin ablan o senin kardeşin. biz seni abi-kardeş görelim sen kardeşimize o gözle bak. alayınızın amk. nasıl kızdım lan. ablana abine aşık olmaktan farkı ne lan bunun ensest piçler!
engelli cocugun dogmasına sebep olabilecek hadise.
(bkz: Yabancıya gitmesin)
düpedüz orospu çocukluğudur, karaktersizliktir. kardeşin lan o senin.
kuzen ayağı göt ayağıdır.
ensestliktir. şerefsizliktir. O gözle bir an bile bakan adamlığını sorgulasın. isterse adriana lima olsun.
(bkz: bize ters abi)
spermin yabancıya gitmeyeceği gerçeğidir.
iğrenç bir durumdur. ensest bir duygudur. bu yakıştırmayı yapan bir arkadaşımın ağzına sıçtığımı çok net hatırlıyorum bir kaç yıl önce.

kuzen dediğin kardeştir ne aşkı len?!

edit: ensestler eksiliyor...
(bkz: oha)
ne biçim bir sapkınlıktır o?
kuzenin lan o senin, düşünsene anneanneniz ya da babaanneniz aynı kişi, dedeniz aynı dede.
aynı adama dayı, amca diyorsunuz.
allahtan akıl fikir.
kuzenime aşığım ben kuzenime hem de 4 yıldır dinle bunu sözlük , ne olurdu kuzenim olmasaydı ne olurdu yanı , ya da o çok güzel olmasaydı ben aşık olmasaydım ne olurdu , akraba evliliği yasak değil gel birlikte olalım gel ne olursan yine gel , kuzenimin benden 3 yaş büyük olmasıda cabası , onun hayatında tek sevgilisi oldu ve şuan evleniyorlar.
edit : eksileyin amina koyuym zaten dertliyim .
kardeşe aşık olmaktan farksızdır.
sanatçı burada mecnun'u oynamıştır.
biz buz kırıcısı al evlat öncelikle. bir 70 likle nişanlısının olduğu bir gün evine git. rakı, kalıp buz ve buz kıracağı...

eniştenle kucaklaş...

ve...

ölmüş...

yanlışlıkla....

kuzen senin....

ha, anlamadın mı?...

biz meksikalılar böyle çalışırız adamım!

(bkz: amerikan filmleri tadında entry girmek)

not: şaka bi yana üzüldüm dostum, umarım her şey gönlünce olur....
imkansız kabüllenmelisin ona yakınlaşacağını düşündüğün her hareket senin kat kat zararına olur.
odaya girdiğimde memelerini sıvazlıyordu diye başlayabilecek bir hikayenin başlığı da olabilir aynı zamanda.
(bkz: ben değil kuzenim yazmış)
(bkz: havar komşular havar)