bugün

Kuran ı okuyunca otomatik olarak ateist olunduğundan garip bir nick seçen yazar.
âyet cımbızlarken yakalanan ateisttir.

Ayrıca bir yazar, hoşgelmiş.

edit: eski bir yazarmış ve anlaşılan nick değiştirmiş.

profil fotosu bana birini hatırlattı tuhaf oldum, insallah o değildir.
allah cc mübarek etsin .devamını bekleriz .
Karalamak icin ogreniyordur dostumu kendime yakin tutarim dusmanimi daha yakin hesabi ogrenip orda burda kotuleyecek tabi iyi niyetle de okumus olabilir (bkz: yeni ateist olmuş ergen)
Yanlış anlaşılmıştır. Ateistler okuyarak inanmamaya karar vermişlerdir zaten. Bu yüzden de okumaya devam etmeleri doğaldır.
Araştırmacı ateisttir. Gerçek ateist olarak da yorumlayabiliriz. Ateist denildiğinde araştırmacı akla gelmelidir. Araştırmadan ateizm bilimine dayanan insan cahildir.
kur'an ın kapağını açmamış müslümanlara dert olmuş nicktir.

toplumca 3-5 tane emir beyinlerine empoze edilmiş, ulan şu kitapta ne yazıyor diye merak dahi edemeyen kör cahiller.

bir zamanlar keşke okusanız; fantastik/komedi türünde başyapıt olarak yer edindiğini anlarsınız diye düşünürdüm. fikrim değişti... sakın ha okumayın! yeterince potansiyel ışid militanı halihazırda mevcut.

ayet cımbızlama argümanına ayrı hastayım ak. sonsuzluk gibi bir kavramda akıbetimizi düzenleyecek (sözde) bir kutsal kitabın, "ayet cımbızlama" gibi bir safsataya konu dahi olmaması gerekir. bırak 40-50 tane komedi ayeti, 1 (yazıyla bir) tane bile bulunmaması icab etmelidir.

dini kitapları okuyup anlayana ateist, okuyup anlamayana dindar denir.
ateistler teistlerden fazla kuran okur. Turan Dursun ateist olmadan önce imamdı.
Hatırlasaydım buraya yazardım maksat artılanmak değil ama hatırlamıyorum yazarı.
Edit: ingilizce bir şeydi..
muhtemelen bug arayan insandır ki yakalansada hiç önemli değildir.
Nickiyle gülümsetmiş yazar.
okuduktan sonra ateist olmuştur... ateist olmazsa sorun var demektir...
bir çoğu okur zaten .
Bence hoş düşüncelere sahip olan yazar.
Yakalanacak bir durum yok okuyorlar. Eski ev arkadaşım okurdu.
inceden inceye takdir ettiğim yazarlardan.

bir de şu kendi nickaltını uplayan ezikler gibi olmasa,

tadından yenmez bu üç beş gün sonra.
(#28721086)

Ergen karşılaştırması yapan yazar. ilkokulda yapıyorduk lan bunları biz. iddia ediyorum bu çocuğun yası max 17.

Eminemle kanyeyi mi karşılaştırdım ben orda canısı? Nerden çıktı Eminem kanyeyi döver muhabbeti? ilginçsin.

Ayrıca nick altını sürekli uplayarak popüler olmaya çalışan vasat ergen yazar(!).
(#26439844)

edit: adam yazarmış, hoş gelmiş.*
Çok iyi bir yazar kendisine teşekkür ediyorum.
namaz kılıp kurban keserken yolsuzluk ve sapıklık yapan terörist dinciden daha iyidir.
dinle dalga geçen nickiyle ne kadar seviyesiz bir insan olduğunu göstermişir. inanmıyorsan saygı göster lan allahsız.
Özel mesaj alımına kapalı yazardır. Seri oy için sonsuz teşekkürler.
Pazar gunume nese getirmis bir yazardir.
Thank you guy.
"seri artı oy veren melek" görevini üstlenmiş orjinal nickli yazar.