bugün

en basitinden; 'yaprak koymak yerine sütyen takan özenti', 'dal t.şşak gezmek yerine don giyen özenti' tezcik'leriyle çürütülebilecek bir tezimsi'dir.

özenmek, örnek almak; insanlığın varoluşundan bu yana hep tabiidir. bu şekilde düşünülüp saçmalanmaması gereklidir.

edit: başlığı üstüme yapmışlar. genelde böyle şeyler başıma geldiğinde, ilgili entryi silmiyorum prensip gereği...
(bkz: anlat anlat dinliyorum ben seni)
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)

(bkz: kime göre neye göre)
ne kumaş pantolon ne de kot pantolon insana değer katmaz, ya da aşağı etmez. önemli olan içindeki insandır.
(bkz: pardon)
(bkz: kumaş pantolonla uyuyan özenti)
tam erkek değildir.
(bkz: özenti)

Kime özenildiği merak edilendir.
kesin kurtlar vadisi izlemiyordur.
ulan gerzek.
aynı mantıkla hala şeyimize yaprak koyup geziyor olmamız lazımdı.
bu açıdan yeni çıkan ve onu kullanan herkes özenti oluyor.
antik mısırdaki kıyafetleri düşünürsek hala entari ile geziyorduk.
insanları giyinişiyle görecelendiren zihniyetten daha akıllıdır. kanımca.
Rahatlıktan yapıyordur. Kot pantolon giymenin sebest olduğu yerde giymemek oturma imkanın varken ayakta durmak gibidir.
akıllı adamdır. kumaş pantolonun nerede ne yapacağı belli olmaz gençler. uzun yıllar evvel duvarın üstünden birisine uçan tekme atarken dizden yukarı doğru yırtılmıştı böyle boylu boyunca. o zamanlar araba falanda yok eve gidene kadar şey kırığı gibi kalmıştım ortada. bir iki kerede arka kısmı yırtılan arkadaşlar olmuştu büyük sıkıntı..

kot pantul candır yırtılmaz kolay kolay. biraz esneklikten kaybediyorsun hani birisinin ağzına tekme atmak istesen hasmın ayakta iken yapamazsın falan ama sağlamdır kot pantolon iyidir.